Beceriksiz siyasetciler ve katillerin ön plana cikmasi – 29aralik2009 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Beceriksiz siyasetciler ve katillerin ön plana cikmasi – 29aralik2009  (Okunma sayısı 3223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
Beceriksiz siyasetciler ve katillerin ön plana cikmasi – 29aralik2009

Beceriksiz,umursamaz siyasetcilerimiz sayesinde hainlerin ön pilana ciktigi tek ülke belkide türkiyemizdir.
Tükiyemizde suan Güvenliginden suphe duyulmayan,en iyi sekilde korunanin kim oldugunu,kime sorsaniz hemen40.000 kisinin katili imralidaki! dir der

Ülke yöneticilerimiz, Cumhurbaskanimizdan Basbakanimiza kadar suikast listelerinde en ön siralarda yer alirken,terörist basi katil imralida en iyi sekilde korunuyor!

Bu katilin gazetelerde güler! yüzlü! resimleri yayinlaniyor,siyasette olan partisini en güzel sekilde yönlendiriyor,hatta türkiyenin en büyük partisini dahi yönlendirebiliyor,acilimi teröristlerle yürütmezseniz ic savas cikar,ülkeniz! Bölünür diye tehdit edebiliyor.

Ve daha ileri gidiyor,ismi suikast girisimleriyle son günlerin en cok konusulan ismi Bülent Arinc`in en büyük destekcisinin imrali canavarinin oldugunu gazetelerimiz bas haber olarak veriyor ve Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İmralı'daki koşulların kötü oluşuna tepki olarak Abdullah Öcalan`a,sikayet hakkin! yok dedi acaba baska bir hakki olabilirmi? Müebbet habse mahküm bu katil,siyasetin icinde degil tam göbeginde!

Katil hapisden devlet kontrölü altinda,belediye baskanlari en resmi yerlerinden ülkeyi bölme! Parcalama,ic savasi körükleme  calismalarini en rahat sekilde yürütüyor,siyasetcilerimizin umurunda olmuyor!

Nezamanki kendi koltuklari depreme ugruyor,ülke ates aliyor ancak o zaman kck diye bir terörist örgüt ordaya cikariliyor ve eller kelepceli kuyruklar olusuyor.(InsaALLAH bu kuyruklar "Göz boyasi" degildir.)

Oysa,Sizleri secen ve büyük cogunlukla iktitara getirenler,bu bölücülerin hain tuzaklarini anlayasiniz,önleyesiniz diye cok güvenerek sizleri iktidar yapti amma sizlerin tek calismasi umursamazlik oldu!
Bir belediye baskani ki,baskan oldugu günden itibaren devlet mühürüyle devlete  yapmadigi hainlik kalmamis ancak yillar sonra,ülkenin karismamis tarafi kalmadiktan sonra dava acilabiliyor,yaptigi kanunsuzluklarin hesabi sorulmaya baslaniyor-mu? acaba!

Bütün bu olumsuzluklar,ülkenin bölünmenin esigine getirilmesi,aslan payi!  bu hükümete ait olsada, sadece bu hükümete mal edilemez tabiiki. (Bir "Acilim" oyunuyla,AK Parti kendisini iktidar dan uzaklastirmak isteyenlerin tuzagina düstügü kesindir.)

Yillardir süren ihmal ve gaflet,kültür politikalarindaki celiskiler,kimlik bunalimi yaratmistir. Milliyetcilige irkcilik diye bakan,Milli degerlerle yabancilasan,laik-antilaik,milliyetci-kafatasci-irkci,dinci catismasinin disina cikamayan,milli kimlik konusunda tarafsiz kalmayi bilimsellik zanneden carpik anlayis,ülkeyi bugün icinden cikilamayacak karmasaya ve zora sokmustur.

Ülkemiz bir taraftan terör,bir taraftan asker,siyasetciler,halkin her kurumdan ümitini keserek teröre bas kaldirmasi arasinda karanlik günlere dogru yol almaya baslamasi Türklerin yurdu-Türkiyeyi zor ve cefali bir gelecegin beklediginin kanitidir.

30 yildir yasadigim Almanyada,hic kimsenin ülke kanunlarina karsi geldigini görmedim,duymadim,yazilmis,tartismaya acilmis bir yazi,program okumadim,seyretmedim.
Böyle bir kanunsuzluk olsa bile,siyasetciler cikip demec vermez,tanklar yürümez,General,Asker uniformalari tv,gazete sayfalarini doldurmaz. Herkes mevcut yasalara,kanunu uygulayanlara güvenir,hakim-savci görevini yapar  ve is biter.

Bu saglam durumun nedeni mevcut anayasal kanunlara kimse karsi gelemezdir! Türkiyemiz de de bu uyumun tam tersi yillarca sürüp gitmistir.
Halki sikintiya sokan anayasal kanun varsa siyasiler biraraya gelir bir cözüm bulur,konsensus saglanir ve kanun degistirilir sorunda sikinti,terör yaratmadan cözülür.
Türkiyemiz de herkes icin dogru olanin,herkes,herkesimce olumlu bakilarak,dogruluguna inanilarak ,konsensus la sikinti veren kanunlarin degistirilerek cözüm bulunmasi yoluna gidilmedikce sikinti bitmeyecektir.

Avrupa ülkelerinin yaptigi gibi,burasi Almanya dir,Almanlarin yurdu dur amma bu ülkede yasayan herkesin insanca yasama hakki vardir.
Bizim icin,burasi Türkiye`dir,Türklerin yurdu dur amma bu ülkede yasayan herkesin insanca yasamak hakki vardir.

Dikkat ederseniz,Son zamanlarda Sayin Basbakanimizin agzindan "Türk" kelimesi cikmiyor,oysa kürt asilli cumhurbaskanimiz merhum Turgut Özal, "Cin settinden  Balkanlara Türk dünyasi" sözünü cok telafüz ederdi!!

Bizi biz yapan degerlerimizden hic bir sekilde taviz vermeden amma ülkemizde yasayan herkeslede insanca yasamak,ne onlarin bizi nede bizim onlari rahatsiz etmeden,sikinti vermeden,teröre bas vurmadan,bulasmadan beraberce yasamayi basarmaliyiz diye düsünüyorum.

Ülkemiz de baris ve huzur icinde yasayabilmek icin sagduyu sahibi en alt tabakadan en üst tabakaya kadar herkese önemli görevler düsüyor.

Türkiye`den,Yalova`dan bütün site sakinleri kardeslerime selam ve sevgilerimle.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar – Yalova  / YGKYD-2000“Bir Nebze Ferahlik“

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
Atun uşaklar atun
Tozi tumana katun
Parotunuz yoğisa
Toldurun toprak atun.

Atun civcivler yesun
Kucuk kucuk taneyi
Boğazinda kalmasun
Hazmetsun bu naneyi.

• Süper Moderatör
  • *
sirasi geldiginde
atmazsaniz taneyi
sonra cok ararsiniz
O köydeki "hane" yi

is basa geldiginde
arar isen careyi
sonra hazm edemezsin
O acili nane yi

bunlari cok yasadik
ibret almaz bu millet
ALLAH basa vermesin
cok fenadir bu illet
------------------------------------
Yaşasın ebed, varolsun millet
Payidar ol daim ey Cumhuriyet!     (Sair-Merhum-Mahmut Kemal Poyraz-1929)
Sensin bilene!! kıymetli nimet
------------------------------------------
kiymet bilmeyenler illet dir illeeet!                      (hic bir sahis hedefim degildir!! )
---------------------------------------------

- son! 15! yildir,bir milyona yakinTürk azeri kardeslerimizin neden cadirlarda yasadigini ve azeri topraklarinin ücte birinin neden haala isgal altinda oldugunu bir arastirin,farki görecek,daha iyi anlayacaksiniz!   

"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın çok değerli servet abim seni canı gönülden desdekliyor ve de yazılarının devamını bekliyorum sayın abim bu millet deyilmi ki bir one munıte kandırmacasına kanıpta bunlara oy verdiler ihya ettiler one munıte oyunundan birgün önce israil başbakanından madalya alan kişi kimdi bu millet bunları nasıl unutuyor okunmuş üflenmişler bunlar olsun bu vatan her zaman dimdik ayakta duracak ve durmaya devam edecek selam ve saygılarımla
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Süper Moderatör
  • *
Degerli kardesim ismail,bu vatan, bu cennet vatan da yasayip ve nimetlerinden yararlanip ve bu aziz vatana ihanet edenlerden cok cekmistir,agir bedeller ödemistir,Türk insaninin kalbinde o ihanetcilerden kalan küllenmis yaralar vardir. bu olumsuzluklara ragmen seninde belirttigin gibi Yüce Türk Milleti ayakta dir ve ilelebet ayakta kalacaktir. bize düsen vatana ihanet! edenlerle yilmadan mücadeleye devam! ayri kalmamiz mümkün mü? "hepimiz birimiz,birimiz hepimiz"

iyi niyetli düsünce ve görüslerinden dolayi tesekkür ediyor,Dernekpazari`na sizlere selam ve sevgilerimi gönderiyorum.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar - Stuttgart - YGKYD-2000-Dernegi"Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

Facebook Yorumları

Twittear