İRFAN KORKMAZ'I (YAVRİLİGOT) TEBRİK EDİYORUZ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İRFAN KORKMAZ'I (YAVRİLİGOT) TEBRİK EDİYORUZ  (Okunma sayısı 18217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
Daha önce sitede beraberce yazılmaya çalışılan bir roman vardı. irfan abinin şiirin yanısıra nesirde de ne kadar başarılı olduğunu o zaman görmüştük. Ayrıca İETT den ödül alması da ayrı bir gurur. Başarılarının devamını dilerim İrfan abi.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
tebrikler irfan abi. Eline, yüreğine sağlık.....

yine gece yine hüzün ve yine içimde sen ve yine biliyor musun ?içimde sen olunca hüzün de güzel...

• kremistare

• Ziyaretçi
irfan abim tebrik ediyorum süper olmuş kendin gibi.

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
               Helal olsun İrfan abimize,
        Okuduğum kadarıyla biraz Kemalettin TUĞCU havası sezinledim abimizden;ama imlasını düzelttikten sonra hikayesi güzel sayılır.Biraz da fazla paragraf açarak konuyu dağıtmış diyebiliriz ??? ??? ???Şiiri pek de duygusal olmamış;ama yine de hoş.Şımaracağını düşünmediğim değerli abimizi ben de tebrik ederim ??? ;D
 İzzet yavrucağın söylediklerine tamamen katılıyorum,bu yaşta müthiş bir tesbit,sadece yorumlarımda bir fark olaçak oda,böyle biri şimarsa ne olur şimarmasa ne olur,yavri ligot ne zamandan beri başaksinun yaptuğı yorumlara göre hareket etuği görilmiştur,siz ne dersanuz deyun o yineda bilduğıni okuyaçaktur,kısacasi "nato mermer nato kafa"
Neyisa,,, , eh işte yinede güzel oldi sayilur,benda tebrik ediyorum ha....

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Irfan korkmaz kardesimi tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum.

selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart -YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • 34 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
Şiirin akışından ödül alacaği belliydi. Bunları başarabileceğıne cani gönülden inanıyor haklı olarak başarsındandan dolayı irfan kardeşimi tebrik ediyorm. :-*  (helal sana yavri likot)   

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Kenan Abi :)))))))))))))))))) en güzel yorum sizden geldi :)

Dayıoğlunun bu başarısını bizde bekliyorduk bence bırıncı olmalıydı cok merak ettim 1. olanın hikayesini ...

hıkayenın finalindeki 2 artı 1 eksi sözünu bence yorumculara anlatmak gerekırdı :)

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
irfan kardeşimizi bende cani könülden kudluyorum ayrica rahmetli likod amcanın adını yaşaddığı icinde kudluyorum.

• Turgay Aydın
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi

abi başarılarını burdan tek başıma kutlamak istemem, 3  tane çeyrek almışsın sende o çeyrekler varken beraber bi kutlama yaparız heralde...yani benim aklıma öyle bi geldi,karar çeyrekleri olanın..:):):)
    senden bekleyeceğim bir şiirdi abi... ödül almış olmana 2. olmana sevindiğim kadar 5 dk üşümüş olmana bir okdar üzüldüm...

zeki nin dediği 2 artı 1 eksi yide merak ettim hani yolun düşerse bu tarafa açıklayı ver...

• Aktif Visirli
  • *
Helal sana Emmo sende ne mucevherler varda biz kesfedememisiz seni.herkes'den cok ben seni tebrik ediyorum. Ne deyim sana helal olsun sana super yazmissin

• Faruk ÇAKMAK
  • O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Tebrikler LİGOTOĞLU...(Ligotların en zekisi...)
Okurken de çok başarılı idi.
Suluova Lisesi' nin en yaramaz ve en zeki öğrencisi idi(1990-1992).
Bilmeyenlere duyurulur...

fcakmak2004 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (06 Ağustos 2011 - 22:33)
  • Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • GSM: +4917620977195
Sevgili Kardesim Irfan, Seni yillardir taniyorum ama bu tür bir yetenegin oldugunu gecenlerde senden ögrendim ,gercekten gurur duydum seninle..
sana bu yolda basarilarin en güzelini diliyorum.... Görüsmek ümidiyle...
saygilar..

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
  • 38 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Irfan Kormaz kardesimi tebrik ediyorum,basarilarinin devamini diliyorum.Sitede yazi yazma yetenegini en begendigim kisilerden biri oldugunu belirtmek isterim.Yazilarinin devamini bekliyoruz.

Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
         Her ne kadar olumsuzuna rastlamadıysam da yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.Zaten yorum yapanların çoğu yakın akrabam olur.(Adem ile Havva'dan)ALLAH klavyenize keder vermesin,elleriniz dert görmesin.Aslında,hiç kimsenin,ayakabısından büyük iz bırakamayacağına inanan biriyimdir;ama teveccüh edip onure ettiniz beni.Belki daha sıkıntısız günlerde,daha da güzel çalışmalarla(Beraber ya da solo farketmez ;D ) buluşmak dileklerim ve en derin muhabbetlerimle.....
                                                                                                    Yavriligot İrfan KORKMAZ

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

İrfan Korkmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (07 Nisan 2011 - 22:01)
  • Ben sevdamı suya yazdım sır oldu...
  • Aktif Visirli
  • *
  • Nefsimin şerrinden sana sığınırım Rab'bim...
  • 55 Mesajı Toplam
    68 Kere Beğenildi
  • GSM: 05536111909
  • Kan Grubu: Seçmediniz
..............

İrfan kardeşimizi tebrik eder,başarılarının devamını temenni ederim.

..............

VEFA YANLIZCA İSTANBUL'DA BULUNAN BİR SEMT İSMİ DEĞİL,
AYNI ZAMANDA DA DOSTUN DOSTU UNUTMAMASIDIR.

SEDAT YILDIRIM
O NE DERSE O ODUR.
O NE DERSE O OLUR.
EĞ BAŞINI EY GÖNÜL.
GERÇEK DOST ANCAK O'DUR.
SEDAT YILDIRIM

Sedat Yıldırım 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (07 Nisan 2011 - 22:00)
  • P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Bu yarışmanın sonucunu merak ediyordum ama ne hikmetse bir yıl sonra öğrenebildim.. Tebrik ediyorum...  Bence yeteneklerini köreltme ve bol bol yaz..ALLAH herkese böyle yetenekler bahşetmiyor...

Yolun ve şansın her daim açık olsun!

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Yaz demekten yoruldum, biraz da siz söyleyin bari... zorla yazı yazdırıyor demesinler...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
     Sanıyorum bu şiirle yazıyı ilk okuyan kişiyim ödül alacağından emindim bu güzel başarı icin kendisini kutluyorum bu tür yazıları köyümüz icinde yazmasını bekliyorum

Yanılıyorsun, önce ben okudum :))

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Facebook Yorumları

Twittear