BASBAKANA MEKTUP 2 - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BASBAKANA MEKTUP 2  (Okunma sayısı 13695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
BASBAKANA MEKTUP 2
« Yanıtla #20: 18 Ocak 2010 - 19:47 »
  • Yayınlama
  • bende bildiğim kadarı ile idam kararı çıktı meclise getirilmedi aihm başvuru hakkı vat evet ama bildiğim kadfarı ile idama engel değil bu sen kararı uygularsın yani idamı gerçekleştirirsin ondan sonra aihm seni yargılar en fazla tazmninata hükmeder bu bahane değil.
    Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
    Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #21: 18 Ocak 2010 - 21:12 »
  • Yayınlama
  • Kendimi çok tuttum konulara karışmamak için ancak sabredemedim öncelikle çoruhlu arkadaşıma cevap vereyim bizler öyle kişileriz ki bir Türk dünyaya bedeldir buna nasıl inanıyorsak bir vatan sever ülkücüde cihana bedeldir yani bizler bir kişi görünürüz ancak bazı zamanlar binlerce kişi oluruz sizler nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ancak Türkiye olmadığı kesin en yakınımızdan köyümüzden isim vermeyeceğim hastanede rehin kalmıştır parasızlıktan dolayı  hastaneden cıkartıldı bana bu hükümetin yani devletin olacak bir fabrika yaptığını hizmete sunduğunu gösterin   ben partimden istifa edeceğim bu kadar büyük konuşuyorum bunlar fabrika yapamaz ancak satarlar değerli Kemal kardeşimede bir sitemim var buranın durumu orası gibi değil bak Ankarada insanlar sokaklarda yatıyor bu hükümet onların hakkını versin zahodan gelen p.......lerin değil onlar krallar gibi karşılanıyor bizim vatantaşımız joplanıyor ama olsun bu çark döner birgün kendileri de aynı akibete üğrarlar benim herzaman bir görüşüm var Yüce Mevlananın dedigi  gibi ne olursan ol gel vatanın icin milletin için gel herkese selam ve saygılarımla ha en son yazım bittikten sonra aklıma geldi Engin kardeşim senin anayasayı değiştirme gücün var sen assana o katilleri.
    Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Sadık Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
      • Marankoz
    • GSM: 0536 553 63 59
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #22: 18 Ocak 2010 - 21:40 »
  • Yayınlama
  • ismail kardaş sen bu sözler ile karkaları bile güldürürsün
    sadece boğaza yapılan tüp gecit nice fabrıkalara bedeldir
    unuttunmu seri acılışlari. aynı noktadan 30 50 gibi birden acılış yabılıyodu
    sevdimde sevmedi sevduğum beni
    uğruna tükettim ben bu bedeni
    anlamadım ardındaki nedeni
    boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
    cekip gider bu sevene yük deyil
    sevip sevip ayrılığı seçenler
    çeker gider buda ona ilk deyil

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #23: 18 Ocak 2010 - 21:46 »
  • Yayınlama
  • Sayın Sadık kardeş o tüp geçitten gecerken kaç lira vereceksin biliyor musun? Ben senden üretim yapan bir fabrika veya bir şey söylemeni istiyorum, sinek olsa bile sayacağım
    Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Sadık Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
      • Marankoz
    • GSM: 0536 553 63 59
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #24: 18 Ocak 2010 - 21:56 »
  • Yayınlama
  • devlet üretimi bıraktı tekel olarak bişey yok artık devlet entustriyel olarak kabanıyo .ekonomik olarak büyüyen devlet var artık .teşvik eder yaparsın kazanırsın vergini verirsin devlet büyür
      gecitten benim vereceğim paraya deyil devletin kasasına gireni olçü alırım
    şahsi deyil devletin miletin cıkarı doğruldusunda nekadar buyuduğü önemli
    sevdimde sevmedi sevduğum beni
    uğruna tükettim ben bu bedeni
    anlamadım ardındaki nedeni
    boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
    cekip gider bu sevene yük deyil
    sevip sevip ayrılığı seçenler
    çeker gider buda ona ilk deyil

• MUSTAFA DÜZENLİ
    • Aktif Visirli
    • *
    • www.mustafaduzenli.net
      • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #25: 18 Ocak 2010 - 23:59 »
  • Yayınlama
  • bu katil Apo da olmazsa birileri nasıl siyaset yapacak?  çok merak ediyorum...  bu cani de olmasa birileri %10 altında kalacak... ip elerinde asmazlar ondan sonra "sen niye asmıyosun" diye cığırtkanlık yaparlar...tabi asmazlar cünkü asılsaydı şimdi kendileri olmayacaktı...

tüh yine dayanamadım...  :)
    Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
    Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
    Yer ve gök su vermem dediği zaman,
    Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• coruhlu

• Ziyaretçi
    BASBAKANA MEKTUP 2
    « Yanıtla #26: 19 Ocak 2010 - 00:03 »
  • Yayınlama
  • ismail kardesim sen yine kendini iyi tut evet ben almanyada yasiyorum türk oldugum icin hani dünyalara bedeldik bir türk dünyalara bedelmis birakin bu eskimis laflari artik  lütfen kafanizi kumdan cikarin ve bir an önce mhp den istifa edin   benim icim nasil yaniyor biliyormusun bir Türk kadininin almayada wc temizlerken gördügümde  helede cogu türbanli hani dünyaya bedeldik  belki bilmedigin akrabalarindan biri de bu isi yapiyor olabilir hani türkdük.    biz Türkler beleşi sevdigimiz icin otoban köprü tünel beles olsun isderiz size en basit örnek almanyada 40milyon calisan var emekli 8-9 milyon hala hükümet kasada para yok diyor  türkiyede calisma bakani acikladi 15 milyon calisan 9milyon emekli var farki görüyormusunuz eger tünelden vergi den herhangi bir yerden almasaydi ödüyebilirmiydi suan türkiyede emekliye verilen zam 40€ civarinda almayada 2€ yanlis yazmadim 2€ koalisyon zamaninda emekliye verilen zammi biliyosaniz lütfen yazin      sayin basbakanimizin bir one munite bizi nasil bir yerelere gedirdigininin farkinda degilsiniz rahsan hanimin eteginden  ve bezli kocasinin  besinden kosmadiya benim icin o bile yeter     bu arada birnaz hanim ders kitaplarini almayada yasadigimiz halde bu kadar kalkinmis ülkede sizin yaptiginizi bizde yapiyoruz defder kalemide kendimiz satin aliyoruz   doktor para ilac para hastane para  bizde veriyoruz saygilarimla ismail ve birnaz hanima

Facebook Yorumları

Twittear