Haftanın Konuğu "EYÜP GÜNEY"dir. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "EYÜP GÜNEY"dir.  (Okunma sayısı 23178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
sayın benim içi çok ama çok değerli öğretmenim ellereinden öperim.nasılsın resimde çok iyi görünüyorsun inşALLAH öylesinizdir ALLAHım uzun sağlıklı ömür nasıp etsin.hakkını helal et saygılarımla  muhittin genç
Muhittin ALLAH (C.C) sizlerden razı olsun. İyiyiz ALLAH’a hamdolsun. Meslek hayatımda görevimi hakkıyla yapmaya çalıştım. Bunu yaparken hatalarımız da oldu. O günlerin şartları öyle idi.  Hakkımız tabii ki helal olsun. Biz de sizleri üzmüş isek siz de hakkınızı helal ediniz. Hepinize selam ve muhabbetler sunarım. ALLAH (C.C.) işlerinizi hayreylesin. Başarılar dilerim.

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
    • Gulen Koyu Web Sitesi
Değerli hocam seni sıtemıze konuk olarak ağırladığımız için çok mutluyum hoş geldın Teşekkür eder saygilarımı sunuyorum   hocam senın yerın gülen köyünde bir başkadır senın sınıfında okumak ısterdım benden sonra gülen köyüne gorev yabtığın için ben o fırsatı kacırtım  bana nasıp olmadı senden eğtim alanlar o eğtimin kiymedini bilsinler  hocam görüşmek üzere ALLAHa emanet.

• Administrator
  • *
Çok saygıdeğer Eyüp Amca, selam eder ellerinizden öperim...

Herkes tarafından sevilen sayılan kişiliğinizi biliyordum ama Visir'de bıraktığınız olumlu etkiyi burada müşahade ettim ve çok sevindim.

Ben öğrenciniz olma fırsatını yakalayamadım ama o insanı ters köşeye yatıran "tuzaklı" sorularınıza, örneğin 3 2'den çıktımı kaç kalır gibi- sorularınızla defalarca muhatab olarak kıyısından geçtim sayılır:))) Ha bi de tabi, kulak okşama, el sıkma gibi sevgi gösterilerizle de muhatab olmuşluğum da olmuştur tabi:))) Bu konularda Mehmet Said de sizle yarışabilir seviyede, sağolsun hiç eksik etmez buluştuğumuzda:)))

Eyüp Amca benim sorum şu: Gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Selam ve saygılarımla.

• Musa Cakmak
  • O Bir Visirli
  • *
Saygideger Eyüp Hocam,
haftanin konugu oldugunuzdan cok mutlu oldum ve eski günleri hatirladim.
Sizinle beraber ilkokulda yapmis oldugumuz sundatan Atatürk heykelini  ve yosunlarla kenarini cim ve tas agirlik yaparak salona ,kisacasi okulun salonuna koymusduk. Cok cicek sevginiz oldugunu biliyorum ve ben sizden hep cicek alirdim. O cicek sevgisi bende de olusdu. Sizi Berlinde agirlamakdan mutluluk duyarim. Milli Görüs teskilatiyla Berline geliceginizi söylemisdiniz ! Ne zaman geliceksiniz ?
Size ve Ailenize saygilar ve Selamlar, ben Berlinden Musa Cakmak ( Hasan Cakmak 'in oglu )

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Saygideger Eyüp Hocam,
haftanin konugu oldugunuzdan cok mutlu oldum ve eski günleri hatirladim.
Sizinle beraber ilkokulda yapmis oldugumuz sundatan Atatürk heykelini  ve yosunlarla kenarini cim ve tas agirlik yaparak salona ,kisacasi okulun salonuna koymusduk. Cok cicek sevginiz oldugunu biliyorum ve ben sizden hep cicek alirdim. O cicek sevgisi bende de olusdu. Sizi Berlinde agirlamakdan mutluluk duyarim. Milli Görüs teskilatiyla Berline geliceginizi söylemisdiniz ! Ne zaman geliceksiniz ?
Size ve Ailenize saygilar ve Selamlar, ben Berlinden Musa Cakmak ( Hasan Cakmak 'in oglu )
Musa ben de sizinle görüşmekten çok mutlu oldum. Anlattığın okulun acıklı halini klipte izledin mi? İnsan üzülüyor ister istemez. Musa bir ara oraya gelmek için öyle bir söz vardı ama sonradan daha konu edilmedi. Şu anda sizleri memlekete bekleriz. Hepinize selam ve muhabbetlerimi sunarım.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Değerli hocam seni sıtemıze konuk olarak ağırladığımız için çok mutluyum hoş geldın Teşekkür eder saygilarımı sunuyorum   hocam senın yerın gülen köyünde bir başkadır senın sınıfında okumak ısterdım benden sonra gülen köyüne gorev yabtığın için ben o fırsatı kacırtım  bana nasıp olmadı senden eğtim alanlar o eğtimin kiymedini bilsinler  hocam görüşmek üzere ALLAHa emanet.
Başkanım iltifatlarınıza teşekkür ederim. Mesleğimizi severek yaptığımız için belki etkili olabilmişiz. Bu mesleğin en güzel tarafı da emeğin geçtiği öğrencinin karşına başarılı birisi olarak çıkmasıdır. Bir öğretmeni bundan fazla mutlu eden bir şey yoktur. Selam ne muhabbetler sunarım.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Çok saygıdeğer Eyüp Amca, selam eder ellerinizden öperim...

Herkes tarafından sevilen sayılan kişiliğinizi biliyordum ama Visir'de bıraktığınız olumlu etkiyi burada müşahade ettim ve çok sevindim.

Ben öğrenciniz olma fırsatını yakalayamadım ama o insanı ters köşeye yatıran "tuzaklı" sorularınıza, örneğin 3 2'den çıktımı kaç kalır gibi- sorularınızla defalarca muhatab olarak kıyısından geçtim sayılır:))) Ha bi de tabi, kulak okşama, el sıkma gibi sevgi gösterilerizle de muhatab olmuşluğum da olmuştur tabi:))) Bu konularda Mehmet Said de sizle yarışabilir seviyede, sağolsun hiç eksik etmez buluştuğumuzda:)))

Eyüp Amca benim sorum şu: Gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Selam ve saygılarımla.
Zafer Bey demek iyi ki sizi okutmamışım. Ama kasların gelişmiştir bu antrenmanlarla. M. Sait de demek babasının oğluymuş. Hakkını helal et. Beldemiz sizlerle iftihar ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim. Selam ve muhabbetler sunarım…

• Süper Moderatör
  • *
saygideger,kiymetli hocam inanin sizleri yillar sonra tekrar Gülenköyü penceresinden bizleri yurt icinde ve yurtdisinda seyrederken görmek,tecrübelerinizden,bilgilerinizden faidelendirmek cabasi icinde görmek, beni Dernekpazarindan 3450 km uzakta cok duygulandirdi ve mutlu etti. Sizlere bu uzak diyarlardaki evlerimizde agirlamaktan seref duyduk bizleri onurlandirdiniz,yüce mevladan sizlere,sevdiklerinizle birlikte  saglikli uzun ömürler niyaz ederim. sagolun,Rabbim sizlerden razi olsun.

kiymetli hocam benimde sinif arkadaslarim olan ve sizlere övgüler yagdiran arkadaslarimin,kardeslerimin övgülerine layik,bölgemizin degerli bir insani ve ögretmenisiniz.

--kiymetli hocam,Karadeniz bölgemizin insaninda imla hatasi cok var,öyleki üniversite okuyanlarimizda bile imla hatasina raslamak mümkün. Benim dikkatimi ceken osmanli pasalarimizin,nagmelerinin, fermenlarinin , "osmanlica"nin (Türkce tercüme edilen) "tercüme"lerini okuyorum aynen bizim bölge sivesiyle,bizim imla hatasi kabul ettigimiz harflerle tercume edilmisler. o fermanlari tercüme edenlerin imla hatasi yapmayacagini(Türk dil kurumu!) düsünürsek,bizim imla hatali konusmalarimiz,yazmalarimiz yoksa dogrumu(imlahatasiz miyiz?) yoksa yeni düzenlemelere(Istanbul türkcesine) imla!hatalarimizdan vaz gecmek zormu geliyor bize? bu düzgün konusmak konusunda tembellik mi yapiyoruz?

--Gurbetin bizlere,cocuklarimiza Vatan gibi! olacagi günlerin yakin oldugu bu uzak diyarlarda yasayan Müslüman Türk gencligine nasil bir tavsiyede bulunursunuz,Ögretmenim?    

insaALLAH görüsmek üzere diyor,Yakin tarihden bir resimle,Ailece,Ailenize,Sizlere selam,saygi ve sevgilerimizi gönderiyor,saglik ve afiyet diliyor Ellerinizden öpüyorum hocam.

sahsinizda,1. sinif ögretmenimiz-Nurettin Öztürk,2. sinif ögrt.-Fahrettin Genc,3. sinif ögrt.-Hayrettin Usta,4. sinif ögrt.-Ceyhun Sekmen ögretmenlerimizi de (5. sinif ögretmenim sizleri) saygiyla aniyorum.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000-Dernegi "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
     Saygideger hocam ellerinizden öpüyorum sizi sitemizde agirlamakdan dolayi cok mutlu oldugumu belirtmek isterim.

Ne yazikki sizin ögrenciniz olma firsatini yakalayamadim Atatürk ilk ogretimde görev yaptiginiz dönemde bende orda ögrenciydim fakat yollarimiz kesismedi bir türlü.

Dikkat ettim kimse henuz siyasete girmedi.bu baglamda mahallenin delisi olmayi göze aliyorum ve siyasi durusunuzu memleketin su anki yönetimini, Su andaki hükümetin milli egitimde bir kadrolasmaya gittigi konusundaki fikirlerinizi,ülkemizin gelecegiyle alakali ön görülerinizi merak ediyorum..

saygilar sunuyorum sayin hocam....Kemal Algül...tufanoglu Adem Algülün oglu...
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Evet, bende Kemal Algül'e katılarak henüz kimse siyasete girmedi hep eğitimci kimliğinizle ilgili sorular geldi. Eminim sizde sabırsızlıkla siyasetle ilgili soruları bekliyorsunuzdur.

Bir eğitimcinin siyasete karışması ender rastlanan bir olaydır, hele günümüzde baktığımızda siyaset siyasetlikten çıkmış durumda benim izlenimlerime göre siyaset = kendi çıkar ve menfaatleri. Tabi bazı istisnalar hariç. Artık ben haber izlemiyorum herkes birilerine sataşıyor,  herkes birbirlerinin ayağını kaydırma beşinde dolayısıyla iş yapacak olan da korkuyor acaba bu yaptığımdan başıma bir şey gelir mi diye?

- Bu anlamda Türkiye siyasetini siz nasıl görüyorsunuz? Eyüp Güney’i siyasete iten faktör nedir? Günümüz gençliğini siyasette aktif görmek ister misiniz?

Bu arada size gelen iltifatlara layıksınız hiç mütevazılık göstermeyin…
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
     Saygideger hocam ellerinizden öpüyorum sizi sitemizde agirlamakdan dolayi cok mutlu oldugumu belirtmek isterim.

Ne yazikki sizin ögrenciniz olma firsatini yakalayamadim Atatürk ilk ogretimde görev yaptiginiz dönemde bende orda ögrenciydim fakat yollarimiz kesismedi bir türlü.

Dikkat ettim kimse henuz siyasete girmedi.bu baglamda mahallenin delisi olmayi göze aliyorum ve siyasi durusunuzu memleketin su anki yönetimini, Su andaki hükümetin milli egitimde bir kadrolasmaya gittigi konusundaki fikirlerinizi,ülkemizin gelecegiyle alakali ön görülerinizi merak ediyorum..

Saygılar ve sevgiler bizden Kemal Bey. Öğretmenliğimiz kadar siyasi duruşumuz da ilgi çekiyor anlaşılan. Bu konuyu fazla ön plana almadığımın sebebi sitemizi takip eden farklı görüşlerdeki kardeşlerimizin canını sıkmamak. Ancak soruları da cevapsız bırakmak istemiyorum.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
 a

Ben de selam ve sevgiler sunarım Kemal Bey: iltifatlarınıza da teşekkür ederim. Sizleri Trabzon’daki okuldan hatırlıyorum tabi. Beni en çok doyuran bir site de sorulara cevap vermek kolay bi iş değil takdir edersiniz. Çok şükür kültür seviyesi yüksek seçkin insanlarla konuşmak hesap işidir biraz da.

Hem siyaset gibi netameli bir konuda konuşmak itina ister. Aynı görüşleri paylaşmadığımız insanları da incitmeden meramımı anlatmayı becerebilirsem ayrıca mutlu olacağım.

Öğretmenlerin siyasete uzak duruşu dikkat çekiyor gerçekten. Bu siyasetin çirkin bir iş olduğu algısından kaynaklanıyor olabilir. Hâlbuki hiç de öyle değildir. Siyaseti dürüst insanlar yapmalı ve meydanı sırtlanlara bırakmamalıdır. Bu memlekette  yaşadığımıza göre   dert ve  sıkıntılar  hepimizi  ilgilendirir. Bu meselelerin çözüm yeri de siyasettir. Bir kimsenin oturduğu yerden oflayıp puflaması hiçbir şeyi çözmez. O yüzden diyorum ki her sorumluluk sahibi kişi elini taşın altına koymalı, bu yolla meselelere çözüm aramalıdır.

Bu sebeplerle diyorum ki: Bu memleketi gerçek sahipleri yönetmeli, bu aziz milletin duygularını, inançlarını, geleneklerini önemseyen anlayışlar iş başında olmalıdır. Benim siyasi tercihimin doğruluğu test edilmiştir. Çünkü: 40 yıl önce söylendiğinde  ''nasıl olur?'' diyenler bugünkü durumları gördükçe haklılığımızı görüyorlar.

40 YIL ÖNCE NE DENİYORDU:
 -Önce ahlak ve maneviyat
 -Montaj değil ağır sanayi
 -Yabancıların değil bu milletin değerleri iş başına gelsin.
- Sultan Fatih'in Sultan Alparslanların görüşü ülkeye hatta dünyaya hâkim olsun.
-Hak üstün tutulsun, güzel, iyi ve doğru olanlar tercih edilsin.

Bugün eğitim sistemimiz inanç boşluğunun doldurulamaması sebebiyle bir türlü rayına oturmuyor. 40 yıllık meslek hayatımda eğitim - öğretimin seneye düzgün başladığını bilmem. Bu gidişle olacağını da sanmam.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
     Evet, bende Kemal Algül'e katılarak henüz kimse siyasete girmedi hep eğitimci kimliğinizle ilgili sorular geldi. Eminim sizde sabırsızlıkla siyasetle ilgili soruları bekliyorsunuzdur.

Bir eğitimcinin siyasete karışması ender rastlanan bir olaydır, hele günümüzde baktığımızda siyaset siyasetlikten çıkmış durumda benim izlenimlerime göre siyaset = kendi çıkar ve menfaatleri. Tabi bazı istisnalar hariç. Artık ben haber izlemiyorum herkes birilerine sataşıyor,  herkes birbirlerinin ayağını kaydırma beşinde dolayısıyla iş yapacak olan da korkuyor acaba bu yaptığımdan başıma bir şey gelir mi diye?

- Bu anlamda Türkiye siyasetini siz nasıl görüyorsunuz? Eyüp Güney’i siyasete iten faktör nedir? Günümüz gençliğini siyasette aktif görmek ister misiniz?

Bu arada size gelen iltifatlara layıksınız hiç mütevazılık göstermeyin…

İsmail Bey soruları geliş sırasına göre cevaplıyorum tabi. Bu sebeple bazı sorular daha önce cevabını bulmuş oluyor. Ancak unuttuğumuz soru olursa hatırlatılırsa cevaplamaya çalışırım.

Beni siyasete iten sebep: Bu ülkenin dertleri ile dertleniyor olmamdır. Bunu materyalist bir anlayışla değil bu milletin değerlerine uygun bir anlayışla çözümler aramaktır. Bir futbol takımı tutar gibi değil güzellikleri, doğruları, adaleti, üstün tutan bir anlayışı öne çıkarmak gerekir.

Gençler geleceğimizdir. Tabii ki siyaseti de asıl onlar omuzlamalılar. Bundan çekinmesinler. Temiz, dürüst siyasetin nasıl yapılabildiğini herkese göstersinler. Selam, sagı ve muhabbetler sunarım.

• sabiş

• Ziyaretçi
 Saygıdeğer hatta saygıların en yüzesine layık hocam öncelikle hoşgeldiniz.Ve  sizi konuk etmeyi düşünen site yöneticisi arkadaşlara bu davranışı sergiledikleri için teşekkür ederim.Hocam sizile burada karşılaşmak benim için muhteşem bir duygu. ben size soru sorma gibi bir isteğim yok. Biliyorum ki öyle engin bilgi ve tecrubeniz var ki sorulan her soruya doğru ve mantıklı cevap vereceksiniz. Hocam köyümüzde 13 yıl emek verip bir çok kişinin yetişmesine,hayata sağlıklı bireyler olarak başlamasına vesile olmuşsunuz.Bu muhteşem bir duygu olmalı. Sanırım bir öğretmenin hayattan aldığı en büyük ödüldür bu. Hayattaki en büyük eserini görmek.Siz öğretmenler saygıların en yücesini hak ediyorsunuz ki dilerimm bunu bulmuşsunuzdur(siz benim için onların da en üstündesiniz)Hocam sizinle ilgili sayfalarda yazı yazabilir ,yinede hakettiğiniz yeri size anlatamam.Ama ben size uzun uzun yazıpta  sizi sıkmayacağım.Buarada yükarıda okudum hala çok aktifsiniz.Bu kadar istekle ve hala kime ne verebilirm isteğiyle engin bilgilerinizi yeni nesillere aktarmanız ,yeni nesil öğretmenlere örnek olmalı bence.Keşke diyorum bütün öğretmenler sizin gibi öğretmen olsaydı daha güzel bir dünya ,daha güzel bir ülke olurdu diye düşünüyorum.Hocam onca vermiş olduğunuz emekleri ve hakkınızı helal edin bizlere. Sizin hakkınız ödenemez.Rabbim size sağlıklı, dahada huzurlu  ve uzun bir yaşam versin.( Ben sizin yüzünüzdeki huzuru hiç bir zaman unutmadım.)Sağlık,mutluluk ve huzurla yaşayın.Saygılarımle ellerinizden öpüyorum.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Saygıdeğer hatta saygıların en yüzesine layık hocam öncelikle hoşgeldiniz.Ve  sizi konuk etmeyi düşünen site yöneticisi arkadaşlara bu davranışı sergiledikleri için teşekkür ederim.Hocam sizile burada karşılaşmak benim için muhteşem bir duygu. ben size soru sorma gibi bir isteğim yok. Biliyorum ki öyle engin bilgi ve tecrubeniz var ki sorulan her soruya doğru ve mantıklı cevap vereceksiniz. Hocam köyümüzde 13 yıl emek verip bir çok kişinin yetişmesine,hayata sağlıklı bireyler olarak başlamasına vesile olmuşsunuz.Bu muhteşem bir duygu olmalı. Sanırım bir öğretmenin hayattan aldığı en büyük ödüldür bu. Hayattaki en büyük eserini görmek.Siz öğretmenler saygıların en yücesini hak ediyorsunuz ki dilerimm bunu bulmuşsunuzdur(siz benim için onların da en üstündesiniz)Hocam sizinle ilgili sayfalarda yazı yazabilir ,yinede hakettiğiniz yeri size anlatamam.Ama ben size uzun uzun yazıpta  sizi sıkmayacağım.Buarada yükarıda okudum hala çok aktifsiniz.Bu kadar istekle ve hala kime ne verebilirm isteğiyle engin bilgilerinizi yeni nesillere aktarmanız ,yeni nesil öğretmenlere örnek olmalı bence.Keşke diyorum bütün öğretmenler sizin gibi öğretmen olsaydı daha güzel bir dünya ,daha güzel bir ülke olurdu diye düşünüyorum.Hocam onca vermiş olduğunuz emekleri ve hakkınızı helal edin bizlere. Sizin hakkınız ödenemez.Rabbim size sağlıklı, dahada huzurlu  ve uzun bir yaşam versin.( Ben sizin yüzünüzdeki huzuru hiç bir zaman unutmadım.)Sağlık,mutluluk ve huzurla yaşayın.Saygılarımle ellerinizden öpüyorum.
Merhaba Sabire; sizlerle yıllar sonra bu satırlar arcılığı ile de olsa karşılaşmak heyecan verici. Cevap yazarken acemi öğretmen gibi heyecanlanıyorum ve duygulanıyorum çocuk gibi.

Çok isabetli söylediniz benim en büyük ödülüm sizlersiniz. Bir öğrencimizin okul veya işhayatında başarılı olmasından çok bizleri hiç bir şey mutlu etmez. Merak etmeyin ülkemizi güzel günlere taşıyacak öğretmenlerin sayısı az değil. Eğitime gereken ciddiyet gösterilerek çağımıza uygun seviyeye ulaşacağız.

Hakkımız helal olsun elbette. Ancak biz görevimizi yapmaya çalıştık. Eksikleriyle ALLAH kabul etsin.  Aman! Gözümüzün nuru yavrularımızı iyi yetiştirelim. Geleceğimiz yeni neslin iyi yetişmesine bağlıdır.

Aile efradınıza ve size selam ve muhabbetler sunar sağlıklı, güzel günler dilerim.

• sabiş

• Ziyaretçi
Hocam inanın bende yazarken çok heyecanlandım. Sizin karşınıza,  sizin yetiştirtiğin,size layık bir birey olarak çıkabildiysek bu kendi adıma çok büyük bir mutluluk. Heyecanınızıda nalıyorum.Daha dün okulda yaramazlık yapan çocuklarınız adam olmuş ve size soru bile soruyor hacam:)
Bu arada söylemek istediğim bir şey daha var aktif siyaseti düşünmeniz gerçekten ülkem adına çok güzel bir gelişme  sizi bu medini casaretinizden dolayı kutluyor ve sonuna kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum.saygılar

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Hocam inanın bende yazarken çok heyecanlandım. Sizin karşınıza,  sizin yetiştirtiğin,size layık bir birey olarak çıkabildiysek bu kendi adıma çok büyük bir mutluluk. Heyecanınızıda nalıyorum.Daha dün okulda yaramazlık yapan çocuklarınız adam olmuş ve size soru bile soruyor hacam:)
Bu arada söylemek istediğim bir şey daha var aktif siyaseti düşünmeniz gerçekten ülkem adına çok güzel bir gelişme  sizi bu medini casaretinizden dolayı kutluyor ve sonuna kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum.saygılar
Sabire çok doğru söyledin, çok şükür öğrencilerimiz tabiri caizse hepsi de bir baltaya sap oldular. Sizleri de yanımda görmek bizlerin şevkini artırmaktadır. Bu da beni için güzel bir armağandır. Selam ve muhabbetlerimle.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Ey gidi Eyüp hocam
Öperim ellerinden
Çok nasihat dinledik
O güzel sözlerinden

En güzel günlerimiz
Çocuklukta geçmiştir
Gülen köyünün halkı
Eyüp hoca demiştir

Ey gidi güzel hocam
Yaşın geldi geçeyi
Sen öğretmişsin bize
Kelimeyi heceyi.

Sayın saygıdeğer hocam,haftanın konuğu bölümüne hoşgeldin.Şeref verdin.
Sayın hocam,sana soru sormak değilde senin tavsiyelerini dinlemek bize gurur verecektir.
Saygılarımla  Mustafa Akyüz

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Ey gidi Eyüp hocam
Öperim ellerinden
Çok nasihat dinledik
O güzel sözlerinden

En güzel günlerimiz
Çocuklukta geçmiştir
Gülen köyünün halkı
Eyüp hoca demiştir

Ey gidi güzel hocam
Yaşın geldi geçeyi
Sen öğretmişsin bize
Kelimeyi heceyi.

Sayın saygıdeğer hocam,haftanın konuğu bölümüne hoşgeldin.Şeref verdin.
Sayın hocam,sana soru sormak değilde senin tavsiyelerini dinlemek bize gurur verecektir.
Saygılarımla  Mustafa Akyüz
Çok teşekkür ederim şiiriniz güzel. Bu arada site yöneticilerine de teşekkür ederim. Sizlerle buluşmamıza vesile oldukları için. Sizleri kandilerini geliştirmiş şahsiyetler olarak görmek bizi memnun etmektedir. Selam ve muhabbetler sunarım.

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
sayın çok değerli hocam sizi haftanın konuğu olman dolayısıyla kutlar saygılar sunarım bizler zaten hemen hemen her gün beraberiz hem siyasi hemde etkinliklerde beraberiz sizden bir ricam olacak okuttuğunuz öğrencileri bir toplantı yaparak bir araya getirebilirseniz bizleri sanırsam sizlerde çok memnun olursunuz çünkü sizin gibi değerli hocalarımız az yetişiyor ve de çok sevilen kişiliğiniz bütün herkezin gözetiminde bu toplantı hakkında bir emriniz olursa göreve hazırım selam ve saygılarımı sunarım
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

Facebook Yorumları

Twittear