Haftanın Konuğu "EYÜP GÜNEY"dir. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "EYÜP GÜNEY"dir.  (Okunma sayısı 23651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
sayın çok değerli hocam sizi haftanın konuğu olman dolayısıyla kutlar saygılar sunarım bizler zaten hemen hemen her gün beraberiz hem siyasi hemde etkinliklerde beraberiz sizden bir ricam olacak okuttuğunuz öğrencileri bir toplantı yaparak bir araya getirebilirseniz bizleri sanırsam sizlerde çok memnun olursunuz çünkü sizin gibi değerli hocalarımız az yetişiyor ve de çok sevilen kişiliğiniz bütün herkezin gözetiminde bu toplantı hakkında bir emriniz olursa göreve hazırım selam ve saygılarımı sunarım
İsmail Kardeşim teşekkür ederim. Alakanız beni sevindiriyor. Okuttuğumuz öğrencileri bir araya toplamak büyük bir organizasyonu gerektirir gibime geliyor. '' Zil çaldı çocuklar toplanın'' devri çoktaan geçti.  Ama bu başarılırsa güzel bir şey olur.

Selam ve muhabbetlerimle.

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • GSM: +491783744775
     S.A Cok degerli saygi deger hocam,sizleri haftanin konugu olarak gormek cok guzel.Sizlerin sayesinde birseyler ogrendik.Sizin araciliginizla bizlere emegi gecen tum hocalarima ayrica size tesekkur ediyorum.

1.Hocam bir ogretmen olarak simdiki egitim sistemini nasil buluyorsunuz?
     2.Daha yapilmasi gerken seyler varmi?

Ellerinizden opuyorum saygilar.

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
merhaba eyup hocam sızı saykı ıle selamlıyorum nasılsınız ınsALLAH ıyısınız benım haftanın konuklarına yazı yazma alıskanlıgım yok sızı gorunce tayanamatım ılk sıze yazıyorum sıze soru sormayacagım cunku saykın bır kısılıgınız var hosca kalın hocam............
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
merhaba eyup hocam sızı saykı ıle selamlıyorum nasılsınız ınsALLAH ıyısınız benım haftanın konuklarına yazı yazma alıskanlıgım yok sızı gorunce tayanamatım ılk sıze yazıyorum sıze soru sormayacagım cunku saykın bır kısılıgınız var hosca kalın hocam............
Merhaba İbrahim Bey; teşekkür ederim iyiyiz hamdolsun. Dediğin gibi ben de pek fazla yazamıyorum. Ama Gülen Köyü sitemiz gerçekten güzel işler yapıyor. Diğer faaliyetleri de takip ediyorum ve takdir ediyorum. Güzelliklerin devamını diliyorum.

Herkese selam ve muhabbetlerimle başarılar dilerim.

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
   Hocam soru yok ,sizleri taniyorum.Size sadeçe selam ve hayirli ömürler dilemek için yaztim. H. kal.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61

S.A Cok degerli saygi deger hocam,sizleri haftanin konugu olarak gormek cok guzel.Sizlerin sayesinde birseyler ogrendik.Sizin araciliginizla bizlere emegi gecen tum hocalarima ayrica size tesekkur ediyorum.

1.Hocam bir ogretmen olarak simdiki egitim sistemini nasil buluyorsunuz?
     2.Daha yapilmasi gerken seyler varmi?

Ellerinizden opuyorum saygilar.
Aleykümselâm Orhan teşekkür ederim. İyi ki bu sitemiz var uzun yıllar göremediğim öğrencilerle karşılaştım. Çok mutlu oldum. Sorularına 4 defa cevap yazdım kazaya uğradılar. Var bir aksilik benim pc de.

Şimdi kısa kesiyorum bu sebeple. Soruların cevapları daha sonra gelir inşALLAH bir aksilik olmazsa.   Selam ve muhabbetler sunarım.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
   Hocam soru yok ,sizleri taniyorum.Size sadeçe selam ve hayirli ömürler dilemek için yaztim. H. kal.
Teşekkür ederim Ömer Bey. Önemli olan hasbıhal olmak. Gulenkoyu.com iyi ki var.Bu sayede dostlarla görüşme fırsatı buldum. ALLAH işlerinizde başarılar, sağlık ve afiyet versin. Selam ve muhabbetlerimle.

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
selam vede saygilarimla sayin hocam evini barkini birakib bize gelen bir gelime icin emek sarfeden kafamiz almayinca nasihat eden hic yorulmadan tekrar eyleyen hocam sana sonsuz sukranlarimi sunuyorum iyiki sizler gibi hocalarimiz vardi omrunuz uzun olsun sagolun var olun tek bir soru hocam 33 denilince hatirladigin birsey varmi tekrar saygi vede sevgilerimle ALLAHA emanet olun hoskalin hosca kalin her zaman saglikli vede mutlu kalin

• O Bir Visirli
  • *
    • Bedava Oyun İndirmenin En Kolay Yolu
- Biz öğrencilere ne gibi öneride bulunabilirsiniz?

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
Sayin saygideger hocamiz Eyüp bey, ilk evvel selamlarimi sunar ellerinizden öperim.
Esimin ögretmeni olmanizdan dolayi sizi nedense benimde ögretmenimmissiniz gibi gördüm hep.Benim Türkiyemizde kara önlük giyip okul sirasinda oturamamisligimdandir herhalde ,sizi benimde ögretmenim gibi görüp,saygim ve sevgim bundandir.
Hocam size sormak istedigim nacizane sorum
-Dikkatimi ceken husus ögrencilerinizin(esimde icinde)büyük cogunlugunun yazilarindaki imla hatalari,bu konu milliegitim fabrikasinin hatasimi ?genetik özellikmi?yoksa,ögrencilerinizin dili ile elini ayni kullanma hatasimi? bu konuyu siz nasil görüyorsunuz bilmek isterim dogrusu.
Size sorulari cevaplamanizdan dolayi cekmis oldugunuz zahmet icin tesekkür eder,esinize ve size tekrar selam eder, uzun mutlu yillar dilerim . 
Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• Aktif Visirli
  • *
SELAMUN ALEYKUM sevgili kardeşimiz sayın Eyüp hocam, haftanın konuğu olduğunuza çok sevindim, sebebi; bilincli ve tecrübeli yazılarını okumak bana zevk veriyor. İNŞALLAH sizler de bizden memnunsunuzdur, yalnız benim yazım ile çok uğraşacaksın imla hatalarım var. İnan seni çok seviyorum hem yakinliğimiz hem de etrafımızda olan bilinçli bir kaç kişiden biri olduğun için başarılı bir kardeşimizsin. Devamını diler, selam ederim. Hocaların ellerinden öperim, size sorulan soruları okuyorum da tiktiginiz ağaclarin meyvalarini verdi. Gözün aydın talebelerinin güzellikleri sizden kaynaklaniyor, hocam sağ ol ALLAH razı olsun…
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
SELAMUN ALEYKUM sevgili kardeşimiz sayın Eyüp hocam, haftanın konuğu olduğunuza çok sevindim, sebebi; bilincli ve tecrübeli yazılarını okumak bana zevk veriyor. İNŞALLAH sizler de bizden memnunsunuzdur, yalnız benim yazım ile çok uğraşacaksın imla hatalarım var. İnan seni çok seviyorum hem yakinliğimiz hem de etrafımızda olan bilinçli bir kaç kişiden biri olduğun için başarılı bir kardeşimizsin. Devamını diler, selam ederim. Hocaların ellerinden öperim, size sorulan soruları okuyorum da tiktiginiz ağaclarin meyvalarini verdi. Gözün aydın talebelerinin güzellikleri sizden kaynaklaniyor, hocam sağ ol ALLAH razı olsun…
Aleykümselâm H. Mustafa kardeşim. Ben de sizlerle görüşmekten son derece mutlu oluyorum. Kalp kalbe karşıdır, ben de sizlerden memnunum. ALLAH da memnun olsun. İmla hatası bizlerde kaçınılmaz oluyor çünkü nasıl konuşuyorsak onu aynen yazıya geçiriyoruz. Biz ne demek istediğinizi anladıktan sonra mesele yok.

ALLAH'a hamdediyorum bana güzel bir meslek ve güzel öğrenciler nasip etti. Yeniden dünyaya gelsem yine öğretmen olurdum.

Herkese selam eder, sağlık ve afiyetler dilerim.

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Selamun aleyküm saygı değer site müdavimleri

Şuanda Eyüp hocamızın bilgisayarı çökmüş olduğundan bu hafta köyümüzün sitesine konuk olduğundan sorulan sorulara cevap veremiyor. Problem giderildik ten sonra en kısa zamanda siz değerli müdavimlerin sorularana cevap verecektir. Arızadan dolayı vermiş olduğumuz arayı inşALLAH sizlerin sabrıyla telafi edeceğiz. Hepinize şimdiden sevgi ve selamlarım la

NOT: Bu temenni ve düşünceler Eyüp hocamın bana ilettiği üzere aynen bende sizlere iletiyorum.
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
Sayin saygideger hocamiz Eyüp bey, ilk evvel selamlarimi sunar ellerinizden öperim.
Esimin ögretmeni olmanizdan dolayi sizi nedense benimde ögretmenimmissiniz gibi gördüm hep.Benim Türkiyemizde kara önlük giyip okul sirasinda oturamamisligimdandir herhalde ,sizi benimde ögretmenim gibi görüp,saygim ve sevgim bundandir.
Hocam size sormak istedigim nacizane sorum
-Dikkatimi ceken husus ögrencilerinizin(esimde icinde)büyük cogunlugunun yazilarindaki imla hatalari,bu konu milliegitim fabrikasinin hatasimi ?genetik özellikmi?yoksa,ögrencilerinizin dili ile elini ayni kullanma hatasimi? bu konuyu siz nasil görüyorsunuz bilmek isterim dogrusu.
Size sorulari cevaplamanizdan dolayi cekmis oldugunuz zahmet icin tesekkür eder,esinize ve size tekrar selam eder, uzun mutlu yillar dilerim . 
       Hepinize teşekkür ederim. Bilgisayarımda problem var. Hala düzelmedi. Kısa kesmek zorundayım. Bu kaçıncı yazmaya çalıştığım  bilmem.
       Selam ,muhabbet ve  başarı dileklerimle.Çocuları da benim için öpün. Adını hatırlayamadım şimdi koca delikanlı olmuştur.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
- Biz öğrencilere ne gibi öneride bulunabilirsiniz?
  Emre  size de  teşekkür ederim.Bilgisayarımdaki  problem devam ediyor.
   Kısa kesmek zorundayım. Sana  önerim benim pc yi onar .
   Selam , sevgi ve  muhabbetler sunarım.Başarılar dilerim.

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
     Teşekkür ederim. İlgililere de  teşekkür ederim. Güzel bir  buluşma  oldu.
      Ben çok şeyler  anlatmak isterdim. Bilgisayardaki sıkıntı devam ediyor. Uzun yazdırmıyor.
      Hepinize  selam ve  muhabbetler  sunarım.

Facebook Yorumları

Twittear