İDMANOCAĞI BAYAN VOLEYBOL TAKIMI KAPTANI TEVFİK AKYOL İLE ROPÖRTAJ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İDMANOCAĞI BAYAN VOLEYBOL TAKIMI KAPTANI TEVFİK AKYOL İLE ROPÖRTAJ  (Okunma sayısı 9227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     TRABZON İDMANOCAĞI BAYAN VOLEYBOL TAKIMI

II.ligde başarı gösteren Trabzon İdmanocağı Bayan Voleybol takımı kaptanı sayın Tevfik Akyol ile bu hafta sonu 05 Mart 2010 cuma günü Tarbzon 19 Mayıs Kapalı spor salonundaki antrenmanına konuk olarak Sayın Tevfik Akyol ile ropörtaj yaptık. Tarbzon 19 Mayıs Kapalı spor salonundaki antrenmana Bayan Voleybol takımı Başkanı Barolar Birliği Başkanı Avukat Sayın Faruk Eksende oradaydı.

Tarbzon 19 Mayıs Kapalı spor salonundaki antrenman sonunda bir süprizle karşılaştık. Bayan voleybol takımında oynayan bir bayanın doğum gününe denk gelerek doğum gününü de kutlamış olduk. Oyuncular antrenmandan sonra deplasman için hazırlanıp Adana'ya gitmek için bekliyorlardı.

Gulenkoyu.com olarak Trabzon İdmanocağı Bayan Voleybol takımına başarılar diliyoruz...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xch44j_bayan-voleybol-tak" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xch44j_bayan-voleybol-tak</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
Tevfik'çiğim seni tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum.Nice başarılara...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
sevgili karde$im tevfik 3-4 sene önce  S S K  ERKEK veleybol dakimini birinci lige cikarmi$diniz. bu ba$ariniz   TRABZONU ve trabzonlu spor sevenleri sevindirmi$di . In$ALLAH bu sezonda bu ba$ariyi yakalarsiniz. kurubunuza ve culup unuza sevgilerimi sunarim. Ba$arilarinizin devamini dilerim Abin.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Tevfik. abi seni tebrik ediyorum.
Başarılarınızın devamını diliyorum. ALLAH mahcup etmesin...

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
tevfik abiye selam şambiyonluğa doğru devam
şanbiyon olupda baylaşmak isterim
sevinci ozaman havada tolaşır benimde havam

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Şeker Oğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Mustafa Düzenli
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
sana basarilar dilerim  tefik abi

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
sevgili amcacigim!
her isini disiplin ve saygiyla yaptigini biliyorum. Bayan volleyball takimini ayni disiplin ve saygiyla basariya götürecegine bütün kalbimle inaniyorum. ALLAH kolaylik versin.

sevgiler saygilar Nagihan

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
sevgili tefik abi seni tebrik ediyorum bu güzel çalışmalarının devamını diliyorum daima senin yanında olduğumuzu bil selamlar.

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Sevgili amcacigim,

seni ba$arindan ötürü tebrik ediyorum ve ba$arinin devamini diliyorum.

Sen sadece Trabzona bayan voleybolu getirmedin, sen Trabzon Gülenköyü bayanlarina öz güvenini verdin.

Bir zamanlar Gülen köyün Trabzona ula$an eli sendin, senin destegin ile etrafindaki bayanlar, kimseye muhtac olmadan, kendi ayaklarinin üzerinde durmayi ögrendi.

Gülenköyüne bir ilke daha sen imza atdin, canim karde$im, senin biricik kizin Meryem, ilk bayan $öför oldu.

Kisaca, sen sadece benim kalbime degil, tüm gülenköylülerin kalbini feth etmi$sin.
Özellikle biz bayanlarin hakkini savundugun icinde sana ayrica te$ekkür ederim.

Seni cok seviyorum. ALLAH seni nazarlardan saklasin, sen vaz gecemiyeceklerimdensin.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

Facebook Yorumları

Twittear