Haftanın Konuğu "HATİCE AKYOL"dur. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "HATİCE AKYOL"dur.  (Okunma sayısı 38629 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
slm hatce ne olacak bu trabzonsporun hali bu konuda ne düsünüyorsun

Bozkurt61 ´e tesekkürler

Ah abicigim, durdun durdunda bu soruyumu bana sordun... 
Trabzonspora kesin nuska yaptilar, hic $anslari dönmüyor. Bir yarakarli hoca varmi$ ona bir okutsak mi ne yapsak....
Nefesi kuvvetliymi$, belki bir fayda ne dersin...

Ben Trabzonsporun maclarini Hami, Abdullah, Ogün, Arcil $ota zamani cok izliyordum, $imdi sorsan pek birini tanimiyorum. NE kadar takip etmesem´de kalbim herzaman Trabzonspor icin atiyor. Az mi gitdik seninle mac izlemeye´de sen ilk yari olmadan sahadan cikartdin beni.
 ;D ;D ;D

Sana buradan kucak dolusu selamlar

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
bir daha ki haftanın konuğu benim ona göre.:)
herkese şimdiden duyurulur..
Ne demek Muhammet Ali Bey başımızla beraber ne zaman müsaitseniz bize bildirmeniz yeterli...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
Sayfanin bu bölümünde, ben sahsen tanimadigim köyümün insanlarini  tanimis oldum.
Ilk önce Site yönetimine,  ;D ;D ;D sonrada sayfaya katilan köylüme tesekkür etmek istiyorum. ;D ;D ;D

Birde sorum olacak.

Köyümüz biryana yemeklerinede doyum olmuyor
1. hangi yemekler hosuna gidiyor?

saygilar
Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Bende buradan tüm yazan ve yazmayan, beni burda yalniz brakmmayan köylülerime, akrabalarima tesekkür ediyorum. Ilginiz ve alakaniz dan cok memnun kaldim. ALLAHim her$eyi gönlünüze göre versin.

Köy yemeklerine gelince,  kuymagi cok seviyorum, cirihtayi cok seviyorum. Her sabah onlar dan olsun, her sabeh bikmadan yiyebilirim.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Aktif Visirli
  • *
 Sevgili kizim hatice haftanin konugu olman münasebetiyle seni kutluyorum. Ayrica bu imkani sizlere saglayan degerli site yoneticilerine tesekkür ederim. biraz gecikerek yazdigim icin kusura bakma  cünkü bekledim  degerli karte$lerimizin güzel sorularina vereceginiz cevaplar ve en azindan kültür seviyeni bir daha deyit etme babindan  onun icin gec yaztim . Her yönüyle seni kutluyorum sorulara  az ve öz yazarak uzun uzun yazip biktirmadan güzel cevaplar yazdin . Seni tekrar tebrik etiyor gözlerinizden operim. Baban.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili kizim hatice haftanin konugu olman münasebetiyle seni kutluyorum. Ayrica bu imkani sizlere saglayan degerli site yoneticilerine tesekkür ederim. biraz gecikerek yazdigim icin kusura bakma  cünkü bekledim  degerli karte$lerimizin güzel sorularina vereceginiz cevaplar ve en azindan kültür seviyeni bir daha deyit etme babindan  onun icin gec yaztim . Her yönüyle seni kutluyorum sorulara  az ve öz yazarak uzun uzun yazip biktirmadan güzel cevaplar yazdin . Seni tekrar tebrik etiyor gözlerinizden operim. Baban.

Babam ´a tesekkürler:

Canim babacigim, cocuklar velilerin aynasidir diye dü$ünüyorum. Eger gördüklerimiz´den birazini olsun yansita bildiysem ne mutlu bana. Ne mutlu bana ki beni bu kadar cok seven bir ailem var.
Sizler bizlere herzaman örnek oldunuz, büyüklerimizi saymayi kücüklerimizi sevmeyi sizlerden ögrendik.
In$ALLAH sizlerin yürüdügü yoldan bizde gideriz.
Bana sorduklarin da, hayatinda kimleri örnek alirsin diye, herzaman cevabim sizlersiniz, cünkü sizlerin bizim egtimimizde, hic bir hata yapmadiginizi dü$ünüyorum.
Umarim bizler de sizlere laik evlat olabildik.

Sizi cok seviyorum

• Aktif Visirli
  • *
  • ölümsüz olmaya karar verenler,ölümden korkmazlar
haftanı konuğu olarak sizi kutlarım.Gurbette olmanızdan dolayı memleket özlemi mutlaka içinizde vardır.Acaba oradakı yaşamla buradaki yaşamın bir değerlendirmesini yapabilirnisiniz.
büyüt dediler ufkunu büyüdü yalnızlığım

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
haftanı konuğu olarak sizi kutlarım.Gurbette olmanızdan dolayı memleket özlemi mutlaka içinizde vardır.Acaba oradakı yaşamla buradaki yaşamın bir değerlendirmesini yapabilirnisiniz.

Adem Biber´e tesekkürler

Benim türkiyede hic ya$ama firsatim olmadi, yalnizca tatil´lerimi orada gecirdim. Her tatil güzel oldugu icin, bana türkiye deki hayat cok daha güzel geliyor. Burda yil boyu cali$digimiz icin, her türlü bir mücadele verdigimiz icin, almanya daki hayatimi tatsiz ve eksik görüyorum.
Tabii ben orada ya$amasamda orada ya$ayan akrabalarimin, ya$am mücadelesine duyarsiz kalamiyorum. Elbet deki burda saglanan hayat standarti türkiye de yokdur, ama ALLAHa $ükür arayi yava$ yava$ kapatiyoruz. Ben memleketimi cok seviyorum, ve buna inaniyorum ki, cali$ip kazanmak istersen, cali$ip kazaniyorsun, ve In$ALLAH bende ilerde Türkiyede ya$arim ve orada cali$ir orada kazanirim.

Saygilarimla

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Selamun aleyküm ALLAHIN selamı sizlerin ve tüm islam aleminin üzerine olsun diyerek en güzel günlerin ve sağlılklı yaşamanın hepimize fayda sağlamasını ALLAHTAN diliyoruz.
Sitemizin böylesine geniş aile taplosu oluşturup uzaktakinin yakına davet edip sanki duygular ve sözlerin bir olduğu kalplerin o anda hep beraber atışını hissettiğimiz an bizde görüyoruzki gençlerimizin azmi gayreti işte onların yerini ne güzel belirliyor. Hayırlı olsun kusura bakmayın biraz sizlerle geç buluştuk malum aktif bir yaşam tarzı olunca bazı işlerimiz gecikiyor ama bir şekilde yerine getiriyoruz.Bizler Çobanoğlu ailesi karma bir aile olarak eşim YAHYANIN GÜLFİDAN AKYOLUN KIZI Naciye ablan akrabalık bağını temsil ediyor.Aslında soru sormakdan ziyade gönül isterdiki bire bir görüşüp konuşabilmek buda imkansız olduğu için sorularla bu boşluğu dolduracağız.

(01)Yaş itibarıyla hayırlı ömürler diliyorum sizlere.Yaşınız bu ömre rağmen dolu dolu geçmesine hangi azim istek ve duygular sebep olmuşdur.
(02)Siz gençlerin kitap okuması çok güzel zaten aradaki fark bu ama ne acıdırki yinede benliğimizde öze hitap vardır acaba bu çelişkiye sebep nedir.
(03)Gençliğin gidişatını nasıl görüyorsunuz sizden küçüklere ne ne nasihatınız ve sizden büyüklere ne övgünüz olabilir.
(04)Malüm gurbet insana hem olumlu hem olumsuz bir takım şartları öğretiyor buna rağmen orda hayatı sürdürebilmek için ne gibi teçrübeler kazandınız kayıplarınızmı yoksa kazandıklarınızmı daha çok hem maddi hem manevi.
(05)Sılai-rahim olarak Almanyada ne kadar gercekleştirebiliyorsunuz imkanların budenli bol olduğu zamanda helede teknolojinin ilerlemiş durumun da.
(06)Kusurumuza bakmazsanız tek kelimelik ve tek cevaplı sorular sormak istiyorum cevaplarsanız seviniriz. Eğitim,sevgi,macera,gurbet,yaşam,ölüm,kardeşlik,aile,örf,kültür,yemek,gezmek,iş,arkadaş,akraba, renk,hobi,fobi,

Temeni:Sürcü lisan ettiysek affola niyetimiz hoş seda idi inşALLAH bundan sonra daha samimi yakınlığımız ve sohbetimimiz olur bizler suluovada ikamet ediyoruz büyüklerin yapamadığını siz genclerimiziden bekleyerek sizleri yaşadığımız yere davet ediyoruz inşALLAH bir gün olur bir araya gelir hoş sohbetlerde  bulunuruz sizlere ve ailenize selmlar.

Bundan sonra sizleri sitemizde sık sık görmek isteriz.
ALLAHA emanet olun

Yaylada annen lan anem arkadaşlar
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
slm guzel kizim  tşk eterim bende oguzel gozlerinden operim çok hoşuma kittin sinopa gelin alayimseni guzel kizim opdum
                 BMW'nin teklifine eşdeğer bir teklifi görmediniz sanırım.
         *Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?
         *Çalışan bir bayan olarak,iş ve eş arasında bir tercih yapmak zorunda kalsanız,hangisini tercih ederdiniz?
         *Lider bir kişi misiniz?
         *İki ülke arasındaki kültür farkını hesaba kattığınızda,Almanya'daki ve Türkiye'deki Haci Mehmet-Ali-Torunu,aynı mı olurdu?
          *Madem konu ticaretten açıldı,ben de bir oto spreyi isteyebilir miyim? 
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
(01)Yaş itibarıyla hayırlı ömürler diliyorum sizlere.Yaşınız bu ömre rağmen dolu dolu geçmesine hangi azim istek ve duygular sebep olmuşdur.
(02)Siz gençlerin kitap okuması çok güzel zaten aradaki fark bu ama ne acıdırki yinede benliğimizde öze hitap vardır acaba bu çelişkiye sebep nedir.
(03)Gençliğin gidişatını nasıl görüyorsunuz sizden küçüklere ne ne nasihatınız ve sizden büyüklere ne övgünüz olabilir.
(04)Malüm gurbet insana hem olumlu hem olumsuz bir takım şartları öğretiyor buna rağmen orda hayatı sürdürebilmek için ne gibi teçrübeler kazandınız kayıplarınızmı yoksa kazandıklarınızmı daha çok hem maddi hem manevi.
(05)Sılai-rahim olarak Almanyada ne kadar gercekleştirebiliyorsunuz imkanların budenli bol olduğu zamanda helede teknolojinin ilerlemiş durumun da.
(06)Kusurumuza bakmazsanız tek kelimelik ve tek cevaplı sorular sormak istiyorum cevaplarsanız seviniriz. Eğitim,sevgi,macera,gurbet,yaşam,ölüm,kardeşlik,aile,örf,kültür,yemek,gezmek,iş,arkadaş,akraba, renk,hobi,fobi,

Murat Cobanoglu´na tesekkürler:

Aleykümselam abicigim, sormu$ oldugun sorulari elimden geldigince cevaplamaya cali$acagim.
1) Ben bir ya$indayken abla olmu$tum, bu vesileyle benim bir abla olarak sorumluklarim o ya$da ba$ladigini dü$ünüyorum, kücük ya$da sorumluklar üstleniyordum. Ve bu ali$kanlik bende herzaman devam etdi. Ya$im kücük de olsa ya$itlarima ragmen daha olgundum. 6 karde$ olunca aile tabii herkes ile ayni $ekilde ilgilenemiyor, kendimi egitmeyi ögrendim. Hedefim hic birzaman ba$ardigim olmadi, hedefim herzaman ba$aramadigim oldu.
2) Öncelerden belki imkan yokdu kitabi okumaya, ve büyüklerimizin bize kitabi sevdirmeye. Sagolsun babam evimizden kitabi hic birzaman eksik etmedi. Günümüzü teknoloji yönlendirdigi icin, artik kitabi pek arayan yok.
3) Almanyada ki gencligin gidi$atini $öyle degerlendire bilirim, eger veliler cocuklariyla dialoglari kopuksa, bu genclikden pek iyi bir gidi$at beklenemez, $ayet aile hayatinda birlik ve beraberlik mevcutsa, buna inaniyorum cocugunla samimi bir bag kurduysan cocugunda iyi bir aile mensubu olacakdir, ama genclik kendi kendini yeti$tiriyorsa, bu genclik den ne beklenir.
4) ALLAHa cok $ükür maddiyat kayp etdirtmedi, ama maneviyat dan kayibimizin oldugunu elbet de dü$ünüyorum. Size bit misal veriyim, bir bayram sabahi bile bir arada olamiyoruz, bir bayram günü birbirimizi ziyaret edemiyoruz, ve yillar gecdikce de bayram ziyaretlerimizin kapsami kücülüyor.
5) Sila hasreti ile geciyor bütün yilim, bu yüzden yil boyu cali$iyoruz ki, bu hasreti biraz olsun giderelim. ALLAHa cok $ükür, artik 3 saat de köyümüzde olabiliyoruz.
6)Egtim=Gelecegim , sevgi= vazgecemedigim, macera= yüregim, Gurbet=mücadele, ya$am= imtahan,
   ölüm=zamansiz, karde$lik= ebedi, aile = can , örf= benligimiz, kültür= yansitdigimiz, yemek=tokluk,
   gezmek= istirahat, i$=ba$ari, akraba= kan bagi, arkada$= gönül bagi, renk= mavi, hobi=müzik,
   fobi= yükseklik

Umarim cevaplandirmi$imdir. Abicim sana ve ailene Berlinden kucak dolusu selamlarimi iletiyorum, nazik teklifin icin ALLAH razi olsun diyorum, ve InsALLAH yolumuz dü$erse birgün bu sorulari birer bir de cevaplandiririz kar$ilikli.

Saygi ve selamlarimla
Hatice

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
                 BMW'nin teklifine eşdeğer bir teklifi görmediniz sanırım.
         *Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?
         *Çalışan bir bayan olarak,iş ve eş arasında bir tercih yapmak zorunda kalsanız,hangisini tercih ederdiniz?
         *Lider bir kişi misiniz?
         *İki ülke arasındaki kültür farkını hesaba kattığınızda,Almanya'daki ve Türkiye'deki Haci Mehmet-Ali-Torunu,aynı mı olurdu?
          *Madem konu ticaretten açıldı,ben de bir oto spreyi isteyebilir miyim? 

Yavriligot´a tesekkürler:

Irfan abicigim, sana Berlinden kucak dolusu selamlar.

* evlilik hakkinda dü$üncelerim, iyi dü$ünülüp aniden karar verilmemesi gereken, fedakarliklari göz önünde bulundurman gereken, ho$ görü ve sayginin eksik olmamasi gereken kutsal bir müesese diye dü$ünüyorum.
* Benim icin aile hayati her$eyden önce gelir, i$imin hic bir zaman bunun önüne gecmesine izin vermem.
  Aile coluk cocuk oldukdan sonra, maddi imkanlar el verirse tabii, tek i$imin cocuklarimin egtimi oldugunu dü$ünüyorum.
* Lider bir ki$imiyim bunu bilmiyorum, ama her bula$tigim i$i kendim daha iyi yönetdigini dü$ünüyorum.
   Cevrem bu yüzden bana ve yaptiklarima güvendikleri icin, genellikle her i$i bana yüklerler, ALLAH cok $ükür de hep anlimin akiyla cikmasini becermi$im.
* Haci Mehmet-Ali-Torununun zerreyi miskal kadar bir farki olmuyor almanya ve türkiyede, ben dünyanin öbür ucunda da gene böyle olurdum diye dü$ünüyorum, ama benim tereddüt etdigim, belki türkiyede olsaydim, benim ba$im kapali olarak, bu kadar imkanim olmayabilirdi.
* Oto spreyin hangi renk olsun, hatta kaporta boyamasi benden olsun.....

Kendine iyi bak abicigim, her$ey gönlünce olsun ALLAHa emanet ol.
Saygilarimla
*

• Hatice Düzenli YAZICI
  • Aktif Visirli
  • *
  • Her sıkıntı bir kolaylığa gebedir
Hatice hanım selamlar, biraz geç oldu ama haftanın konuğu olduğunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Şimdiye kadar nadir Soru soranlardanım. Takip ettiğim kadarı ile haftanın konuğu bölümünde soru alan kişi sayılarında ilk sıralara çıktınız.

Bu hayran kitlenizi neye borçlusunuz?Bende X6 istiyorum. Geçenlerde bir BMW nin yan kapısını içeri çöktürdüm birde kapı rica ediyorum:) Umduklarınıza nail olmanız dileği ile..

Ben Kenan Yazıcı'nın eşiyim, eğer İstanbul'a yolunuz düşerse sizin gibi meşhur bir hanımı evimizde misafir etmek isteriz. Sevgilerle...
Akıllı sustuğu vakit tefekkür
Konuştuğu vakit zikreder
Baktığı vakitte ibret alır.

• Aktif Visirli
  • *
Canim kizim hatice sitenin konugusun bu hafda sitenin cali$anlari na cok te$ekkür ederim bu güzel haftayi  sana ya$attiklari icin .Sen aldi cocugumdan birisin hebiniz benim kurur kaynagimsiniz .ALLAHa cok $ükrediyorum  sizler gibi cocuklarim oldugu icin. Sana ba$arilar dememe  kerek yok sen zaden ba$arillisin insan isderse bütün engelleri a$ar  zirveye ula$ir. sen zaden oradasin  yolun acik olsun.Hic bir fedegarlikdan kacmadan  sizlerle güzel yürdumuzun nadide kö$esi Trabzonumuzu ve gulen köyümuzu sevdirmemiz amacimizdi  onuda biz ba$ardik.onun icin bende mutluyum  sana acizane bir tavsiyem var saygini sevgini hic bir zaman unutma  cizkindan ayrilma  seni cok öpüyorum . ANNEN

Eskiden cok güzeldi
o köyümde ak$amlar
sizede selam olsun
sitede cali$anlar.

Ba$arilar dilerim
sitemizde can sisniz
Gülen köy sitesinde
kurur kaynagisiniz

Köyde site yok idi
sitemizi kurdunuz
O güzel köyümuzi
Dünyaya duyurdunuz.

Saglikli ve huzurlu
köyümde ya$amaktir
Ba$arilarin sirri
Planli cali$maktir

Öyle hasret olduk ki
kaldik gurbet ellere
Berlin den selam olsun
bütün visirlilere.

Bukadar acilara 
Anam nasil dayansin
burada son vereyim
Ba$iniz agirmasin.

Ben Hatice nin annesi  hebinizi ALLAHa emanet etiyorum ho$ca kalin saglikla kalin. Esselamu Aleyküm.

• eren61

• Ziyaretçi
Haburadan yapalım
Bir kaç tane kelamı
Arada görüşelım
Kesmiyelım selamı

Çemberinin oyası
Pullamadır pullama
Burdan selamlar olsun
Emine ablama

Hatice gideceğım
Ben köyüme köyüme
Bide sen selam söyle
Ahmet ağabeyıme

Yaylada gördüm onu
Var elinde asası
Hatice senin baban
Yaylaların ağası

Dün akşam gördüm onu
Eğer başını eğer
Kaldır resmini ordan
Elin nazarı değer

Benim güzel ablam
Değer vermedi pula
ALLAH nasip eylasin
Böyle evlat her kula

Var elimizde demir
Çeviripte dağlarık
Özledik memleketı
İçteni içten ağlaruk

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Hatice hanım selamlar, biraz geç oldu ama haftanın konuğu olduğunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Şimdiye kadar nadir Soru soranlardanım. Takip ettiğim kadarı ile haftanın konuğu bölümünde soru alan kişi sayılarında ilk sıralara çıktınız.

Bu hayran kitlenizi neye borçlusunuz?Bende X6 istiyorum. Geçenlerde bir BMW nin yan kapısını içeri çöktürdüm birde kapı rica ediyorum:) Umduklarınıza nail olmanız dileği ile..

Ben Kenan Yazıcı'nın eşiyim, eğer İstanbul'a yolunuz düşerse sizin gibi meşhur bir hanımı evimizde misafir etmek isteriz. Sevgilerle...

Hatice Düzenli Yaziciya te$ekkürler:

Sevgili ada$im, sevilmek sevmekden cok daha önemlidir buna inaniyorum ve sevilmek icin sevmek gerekdigini dü$ünüyorum.
Ne mutlu bana ki etrafimda beni bukadar seven insan var, ve ben onlarin sevgisine laik olabiliyorum. Hayatim boyunca kendimi hicbir zaman ön plana atmadim, altdan almayi ögrendim.
Hic kimseden bir tebessümü eksik etmedim.

Canim benim X6 cok hasas bir araba, sen yan kapilari iceri gömüyorsun sana üstü yanlari acik olanlardan gönderiyim, en azindan iceriye gömecek kapisi olmaz.  ;)  :P

$aka bir yana ALLAHim sizleri kazalardan belalardan korusun. ALLAHa emanet olun. Her$ey gönlünce olsun.
Nazik davet icin cok tesekkür ederim, her yaz Istanbuldayim, tabii ben pek fazla kimseleri tanimadigim icin nerede oturduklarini bilmiyorum, ama ALLAH izin verirse, birgün sizde köye gelirseniz bende sizleri ailece bize beklerim.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Canim kizim hatice sitenin konugusun bu hafda sitenin cali$anlari na cok te$ekkür ederim bu güzel haftayi  sana ya$attiklari icin .Sen aldi cocugumdan birisin hebiniz benim kurur kaynagimsiniz .ALLAHa cok $ükrediyorum  sizler gibi cocuklarim oldugu icin. Sana ba$arilar dememe  kerek yok sen zaden ba$arillisin insan isderse bütün engelleri a$ar  zirveye ula$ir. sen zaden oradasin  yolun acik olsun.Hic bir fedegarlikdan kacmadan  sizlerle güzel yürdumuzun nadide kö$esi Trabzonumuzu ve gulen köyümuzu sevdirmemiz amacimizdi  onuda biz ba$ardik.onun icin bende mutluyum  sana acizane bir tavsiyem var saygini sevgini hic bir zaman unutma  cizkindan ayrilma  seni cok öpüyorum . ANNEN

Eskiden cok güzeldi
o köyümde ak$amlar
sizede selam olsun
sitede cali$anlar.

Ba$arilar dilerim
sitemizde can sisniz
Gülen köy sitesinde
kurur kaynagisiniz

Köyde site yok idi
sitemizi kurdunuz
O güzel köyümuzi
Dünyaya duyurdunuz.

Saglikli ve huzurlu
köyümde ya$amaktir
Ba$arilarin sirri
Planli cali$maktir

Öyle hasret olduk ki
kaldik gurbet ellere
Berlin den selam olsun
bütün visirlilere.

Bukadar acilara 
Anam nasil dayansin
burada son vereyim
Ba$iniz agirmasin.

Ben Hatice nin annesi  hebinizi ALLAHa emanet etiyorum ho$ca kalin saglikla kalin. Esselamu Aleyküm.

Anneme tesekkürler:

Canim annem, benim icin ba$arinin sIrri sizlerin hayir duasidir. ALLAHim sizleri ba$imizddan eksik etmesin, sizler dualarinizi hic birzaman bizden esirgemeyin.
Sen bizim icin gökdeki aysin, bizde etrafinda i$iginla parlayan yildizlariz.

Sizleri cok seviyorum ve kocaman öpüyorum

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Eren 61 ´e tesekkürler:

Ayhan abicigim sana ve ailene Berlinden bizlerden kucak dolusu selamlar:

Bu hafta konuk idum
Sorular cevapladum
Köyümden insanlarla
Biraz muhabbet etdum

Güzel bir hafta gecti
Gönlüm de ne$elendi
Yazan bütün dostlarla
sohbetler derinle$di

Yeni dostlar edindum
bundan cok memnun kaldum
Hepsine birer birer
Gönlümde yer eyledum

Ayhan abim sana da
Berlinden selam olsun
Beni unutmadunya
ALLAH da razi olsun

Köye yazun gelecem
dostlarumi görecem
Annem babam la bile
Bir cayuni icecem

ALLAH da razi olsun
Senun anan babandan
Hic yalniz brakmadiler
Kom$uluklari candan

Abicigim kendine iyi bak, ailene coluk cocuga selamlar. ALLAHa emanet olun, In$ALLAH birdaha ki yaz görü$mek üzere...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Hatice hanım, güzel bir hafta geçirdiğinizi düşünüyorum. Katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ediyorum...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear