Haftanın Konuğu "MEHMET YILMAZ"dır. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "MEHMET YILMAZ"dır.  (Okunma sayısı 11237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Sevgili Mehmet,
     Haftanın konuğu bölümüne hoş geldin.

- İnsanlarla samimiyet kurarken ne gibi beklentiler içerisine girersin?Veya bir beklentin oluyor mu?

İş ve aile hayatında başarılar dilerim...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ooo abicim seni haftanın konuğu köşelerinde görmek ne güzel..zaten başka yerlerde göremiyoruz seni.gerçi murat abinin de dediği gibi sen bana soru sormadın ama ben geleneği devam ettirmek adına sana sorayım bari: yükseğe meydan okuyorum diyosun hiç korkmuyo musun bigün yükseklik seni ayakları altında ezer diye..memleketin senin için ne derece önem ifade ediyo imkanın olsa aynı işi burda da yapar mıydın..
Ooo kimler varmış burda sen abini tanımıyomusun yüksekten illaki korkarım ama önemli olan zoru başarmaktır daha önce dediğim gibi bir gün yer çekimi bana meydan okuyacak memleket meselesine gelince memlekette imkanım olsa bu işi yapmam ama ne yalan söyleyeyim yapmak isterim

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     Sevgili Mehmet,
     Haftanın konuğu bölümüne hoş geldin.

- İnsanlarla samimiyet kurarken ne gibi beklentiler içerisine girersin?Veya bir beklentin oluyor mu?

İş ve aile hayatında başarılar dilerim...
Kenan beklenti sölerken bu sitenin bir amacı var ama eski görmediğim uzun yıllar olmuş görüşmediğim
arkadaşları görmek isterim bunun haricinde tanıştığım insanlardan kendime ait bir beklentim olamaz
zaten tanışırken bir amac tanışmak kaynaşmak benim beklentim budur

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
sevgili mehmet kardeşim haftanın konuğu olman dolayısı ile seni kutlar başarılar dilerim bakıyorum ki İsmail abini unuttun hayatının bir köşesinde değerlendirmedin az mı emeğim gecti seni yetiştirdim usta ettim şimdi bizi tanımıyorsun sevgili kardeşim tabiki bunların hepsi şaka seni daima büyüklerine saygılı olmandan dolayı tebrik ediyorum son zamanlarda görüşemedik bu beni üzdü inşşALLAH yazın tatilde buluşmak üzere  hayatında daima dikkatli kazasız belasız günler diler sağlık ve mutluluklar dilerim selamlar.
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
sevgili mehmet kardeşim haftanın konuğu olman dolayısı ile seni kutlar başarılar dilerim bakıyorum ki İsmail abini unuttun hayatının bir köşesinde değerlendirmedin az mı emeğim gecti seni yetiştirdim usta ettim şimdi bizi tanımıyorsun sevgili kardeşim tabiki bunların hepsi şaka seni daima büyüklerine saygılı olmandan dolayı tebrik ediyorum son zamanlarda görüşemedik bu beni üzdü inşşALLAH yazın tatilde buluşmak üzere  hayatında daima dikkatli kazasız belasız günler diler sağlık ve mutluluklar dilerim selamlar.

vay ismail abim yahu olurmu seni unutan ölsün sen unutlulacak insanmısın sen unutulmazsın abi senin benim üzerimde emeğim çoktur bunu kimöse inkar edemez bugün bir yere geldiysem unutma buda senin sayendedir inşALLAH bu yaz gelecem 2 yıl oldu gelemedim ama bu yaz gelecem senin unutulmazsın ismail abi

Facebook Yorumları

Twittear