Haftanın Konuğu "AYDIN AKYOL"dur. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "AYDIN AKYOL"dur.  (Okunma sayısı 14462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +4917620977195
       Değerli arkadaşım.Mektubuma başlamadan önce gözlerinden ve yanaklarından buyiz ederim.Haftanın konuğu olarak seçilmeni,emin ol ben çok istedim ve bu isteğimi Kenan kardeşime anlattım.O da,'Tamam abi alırız,ne demek'dedi ve şu anda haftanın konuğusun.Hüseyin DÜZENLİ arkadaşımızla aranızda çıkan,ufak çaplı tartışmanın nedenini,herhalde sizden iyi kimse bilmez.Onun için,sorununuzu,şahsi boyutta bir kavgaya götürmeden,birbirinizden uzak durarak çözmenizi tavsiye edeceğim.(Haftanın konuğu olarak bazı serzenişlerde bulunmana,Hüseyin arkadaşımızın,neden cevap verme gereği duyduğunu da anlamış değilim.Çünkü bu olay,daha önceki haftanın konuğu arkadaşlarda da olmuştu.)Ya da sen neden ona cevap verdin >:( >:( ? Şu an itibariyle halledilmiş bir mevzuya benzediği için,daha da deşmeyeceğim,gereği de yok saten.Nezakete davetlimsiniz,menüde muhabbet var.Üzgünüm ??? :D

*Para için yapılan sanat,sanat mıdır?
       *Kemençecilikten,maddi anlamda kazanımların var mı?
       *Almanya'daki bir gurbetçi olarak,ne gibi yatırımlarda bulundun,ya da yatırım anlamında planların nelerdir?
       *Bir gün,çok meşhur bir sanatçı olursan,sanatçı olacakların elinden tutar mısın?
       *Kaç tane sanatçı,sen arkasında çalıyorsun diye sanatçıdır?
       *Evli mi,bekar mısın?Evlilik hakkındaki düşüncelerini,az da olsa anlatabilir misin?
       *Sence kimler 'İnsan'dır?En derin muhabbetlerimle,
                                                                                                             Yavriligot İrfan KORKMAZ

Sayin Irfan kardesim gülenköyün gülüüüü.. Seni nekadar sevdigimi biliyorsun...

Öncelikle benim icin verdigin ugras icin sana sonsuz sükranlarimi borc bilirim. benim burda konuk olmami özelikle istedigin icinde gercekten cok memnun oldum gülenköyün gizli kahramani..hehe :D

irfancigim bana yazilan yazilara illaki cevap vermek zorundayim kimseyi ignore edemem, bu konu zaten benim icin kapanmistir.

hemen sorularina geciyorum..

1. Para icin yapilan sanat sanatmidir?.. Durumdan durama bu is degisir. bu isi meslek edindiysen ve ekmegini bundan karsilamak zorundaysan,emeginin karsiligini alman gerek. ama yok ben hobby icin yapiyorum benim bunun parasina ihtiyacim yok diyorsan olay degisir...

2. Evet benim gelirim sade kemenceden..inanmicaksin ama beniim her hafta sonum doludur bos bir günüm yok. pek nadirdir bir cumartesi beni evde bulmak belki senede 1 veya 2 cumartesi olur..

3. hic bir gayri menukle yatirimda bulunmadim, ama öyle bir niyetim var. istanbuldan insALLAH bir daire almayi düsünüyorum ilerde,ALLAHda nasip ederse.
su andaki yatirimim bir albüm clip icin...

4. ben herzaman genclerin arkasindayim benden yardim isteyen herkese yardim etmisimdir,ederimde. bunuda ispatliyabilirim, cok iyi bir kemenceci yetistirdim burda hannoverden. yusuf ali samast akcaabatli ve bu cocuk su anda profesyonel bir kemenceci oldu. ayrica adem akyolun kizi Hacer akyolda benden kemence dersi aliyor ve videoda gördügünüz gibi kisa bir süre icerisinde baya basarili oldu.
Her Sanatci arkadasimiz isterki kendi bir eser veya sanatci piyasaya cikartsin onun ismi altinda. illakki elimden geleni yaparim.

5. benim nerde ise calmadigim karadeniz sanatcisi kalmadi diyebilecek kadar oldum yani.
bu cumarteside sevgili Sinan Sami ile birlikteydim hollandada.

simdik hangisi sanatci hangisi sanatci deyil bunun aciklamasini benim burdan yapmam yakisik almaz irfanim ayip olur. herkez kendi capinda bir seyler yapiyor ekmek parasi kazaniyor..

6. Evet yaklasik 14 yildir Sevgili Sündüs hanim ile evliyim, 3 tanede cocugumuz var Aysegül(11)
Kadir(9) Kerem(8) Yaslarinda.

evlilik hakkindaki düsüncelerim? evlilik gecekten cok güzel bir sey, helede bu evlilik meyveler verdimi bambaska bir duygu icerisinde oluryorsun bunu sende tattin irfanim iyi bilirsin. birde evlilik  insani birazda olsun kötü aliskanliklarindan da koruyor. attigin adimi dahi düsünoyrsun. :D

7. Insan kimdir.?
karsilikli saygi ,sevgi ,dürüstlük,efendilik ,yardimseverlik ...bunlarin hepsine sahip olan herkes insandir..

Canim arkadasim umarim sorularini cevaplamis olmusumdur... seni seviyorum ....! :D

Saygilarimla Aydin Akyol

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
     Sevgili Aydın Akyol (Abi ) haftanın konuğu olmanızdan dolayı sizi tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum

Haftanın konuğu bölümünde soru sorulmadığı icin serzenişinizi anlıyor lakin bundan sitede veya köyümüzce sevilmediğiniz anlamı cıkarmanızı anlayamıyorum daha önceden takip ettiğimden dolayı size izlenimlerimi söylemek istiyorum genelde daha aktif olan üyelere soru sorulduğı doğru daha yeni aktif olmaya başladığınız icin sitece pek tanınmıyor olabilirsiniz  atma türkilerden başka bölümlerede katılımcı olmanızı tavsiye ediyorum yoksa acıkcası bende soru sormayı pek düşünmüyordum ama bu sizi sevmediğim den değil az tanışıyo olmamızdan dolayı

Geceyim sorularıma   :D

1-Atma türki bölümünde sizden daha iyi attığına inandığınız kişi yada kişiler varmıdır en cok kimin türkilerini beğeniyorsunuz ? MustafaAabinin senden daha iyi türki attığını kabul ediyomusun  ? :D

2-Sitemizde 2 kere yarışma düzenlendi atma türki ile ilgili burda atılan cok güzel türkiler olduğunu biliyorum bunlarla ilgili atılan türkileri kullanabileceğiniz bir beste yapmayı düşünürmüsünüz ?

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
     Sevgili Aydın Akyol (Abi ) haftanın konuğu olmanızdan dolayı sizi tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum

Haftanın konuğu bölümünde soru sorulmadığı icin serzenişinizi anlıyor lakin bundan sitede veya köyümüzce sevilmediğiniz anlamı cıkarmanızı anlayamıyorum daha önceden takip ettiğimden dolayı size izlenimlerimi söylemek istiyorum genelde daha aktif olan üyelere soru sorulduğı doğru daha yeni aktif olmaya başladığınız icin sitece pek tanınmıyor olabilirsiniz  atma türkilerden başka bölümlerede katılımcı olmanızı tavsiye ediyorum yoksa acıkcası bende soru sormayı pek düşünmüyordum ama bu sizi sevmediğim den değil az tanışıyo olmamızdan dolayı

Geceyim sorularıma   :D

1-Atma türki bölümünde sizden daha iyi attığına inandığınız kişi yada kişiler varmıdır en cok kimin türkilerini beğeniyorsunuz ? MustafaAabinin senden daha iyi türki attığını kabul ediyomusun  ? :D

2-Sitemizde 2 kere yarışma düzenlendi atma türki ile ilgili burda atılan cok güzel türkiler olduğunu biliyorum bunlarla ilgili atılan türkileri kullanabileceğiniz bir beste yapmayı düşünürmüsünüz ?

Sayin ömer düzenli , konuya aciklik getirmek istediginizden dolayi sizede tsk ederim.
bende yazmicaktim diyorsun peki bende tanimadigima yazmiyim, kimse tanimadigina yazmasin, ozaman bu tanisma kaynasma nasil olacak.
ben yolda giderken bir yerde gördügüm köylümü tanimassam dahami iyi olur..

yani ben hic birinizin görüslerine katilmiyorum. ama neyse herkes kendi bilir..

soruna geciyorum...

1. herkes kendi capinda elinden geldiginin en iyisini yaptigina inaniyorum, su birinci su ikinci diye bunlari adlandirirsak bence arkadaslarimiz alinabilir.

Mustafa Akyüz abimiz gercekten dalinda cok iyi bir atma türkücü...mustafa abinin daha iyi oldugunu duymak seni mutlu edicekse, dedigin gibi olsun.. :D

2. Evet neden olmasin, bunlara bakabilirim , bir degerlendirme yapilir , begendigim bir seyler varsa bunlari alip albüme bile atariz.

aciklamam ve sorularin icin tskler sayin Ömer Düzenli

saygilarimla Aydin Akyol

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili gülenköylü hemserilerim.

Sitede konuk olduk, iyi veya kötü sorulariniza cevap vermeye calisdim, yazanlardan yazmayanlardan herkesten ALLAH razi olsun.
sitede bazi olaylardan dolayida vermis oldugum rahatsizliktan ötürü hepinizden özür diliyorum..

sevgili gülenköyü sitesi yönetimine ve sayin ismail düzenli  kardesime ve bu konuk olma durumuna benim haberim olmadan aday gösteren sevgili Irfan Korkmaz Kardesime tsklerimi ve sükranlarimi sunarim.
Herkese basarilarin en güzelini diliyorum.. ALLAH hepinize saglik ve mutluluk versin..

Saygilarimla Aydin Akyol

Facebook Yorumları

Twittear