MUHARREM ZENGİN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MUHARREM ZENGİN  (Okunma sayısı 4327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• O Bir Visirli
  • *
MUHARREM ZENGİN
« Topic Start: 24 Nisan 2010 - 22:23 »
  • Yayınlama
  • MERHABALAR BEN İZMİR DEN MUHARREM ZENGİN.BABAMIN BAHSETTİĞİNE GÖRE ZEBUNOĞULLARINDAN MUHARREM ZENGİN İN TORUNU OLUYORUM,ORALARA HİÇ GELMEDİM AMA GELMEK İSTİYORUM.DAHA ÇOK MAÇKA BAKIMLI KÖYÜNÜ BİLİYOR VE ORALARA GELİP GİDİYORUM.BEN İZMİR DE BİR LİSEDE MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM.

• Emrullah Düzenli
    • Moderatör
    • *
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #1: 24 Nisan 2010 - 23:11 »
  • Yayınlama
  • Muharrem Abi hoşgeldin.

Ben Zebunoğullarını bilmiyorum ama muhakkak bilenler vardır. Acaba köyümüzden sel dolayısıyla Maçka'ya göç edenlerden misiniz? Saygılar...

• Administrator
    • *
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #2: 25 Nisan 2010 - 00:55 »
  • Yayınlama
  • Hoşgeldiniz,
    Ben de hiç duymadım Zebunoğullarını. Bizim köyden olduklarından emin misiniz acaba?

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #3: 26 Nisan 2010 - 09:03 »
  • Yayınlama
  • Hoş geldiniz Muharrem Bey inşALLAH daha yakından tanışır ve kaynaşırız. Zabunoğulları bana hiç yabancı gelmiyor bir yerden duydum gibi geliyor bana ama sizin için araştırırım...
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• O Bir Visirli
    • *
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #4: 26 Nisan 2010 - 20:37 »
  • Yayınlama
  • İlginize teşekkürler. Bildiğim kadarı ile dedemler dört kardeşmiş biri Çakmak, bir diğeri Karabiber dedemde Zengin soyismini almış kız kardeşleride ayazoğullarında evli imiş. Dedemin mezarıda Visir de bulunuyor. Yıllar önce babamla çömlekçide bir ayakkabı mağazasına uğramıştık. Babam amca çocukları olduğunu söylemişti. He bu arada babamın ismi İsmet Zengin o da emekli öğretmen. O her yaz iki üç ay Maçka'ya gidiyor. Bizim İzmir de oluşumuz olaylara uzak kalmamıza sebep oluyor. İstanbul bu konuda çok şanslı. İnşALLAH bu yaz oralara ziyarette bulunmak istiyorum.Teşekkürler.

• Aydın Akyol
    • Aktif Visirli
    • *
    • GSM: +4917620977195
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #5: 27 Nisan 2010 - 01:14 »
  • Yayınlama
  • Zebunogullari değil benim bildigim zabunli derler soyadlari da Çakmak'tır. Benim eniştem ordandi halamin eşi rahmetli Hüseyin Çakmak da onlardan idi...

Saygilar

• O Bir Visirli
    • *
    MUHARREM ZENGİN
    « Yanıtla #6: 26 Ekim 2010 - 19:59 »
  • Yayınlama
  • Muharrem,  uzun zamandır buradaki mesajlara bakmıyordum. Zengin soyadını görünce mesajını okudum. Ben Dinçer Sarıtaş. Ayşe Halanın oğluyum. İlkokul birinci sınıfa giderken Suluovaya gelmiştin. O zaman görüşmüştük bilmem hatırlıyormusun. Babanı (Dayımı) da ilk ve son kez o zaman görmüştüm. Şimdilik bu kadar görüşmek dileğiyle...

Facebook Yorumları

Twittear