Haftanın Konuğu "MURAT COBANOĞLU"dur. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "MURAT COBANOĞLU"dur.  (Okunma sayısı 25279 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
öncelikle abi haftanın konuğu için seni tebrik ederim yazılarını beğenerek takip ediyorum eyer müsade edersen bir kaç soru bende sormak istiyorum.
1.suluovadaki yaşantından hobi olarak bize biraz bahsedermisin
2.iş olarak belediyede tahsilata bakıyorum dedin bunun kolay bir tarafı varmı sıkıntı çekiyomusun
3.suluovaya yerleşmek fikrine nerden kanaat getirdin
4.köyümüzün yeni muhtarını nasıl buluyosun yaptığı icraatları nasıl buluyosun yönetim hakkında neler düşünüyosun
5.herkesin takip ettiği gibi bu soruyu sormak istiyorum ithal et ihrac edilecek bu konu hakkındaki görüşlerin neler sence doğrumu.
6.abiciğim amasya sorumlusu olmak sence nasıl bir duygu
7.yapmış olduğun yardımlar etkinlikler sivil toplum örgütlerinde bulunduğun zamanlarda hiç hata olarak yaptınsada hiç yaptığın işlerde böle insanın kendisine dokunacak pişmanlıklar yaşadınmı
8.bulunduğun seminerler yada dediğin gibi etkinliklerde hiç ailenden ayrı kalıpta üzüntünü paylaştığın durumlar oldumu
9.hiç pişman olupta köyde yaşamayı istedinmi
10.sitemizdeki etkinlikleri nasıl buluyosun
11.sizce herkes olmak üzere sitemizle yeterince ilgileniyormuyuz
12.yeterince üylerimiz var bazı üyelerimizin konu sayıları nerdereyse 0 bu konu hakkında ne düşünüyosun iş yoğunluğumu yoksa ilgisizlikmi nasıl değerlendiriyosun
13.ordaki dernek yeterince gülen köylülerimizle ilgileniyormu bu konudaki görüşlerin nelerdir
14.yapmış olduğumuz üyeler arasındaki tartışmalı ve tartışmasız diyaloglarda hatalarımız oldu bu durumlara sizce ne ad vermeliyiz
15.bir gün istanbula gelecek olsan tüm visirlileri ziyaret edermisin
16.güngörende olan visirlilerin derneği hakkında neler düşünüyorsun yönetimi nasıl buluyosun
17.murat abi çok çenem düştü son olarak kenan ve ismaili nasıl buluyosun
18.bu seydoğlu mehmet yakınını nasıl bilirsin:)))))))

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
öncelikle abi haftanın konuğu için seni tebrik ederim yazılarını beğenerek takip ediyorum eyer müsade edersen bir kaç soru bende sormak istiyorum.
1.suluovadaki yaşantından hobi olarak bize biraz bahsedermisin
2.iş olarak belediyede tahsilata bakıyorum dedin bunun kolay bir tarafı varmı sıkıntı çekiyomusun
3.suluovaya yerleşmek fikrine nerden kanaat getirdin
4.köyümüzün yeni muhtarını nasıl buluyosun yaptığı icraatları nasıl buluyosun yönetim hakkında neler düşünüyosun
5.herkesin takip ettiği gibi bu soruyu sormak istiyorum ithal et ihrac edilecek bu konu hakkındaki görüşlerin neler sence doğrumu.
6.abiciğim amasya sorumlusu olmak sence nasıl bir duygu
7.yapmış olduğun yardımlar etkinlikler sivil toplum örgütlerinde bulunduğun zamanlarda hiç hata olarak yaptınsada hiç yaptığın işlerde böle insanın kendisine dokunacak pişmanlıklar yaşadınmı
8.bulunduğun seminerler yada dediğin gibi etkinliklerde hiç ailenden ayrı kalıpta üzüntünü paylaştığın durumlar oldumu
9.hiç pişman olupta köyde yaşamayı istedinmi
10.sitemizdeki etkinlikleri nasıl buluyosun
11.sizce herkes olmak üzere sitemizle yeterince ilgileniyormuyuz
12.yeterince üylerimiz var bazı üyelerimizin konu sayıları nerdereyse 0 bu konu hakkında ne düşünüyosun iş yoğunluğumu yoksa ilgisizlikmi nasıl değerlendiriyosun
13.ordaki dernek yeterince gülen köylülerimizle ilgileniyormu bu konudaki görüşlerin nelerdir
14.yapmış olduğumuz üyeler arasındaki tartışmalı ve tartışmasız diyaloglarda hatalarımız oldu bu durumlara sizce ne ad vermeliyiz
15.bir gün istanbula gelecek olsan tüm visirlileri ziyaret edermisin
16.güngörende olan visirlilerin derneği hakkında neler düşünüyorsun yönetimi nasıl buluyosun
17.murat abi çok çenem düştü son olarak kenan ve ismaili nasıl buluyosun
18.bu seydoğlu mehmet yakınını nasıl bilirsin:)))))))

Selam güzel kardeşim elimden geldiğince sorulara ve sorularınıza cevap vermeye çalışıyorum ve çalışaçağım tabiki soru sorabilirsin sende sayfamıza sitemize hoş geldin olurki bilmeden istemeden kusurumuz olabilir sürçü lisan edebiliriz şimdiden affola

(01)Suluovada'ki yaşantım dolayısıyla hobi olarak yaptığım bizim burada küçük bir şelalemiz var oraya gider şelalenin suyunu seyreder ruhumu dinlendiririm ayrıca hobi olarak çocuklarımla yaz akşamları yol boyu yürüyüş yaparım bunun gibi bir çok hobilerim var bir kaçını yazarak cevaplamaya çalıştım.

(02)Her işin kolay ve zor yönleri vardır. Benimde işimin kolay ve zor yönleri var işim gereği esnafları gezmek zorundayım zorluğu uzak olan yerleri dolaşmak hem zaman hemde bedenen güç istiyor bu yerlerede vasıta ile gitmek de olmuyor muhakkak yürümek gerekiyor yakın olan yerler zaman açısından ve beden gücü açısından kolay oluyor bu zamana kadar hiçbir şekilde kaideye alınır bir tepki görmedim bizler belediye personeli olarak belediyeyi temsil ettiğimiz için iş yerlerini dolaşdığımız da temsilen hem kıyafetimize hem konuşmamıza dikkat ettiğimiz için daima güler yüzle karşılandık güzel iltifatlar aldık hatta bu zamana kadar yarım kalan işlerin bir çoğu toparlandı esnafın kendisi bizzat ödemelerini kendi gönül rızalarıyla yapmaya başladılar.

(03)Yaklaşık 24 yıldır Suluova'da ikamet ediyorum Suluovayı tercihimiz yıllar önce büyüklerimizin beraberce karar verdikleri bir yer olduğu için vede geçmişte Suluova hayvancılık ve tarımda Türkiye genelinde çok büyük bir geçim kaynağı oluşturan yerlerden biri olduğu için bizlerde ilk etapda o düşünceyle vede burada akrabalarımızın köylülerimizin çok olması bizlerin buraya gelmesi cazip hale getirdi.

(04)Köyümüzün muhtarını öncelikle bu zor göreve kendisini laik görüp gönül verdiği için tebrik ediyoruz zor ve meşakatli görev daha yeni muhtar olması ancak onun yeni yeni bu göreve alışması vede neler yapacağını planlaması şu ana kadar yaptığı hizmetlerden bellidir yolun bir çok kısmında asvalt çalışmaları yapıyor ve su çalışmaları yapıyor vede köyümüzün muhtelif yerlerinde çöp bidonları koyarak hizmete hızlı başladı bundan sonrada bu hızla devam edeceğine inanıyorum.

(05)İthal etin dışarıdan gelmesine karşıyım çünkü dışarıda bakılan hayvanların ne derece sağlıklı olduğu ve beslendiği belli olmadığından birde ekonomi açısından baktığımızda bizleri sıkıntaya sokabilir. Türkiye'de hayvancılık sektörü azaldığı ve hayvan ticaretinin alt seviyelere inmesi bu düşünceye sebeb olmuştur dilerizki sorunumuzun önce kendi içimizde ve ülkemizde çözülmesi Türkiye'de et fiyatları yüksektir 30 milyon etin kilosu olduğu ülkemizde bir asgari ücretli ne kadar et alabilir bunuda göz önünde bulundarmımız gerekir.

(06)Amasya'da  sorumlu olmak bu sorumluluğu taşımak ağır bir yük güzel tarafıda var zor tarafıda var hem heyecan hemde hüzün yaşadığın anlar insanın duygularını ortaya koyuyor sorumluluk sadece bu görev için değil insanın hayatı boyunca taşıması gereken bir görevdir.

(07)Yardımın pişmanlığı olmaz gönül işidir katıldığım programlar seminerler her zaman kendime olumlu olarak bir şeyler katmıştır tecrübe sahibi olmama sebeb olmuştur şahsım adına birebir kimseye karşı tepkim olmamıştır ortada bir sorun problem varsa bu sadece bana değil çoğunluğa sebeb zarar oluştuğunda o zaman duruma göre müdahale yapılır.

(08)Bizler hizmetlerimizde çalışmalarımızda genel olarak ailemle katıldığım dan dolayı çok bariz olumsuz duygular yaşamadım birebir bu tür çalışmalarda zaten ekip çalışmları olduğundan o günün durumu hareketi sizi kendi halinize kalmanıza gerek olmuyor bir an önce vazifenizi işinizi yapıp ailenizle bir araya gelmek düşüncesini taşıyorsunuz.

(09)Bizler hepimiz köyümüzün sevdalısıyız oralardan gurbet ellere gitmemizin tek sebebi ekonomi olduğu için şu anda yaşadığımız yerde bu sorunu yaşamadığımız için bir pişmanlık duymuyoruz köyümüzüde unutmuyoruz tatil olarak ilk tercihimiz köyümüzdür.

(10)Sitemizdeki etkinlikleri güzel buluyorum herkez elinden geldiğince neler yapabilirim düşüncesinde olduğundan şu ana kadar farklı gayet güzel etkinlikler ortaya çıkmış çeşitli haberlerle sitemiz doğudan batıya kuzeyden güneye yediden yetmişyediye hatta ve hatta yurtdışına bile sesini duyurduysa bu sitenin etkinliklerine nasıl laf atabiliriz

(11)Evet ilgileniyorum hem hobi hem sevda oluşdu bende temennim gençlerimiz bizden daha aktif olur bu konuda.

(12)Bu değerli siteye kişi kendisini üye olarak kayda değer görüyorsa o kişiyi tebrik etmek gerekir üyelerimizin kendilerine gelen mesaj sayısı çokta önemli değil önemli olan bu siteye gönül bağı kurmak bu rakamla değil sevda ile olur bizler buradan herkezi bu konuda sitemize davet ediyoruz

(13)Buradaki derneğimiz Gülen köylüler derneği değil Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği yani Suluova'da yaşayan tüm Karadenizlileri temsil ediyor ama derneğimizin %85'i Gülen köylüdür derneğimizin üyeleriyle zaten gönül bağımız onlarla birebir ilgilenmemize biz yönetim kurulu olarak boynumuzun borcu olduğundan elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz

(14)Bu sorunun cevabında aslında birebir sizlerin kendiniz cevaplamanız daha uygundur

(15)Kendim zaten zaman zaman İstanbul'a geliyorum gelmediğim zamanlarda bile kölülerimzin çoğunluğuyla telefonla görüşüyorum elbette İstanbul'a geldiğimde ilk uğradığım yer Gülen köyü derneğidir çok güzel bir konuya değindin bende  sizden şunu istiyorum İstanbul'a geldiğimde varmısınız sizin aracılığınızla köylülerimizi derneğinizde toplayıp böyle bir organizeye sahip olup hep beraber orada toplanıp buluşmaya öncülük edermisin

(16)Aslında sizlerin sorduğu bu soruda bana oradaki derneğin tanıtımında ne gibi gösteriniz olmuştur hakkında kesin olarak bilgim olmayan derneğin neresine yorum yapabilirim ayrıca ben oradaki derneği sadece visirliler yani Gülen köylüler derneği olarak görmeyip oraya gönül veren insanların bulunduğu dernek olarak görüyorum umarım  sorularından şunu anlıyorum dernekle çok ilişkilisin

(17)Şahısların birebir olarak kendilerine karşı bir tavrım yok ben kendilerini site aracılığıyla tanıdım tanığımada memnun kaldım yaratılanı yaradandan ötürü severim düşüncesiyle bende insanları seviyorum listemde bu kardeşlerimde vardır

(18)Kişi vefat eder tanıdık tanımadık herkez cenazesine katılır hoca sorar bu mevtayı nasıl bilirsiniz cemaat genel olarak iyi biliriz derler kardeşim ALLAH hayırlı ömür versin ben seni sitede tanıdım sitemizede ALLAH uzun yıllar hizmet yapmak yayın yapmak nasip etsin bende seni tanıdığım kadar telefonla görüştüğüm kadar iyi biliyorum bir söz vardır halk arasında bir kişiyle bir batman tuz yemeyince nasıl olduğu bilinmez seni bildiğim kadarıyla iyi biliyorum temmennim odurki inşALLAH bir gün olurda yüz yüze tanışma fırsatını elde ederiz.

Ben ve ailem adına sizleri ALLAHa emanet ediyor sağlıklı, mutlu, hayırlı, bereketli ömürler geçirmenizi temenni ediyorum.
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• sabiş

• Ziyaretçi
Evet!sevgili kardeşim MURAT ÇOBANOĞLU,,yüreği iyilik maratonunda non stop koşan insan:),dilerim bu maraton sonunda hak ettiğini bu dünyada ve ALLAH geçinden versin ebetiyete intikal ettiğinde  rabbin huzurunda da bulursun inşALLAH. Ve seni konuk olmandan doalyıda kutlarım.Site yönetiminide kutlarım. Ziraa isabetli bir karar olmuş:)

Sevgili kardeşim, sana soru sormak için son günü beklememin bir sebebi vardı.
Dedimki bir bakayım kimler seni ne kadar sıkıştıracak; gördümki fazlasıyla  seni yormuşlar sorularla,hatta abartanlarda olmuş:). O yüzden ben sana tek bir soru soracağım.
Biliyorum ki evliliğinin 25.yılını kutladın(nice 25 yıllara) inşALLAH.

Mutlu bir evlilik ürdürmenin  incelikleri nelerdir?

Hayatında el attığın her konuda sana başarılar diliyor,sana ve aile'ne sağlık,huzur ve mutluluk diliyorum. Rabbim her daim sizlerle olsun.

Dima sevgi ile kalın.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
     Sevgili Murat abi haftanın konuğu olmandan dolayı seni kutluyorum soracağım sorulara vereceğin cevaplar icin şimdiden teşekkür ediyorum

1-Eskilerin türki merakı coktur seni pek türki atarken göremiyoruz gerci bi aralar atıyordun ama neden türki atmıyorsun artık  :D

2-Sana yaptığımız şaka icin bana hala daha kızgınmısın  :D :D ama iyi işlettik seni değilmi kabul ediyosun değilmi  :D

Fazla terletmeyeyim seni murat abi zaten baya yorulmuşundur cevap yazmaktan
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Süper Moderatör
  • *
Evet!sevgili kardeşim MURAT ÇOBANOĞLU,,yüreği iyilik maratonunda non stop koşan insan:),dilerim bu maraton sonunda hak ettiğini bu dünyada ve ALLAH geçinden versin ebetiyete intikal ettiğinde  rabbin huzurunda da bulursun inşALLAH. Ve seni konuk olmandan doalyıda kutlarım.Site yönetiminide kutlarım. Ziraa isabetli bir karar olmuş:)

Sevgili kardeşim, sana soru sormak için son günü beklememin bir sebebi vardı.
Dedimki bir bakayım kimler seni ne kadar sıkıştıracak; gördümki fazlasıyla  seni yormuşlar sorularla,hatta abartanlarda olmuş:). O yüzden ben sana tek bir soru soracağım.
Biliyorum ki evliliğinin 25.yılını kutladın(nice 25 yıllara) inşALLAH.

Mutlu bir evlilik ürdürmenin  incelikleri nelerdir?

Hayatında el attığın her konuda sana başarılar diliyor,sana ve aile'ne sağlık,huzur ve mutluluk diliyorum. Rabbim her daim sizlerle olsun.

Dima sevgi ile kalın.

Değerli kardeşim çocukluk ve okul arkadaşım Sabire Yazıcı:

Bu güzel dilek ve temenni düşüncelerin için seni yürekten kutluyorum. Bende aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyorum ben soruları cevaplamaktan yorulmadım aksine çok rahat bir durumda cevapladım vaktim müsayitti bu hafta benim için hızlı bir maraton koşusuna benzedi teşekkür ederim. Evlilik yıl dönümümü kutladığın için sağolun ALLAH sizlerede hayırlı şekilde evlilik yıllarını sürdürmeyi nasip etsin.

Cevap1: Evlilik çok hassas ve incelik isteyen öz verinin sabrın gerektirdiği bir müessedir en güzelide hele hele yuvanın kuşları mutluluğumuza sebeb çocuklar olunca  işte o evlilik uzun yıllar sürmesine sebeb oluyor bunu söylerkende evli olupta çocukları olmayan eşlerinde hoş görüsüne sığınarak söylüyoruz böyle olan ve evlilikleri uzun yıllar süren aileleride tanıyoruz. Hayat gemisinde bulunduğumuz sürece zorluklar karşısında hepimiz mücadelesini en iyi şekilde veren kişilerden oluruz azmimiz hiçbir zaman azalmasın sizlerede hayat yolunda mutluluklar işlerinizde başarılar eşinizle çocuklarınızla uzun ömürler geçirmenizi temenni ederiz.

Ben ve eşim Naciye hanımın ve çocuklarımın selamları var.
ALLAHa emanet olun
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
     Sevgili Murat abi haftanın konuğu olmandan dolayı seni kutluyorum soracağım sorulara vereceğin cevaplar icin şimdiden teşekkür ediyorum

1-Eskilerin türki merakı coktur seni pek türki atarken göremiyoruz gerci bi aralar atıyordun ama neden türki atmıyorsun artık  :D

2-Sana yaptığımız şaka icin bana hala daha kızgınmısın  :D :D ama iyi işlettik seni değilmi kabul ediyosun değilmi  :D

Fazla terletmeyeyim seni murat abi zaten baya yorulmuşundur cevap yazmaktan

Sevgili Ömer kardeşim bende sana soru sorduğun için teşekkür ederim memnuyiteminle cevaplamaya çalışacağım

(01)Türkü konusunda söylemekten ziyade dinlemeyi seviyorum ben bu işin ne ustasıyım nede amatör bile değilim bu işin içinde mahcup olmakta var bizbu işi en iyisi usta olanlara bırakalım türküler üstadın dilinde anlamıyla güzellik kazanır dinleyeni hoş seda kaplar gerçek manada türkülerimize sahip çıkıp onları gençliğimize emanet olarak bırakıp kaynaşmaya sebeb olacak hoş bir bağ oluşur.

(02)Şakalar, ölçüsünde tadında güzeldir. Eğer zarara dönüşmediği sürece şaka yapılabilir ben bunu bir köşeye kaydettim bir gün gelir bu şakayı bende sizlere yaparım dikkat et sizlere dedim sen anlarsın. Ne münasebet neden güceniyim bunlar tatlı şakalar dedikya ölçüsünü kaçırmadığımız sürece. Evet güzelde bir şakaydı.

Ben sizlerle bu sitede olmaktan mutluyum bunalmadım terlemedim gayet rahat bir şekilde soruları cevapladığım inanıyorum sizlere ailenize sevgilerimi saygılarımı iletiyor ALLAHa emanet olun diyorum.
MURAT ÇOBANOĞLU

• muhammedçobanoğlu

• Ziyaretçi
Selamın aleyküm sevgili babacım

Öncelik haftanın konuğu olmandan seni tebrik ediyorum

Evet şimdi soru zamanı!

1. Hayatinin gidi$atindan memnunmusun ? Eger zamani geriye alabilseydik, hangi ya$ina geri dönmek isterdim?

2.Hayatta en çok değer verdiğin şey nedir?

3.Sana yapılmaması gereken birşeyin yapıldığı zaman tepkin nasıl olur?

4.Yaşantında en çok neyin degişmesini istersin?

5.Türkiye’de ve Dünyada gelişen ve tepki duyduğunuz olaylardan bahseder misiniz?

6.Güzel bir fıkra bizimle paylaşırmısın?

7.Manevi olarak seni en mutlu eden şey nedir?

8.Trabzonspor gidişatını nasıl değerlendiriyorsunuz?

9.Trabzonsporun kadrosunu güzel buluyor musun?

Çocukların Kevser&Muhammed ÇOBANOĞLU

Selam ve sevgilerle

• Süper Moderatör
  • *
Selamın aleyküm sevgili babacım

Öncelik haftanın konuğu olmandan seni tebrik ediyorum

Evet şimdi soru zamanı!

1. Hayatinin gidi$atindan memnunmusun ? Eger zamani geriye alabilseydik, hangi ya$ina geri dönmek isterdim?

2.Hayatta en çok değer verdiğin şey nedir?

3.Sana yapılmaması gereken birşeyin yapıldığı zaman tepkin nasıl olur?

4.Yaşantında en çok neyin degişmesini istersin?

5.Türkiye’de ve Dünyada gelişen ve tepki duyduğunuz olaylardan bahseder misiniz?

6.Güzel bir fıkra bizimle paylaşırmısın?

7.Manevi olarak seni en mutlu eden şey nedir?

8.Trabzonspor gidişatını nasıl değerlendiriyorsunuz?

9.Trabzonsporun kadrosunu güzel buluyor musun?

Çocukların Kevser&Muhammed ÇOBANOĞLU

Selam ve sevgilerle

Aleyküm selam sevgili oğlum ve kızım bende sizi tebrik ediyorum bana burdan soru sorduğunuz için ALLAH sizleri hayırlı evlatlara eylesin annenize babanıza milletimize vatanımıza hayırlı gençlik eylesin.

(01)Hayatımın gidişatından şimdilik memnunum elhhamdüllilah sizler gibi hayırlı evlatlarım olunca benim gibi bir babanın hayatının gidişatı elbete güzel olur eğer zamanı geriye alınabilseydi çoçukluk zamanına dönmek isterdim bununda imkanı olmayacağı için sizler zamanınızı çok iyi değerlendirip kıymetini çok iyi bilin.

(02)Hayatda en çok değer verdiğim dini inanclarım ve annem babam ailem kardeşlerim akrabalarım ve arkadaşlarım dır.

(03)Yavrularım öyle bir soru sordunuz ki bu soruya nasıl cevap vereyim böyle bir durumda öncelikle tepkim ilk etapda işin aslını öğrenirim ona göre hareket ederim bazen doğal tepkimi bazende iltifatımı gösteririm.

(04)Davranışlarımın bazılarının değişmesini, sağlığımın iyi yönde değişmesini ve de zamanın hakkımızda iyi yönde ilerlemesini isterim tabiki hatalar bizlere mahsustur.

(05)Tepki verdiğim ve insanın son derece rahatsız olduğu halkımızında kanayan yarası olan terör olayıdır bizlerde Suluovamızda şehidimizi gözyaşlarıyla hakka uğurladık yine Türkiyenin ceşitli yerlerinde yakın zamanda ve bugün yine bir çok şehidimiz vardı ALLAH ailelerine sabır versin. Bir başka tepki verdiğim olay ise Müslüman ülkelere yapılan zülümdür zalimin zülmü varsa mazlumunda ALLAHı var diyerek bütün insanlığı hakikada davet ediyorum.

(06)Alimin birisi kırda koşup oynayan bir gençi görür gençin telaşı elmalar olan sepeti tarlada çalışan sevdiği gence götürmektir alim zat bu gençin halinin görüp onu sınamak ister gençin yanına gider ona derki sana bir sorum var sepetin içinde ne kadar sayıda elma vardır genç derki siz nasıl bir alimsinizki bu soruya nasıl cevap vereyim cevabım şudurki insan hic sevdiğine götüreceği elmaları sayarmı.

(07)Manevi olarak beni en mutlu eden durum hasta ziyaretine gitmek kabir ziyaret etmek vede ibadet  etmek.

(08)Trabzonsporun gidişatı olumlu gözükmüyor.

(09)Trabzonsporun kadrosunu iyi görmüyorum iyi bir yapılaşmaya ve yenileşmeye ihtiyac vardır bu sezon böyle geciyor inşALLAH önümüzdeki sezon daha iyi olur.

kızım ve oğlum inşALLAH sorduğunuz sorulara istediğiniz cevapları almışınızdır. Teşekkür ediyorum ALLAHa emanet olun koçaman öpüyorum sizi.
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
Selam abim; sizleri tanıyorum, size sorum olmayacak ancak sizleri çok özlüyorum sağlığınıza, sihhatinize iyi bakın Antalya'dan size kucak dolusu sevgiler.

• Süper Moderatör
  • *
Selam abim; sizleri tanıyorum, size sorum olmayacak ancak sizleri çok özlüyorum sağlığınıza, sihhatinize iyi bakın Antalya'dan size kucak dolusu sevgiler.

Aleyküm selam değerli kardeşim nasılsın sizleri sitede görünce çok sevindim ve duygulandım. Bende uzun seneler oldu sizlerle görüşmeyeli bende sizleri çok özledim iyiki varsınız iyiki böyle bir sitemiz var köyümün güzel insanlarını özlememek mümkün değil yaşlısından gencine herkeze karşı bir özlem duyuyoruz haliyle çünkü çocukluğumuz oralarda geçti onun için çocukluğumuzda yaşadığımız anılarımız kolay kolay unutlmaz malum iş dolayısıyla her birimiz bir yerlere gidiyoruz bu sebeble özlemimiz iki kat artıyor imkanlar doğrultusunda yazın fırsatımız olursa köye gitmeye gayret ediyoruz. MaşALLAH çocuklarınız çok tatlı ALLAH analı babalı büyütmek nasip etsin hayırlı şekilde okumalarını insanlığa faydalı olmalarını ALLAH nasip etsin. Bizlerde Suluovadan Antalyaya kucak dolusu sevgilerimizi selamlarımızı gönderiyoruz
ALLAHa emanet olun
MURAT ÇOBANOĞLU

• O Bir Visirli
  • *
Selamün alyküm sevgili abiçiğim haftanın konuğu olduğundan dolayı seni tebrik ediyorum abi haftanın konuğu olduğunu duyunca bir kaç soru bende sorayım dedım ama bu kadar sorulardan sonra benim sana soru sormama gerek kalmadı sanırım iyi derletdiler seni. Yengeme cok selam yeğenlerimi öpüyorum.ALLAHa emanet olunuz.

• Süper Moderatör
  • *
Selamün alyküm sevgili abiçiğim haftanın konuğu olduğundan dolayı seni tebrik ediyorum abi haftanın konuğu olduğunu duyunca bir kaç soru bende sorayım dedım ama bu kadar sorulardan sonra benim sana soru sormama gerek kalmadı sanırım iyi derletdiler seni. Yengeme cok selam yeğenlerimi öpüyorum.ALLAHa emanet olunuz.

Aleyküm selam sevgili kardeşim bende seni sitemizde görmekten sevinç duydum bune süpriz sitemize girdin inşALLAH bundan sonra sık sık girersin başkaları bilmesede ben şunu iyi biliyorum işlerinin yoğun olduğunu vede zamanın olmadığını bildiğim için sana pek yüklenemiyorum bir şey diyemiyorum bu hafta bende konuk olduğumdan dolayı bayağı günlerim yoğun geçti ama herşey güzeldi bunalmadım memnun kaldım bu konuda bizlere bu fırsatı tanıyan herkeze teşekkürlerimi bir borç biliyorum senin akabinde siteye misafir olan ve bizlere soru sorma nezaketini gösteren herzede senin aracılığınla teşekkür etmiş oluyoruz ailece bizlerde sizlere buradan kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz selamlar ALLAHa emanet olun.
MURAT ÇOBANOĞLU

• eren61

• Ziyaretçi
Sevgili abiciğim;

Haftanın konuğu olman dolayısıyla sana sorularımızı sorduk...Sen de özenle ve ciddiyetle sorularımızı cevapladın...Bu yüzden sana teşekkürlerimizi sunarız....Sana ve ailene kucak dolusu sevgiler ve saygılar...ALLAH'a emanet olun....

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +4917620977195
Gurbette oldugundan
doldun muratim doldun
seni tebrik edeyim
bu hafta konuk oldun

sorular cevapladin
murat abimiz bá$tan
memnun oldunmi dostum
burda konuk olmaktan

araniza murat abi
yeni katildum yeni
sorularlan e dostum
biz cok yordukmi seni

hakkini helal eyle
pc ba$inda kaldin
hic teklemeden abi
hepsini cevapladin

akittigin göz ya$i
mendil ile silerim
hayatinda abicigim
ba$arilar dilerim

• Süper Moderatör
  • *
Sevgili abiciğim;

Haftanın konuğu olman dolayısıyla sana sorularımızı sorduk...Sen de özenle ve ciddiyetle sorularımızı cevapladın...Bu yüzden sana teşekkürlerimizi sunarız....Sana ve ailene kucak dolusu sevgiler ve saygılar...ALLAH'a emanet olun....

Sevgili canım kardeşim sorular gercekden ciddi sorular olduğundan bende işi çiddiye aldım taş yerinde ağırdır örneğini gösderdik. Bizde sizlere sonsuz teşekkür ederiz.

Sevgiler saygılar ALLAHa emanet olun.
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
Gurbette oldugundan
doldun muratim doldun
seni tebrik edeyim
bu hafta konuk oldun

sorular cevapladin
murat abimiz bá$tan
memnun oldunmi dostum
burda konuk olmaktan

araniza murat abi
yeni katildum yeni
sorularlan e dostum
biz cok yordukmi seni

hakkini helal eyle
pc ba$inda kaldin
hic teklemeden abi
hepsini cevapladin

akittigin göz ya$i
mendil ile silerim
hayatinda abicigim
ba$arilar dilerim

Dökdürdü türkülerini
Onu sevenlere
Başlamışık ufakdan
Haburda muhabbette

Bu sene de geliyor
Bak şenlik zamanları
Yokidin gezemedik
Gecen zamanlari

Sana öyle alışdım
Çalamadım kemenceyi
Severim dinlemeyi
Hele Aydın çalınca

Sen çokdan katılmışdın
E Aydın aramıza
Sorduğun sorularla
Muhabbtimiz koyuca

O güzel gözlerin
Daima gülsün
Söylediğin sözlerin
Senin sevincin olsun
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
Bir haftayı daha geride bırakıyoruz.Şahsım adına ilk başlarken kocaman bir geçmeyen hafta gibi geleceğini düşünüyordum ama hafta bile nasıl geçdi anlayamadık bu hafda içinde bizlere soru sormak için sitemize katılan değerli şahsiyetlere emeklerinden dolayı teşekkür ediyor herkeze kucak dolusu selamlarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Eğerki son ana kadar yazılarımızda cevaplarımızda bir hatamız istemiyerek oldu ise sürçülisan ettiysek şimdiden önce rapimizden sonra siz değerli konuklarımızdan affola niyetimiz bizlere soru sorma nezaketini gösteren kişilerimizi isimlerini tek tek yazarak bir kezdaha niyetimiz onlara teşekkür etmekdir.

Sn.İsmail Düzenli Site yönetiçisi
Sn.Kemenceci Aydın
Sn.Eren 61. Ayhan Çobanoğlu
Sn.İsmail hakkı Biber
Sn.Kazeno.Yuksel Düzen
Sn.Eyup Güney
Sn.Halime Aktürk
Sn.Neşeli05
Sn.Ali Düzenli
Sn.Gaybana Adem Çobanoğlu
Sn.Sadık Yılmaz
Sn.Ahmet Aktürk
Sn.Nagi_han
Sn.Beto.Erol Usta
Sn.Ceydam
Sn.Hacı Mehmet Ali Torunu
Sn.Dursun Ali Düzenli Başkan
Sn.Mehmet Yılmaz
Sn.Sabiş
Sn.Ömer Düzenli
Sn.Muhammed Çobanoğlu
Sn.Hasan Akyol
Sn.Ahmet Çobanoğlu

Yukarıda isimlerini yazdığımız şahıslar bizlere değer verip önemsiyerek soru sorma nezaketini göstererek vede sitemize görüntüleme amaclı girip okuma zahmetine katlanan tanıdık tanımadık herkeze ayrı ayrı şukranlarımızı sunuyor emeği gecen bu sitenin oluşumunda göz önünde olan birde perde arkasında olan isimleri duyulmasada işleri büyük olan herkese sonsuz teşekkür eteriz.
Bizlerden yana hakkımızı helal eder soru soranlarında haklarını helal etmesini temenni ederiz.

Cümleden ALLAHa emat olunuz şimdiden bu haftanın konuğuna hoş geldin diyor kolaylıklar başarılar diliyorum.
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear