KUPA TÖRENİ PİKNİKTE BULUŞUYOR - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KUPA TÖRENİ PİKNİKTE BULUŞUYOR  (Okunma sayısı 3346 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     KUPA TÖRENİ PİKNİKTE BULUŞUYOR

Değerli gulenkoyu.com sakinleri bildiğiniz gibi bu kışı boş geçirmemek adına "Visir Süper Ligi Turnuvası" düzenledik ve bu turnuvada birlik ve beraberlik adına güzel organizasyonlara el attık. Bu turnuva sonucunda Şampiyon olan Karaymişspor'a hem kupasını vermek, hem de 1.sini düzenlediğimiz Piknik Partisinin tatı ağızımızda kaldığından ve bazı kişilerin bu organizasyona işlerinden dolayı katılamatıklarından bu pazar (09 Mayis 2010) ayni mekanda (Trabzon Mağmat Boğazı) II.sini icra etmeyi planlıyoruz...

Düzenlemiş olduğumuz II.Piknik Partsine herkes davetlidir. 09 Mayis 2010 Pazar günü Saat 12.00 da Trabzon Çamlık Hastahanesi altında buluşulup konvoy halinde hep beraber oradan Piknik Alanına hareket edilecektir...

Piknik Partisinde:

1 - İstiklal Marşı ve Saygı duruşu
     2 - Kupa Merasimi
     3 - Mangal Partisi - Karnımızı doyurma
     4 - Mini Turnuva
     5 - Kemence ve Horon
     6 - Cimene yayılma
     7 - Süprizler
     8 - Eee bukadar işler sonunda tekrar açıkdık II.yemek faslı
     9 - Dönüş  :D  :D  :D

Piknik Partisi İrtibat Telefonlar:

Engin Akyol : 0554 342 66 51
     İsmail Düzenli : 0535 481 76 24
     Recep Ali Düzenli : 0505 350 57 01

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Uleyn bende Türkiye Kupasını aldığımız için organizasyon falan mı var diye baktım. Meğer bizim kupa töreniymiş. Kutlamışken Türkiye Kupasını da çılgınlar gibi kutlayın, havai fişek, maytap, konfeti .......ne bulursanız atın ve görüntüleri burada yayınlayın bir zahmet. Karayemişsipor'a yakışan nitelikte bir kupa töreni olur inşALLAH.

• O Bir Visirli
  • *
Gencleri sosyal aktividelere yonlendirmek cok guzel sey.sizleri kutluyorum basarilarinizin devamini diliyorum.

Facebook Yorumları

Twittear