OKUDUĞUNUZ GAZETE VE DERGİLER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: OKUDUĞUNUZ GAZETE VE DERGİLER  (Okunma sayısı 16900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• coruhlu

• Ziyaretçi
VAKIT dercigimdir cünki askeriye (sivri postallar) biraz olsun dize geldi daha da gelecek inslh
Düsünebiliyormusunuz davetdesiniz hanimizin basi kapali; Beyinin yaninda cikin disari. Nedeni ney örtülü giremez  haniminin disari atilmisi bir erkege nasil koyar tahmin edin. askeriye bunu her yerde yapiyor. bu arada engin_61 kardesminizinde düsüncelerine katiliyorum eline saglik

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
birnazim kardeşimiz öncelikle hoş geldiniz görüşlerin farklı olabilir bir kişiyle bir kaç kişiyle yada sitenin tamamıyla ayrı görüşde olabilirsiniz . bu yuzden ayrıçalık isteme hakkına sahip olmanız gerklimidir
 üyeliğinizin iptalini niye istediniz ki
  saykılarımla
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ziyaretçi olarak girdiğimde ilk mesajım herkese açık olduğu içn.ben üye değilken hiç bir içeriği görememiştim ,madem ben üyeyim mesajlarımı sadece üyelerin görmesi benim hakkım değil mi? Afedersiniz Sadık abi  kabalık yaptım hoş buldum.

Bu konu beni ilgilendirdiği için cevap vereyim burada kimseye ayrıcalık diye bir şey yok zaten sistem gereği olamaz yani bazı mesajların bazılarına görünüp bazılarına görünemezlik diye bir şey olamaz... Sistem gereği bütün ziyaretçilere girilen konudaki ilk mesajlar açıktır ikinci mesajı okumaya sıra geldiğinde üye ol ibaresi gözükecektir bunu denemek için sistemden çıkış yapıp uygulayabilirsiniz. Buradaki yanlışı düzeltelim. İlk mesajların ziyaretçilere açık olmadaki sebebini de açıklayalım. Sizinde önceki mesajınızda ifade ettiğiniz gibi sitemizi 1 aydır takip ediyorsunuz işte bunun için yani sitemize giren kişilerin bu sitenin içeriği ne, neden bahsediyorlar, üye olursam ban faydası ne olur gibi sorulara en kısa yoldan cevap bulmak için ilk mesajlar bütün ziyaretçilere açıktır...

Bu arada başta söyleyeceğim şeyi unuttun özür dilerim sitemize hoş geldiniz. Görüyoruz ki bilgili bir bayana benziyorsunuz inşALLAH o bilgi birikiminizden faydalanırız…
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear