Haftanın Konuğu "ÖMER AKYOL"dur. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ÖMER AKYOL"dur.  (Okunma sayısı 10609 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Bu haftaki konuğumuz sitemizin sakin mudavimlerinden, Trabzon Belediyesinde memur olarak görev yapan Gülen köyü sevdalısı Ömer Akyoldur.

- Klasik sorumuzla başlayarak Ömer Akyol kimdir? Kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0545 508 02 51
          Selamunaleykum;
   Değerli büyüklerim,abilerim,arkadaşlarım,can dostlarım ve beni haftanın konuğu
kabul eden Site Yönetiçileri hepinize saygı ve sevgilerimi iletirim.
   10/12/1967 Trabzon Çaykara Gülen Köyünün Merkez Mahallesinde doğdum.Ba-
bam Rahmetli İmamoğlu Yakup ve annem Saniye'nin ikinci coçuğuyum.
    İlkokulu Gülen Köyü ilokulunda 1978 öğretim yılında bitirdim ve burdan benimle aynı sınıfı teneffüs eden öncelikle öğretmenlerime ve sınıf arkadaşlarıma kuçak dolusu selamlar olsun.Ortaokulu Dernekpazarında ve Liseyi Trabzon Lisesinden 1985 yılında mezun oldum.
    1990'da 70/1 tertip İzmir Hacılarkırı Çavuş Talimgahı ve oradanda Erzurum Ilıca 482 Hafif Ulaştırma Oto Taburunda Çavuş olarak tamamladım
    1991 Eylül ayında evlendim ve ardından Bursa Orhangazi Belediyesinin açtığı memurluk sınavını kazanarak orada memuriyete başladım.Dokuz yıla yakı bir süre burada görev yaptım.Marmara depremi sonrası 2000 yılının Mayıs ayında Trabzon belediyesine naklimi istedim.Halen bu kurumda Mali Hizmetler Müdürlüğ Su Gelirleri Biriminde memur olarak görev yapmaktayım.
    Evliyim, biri kız dört coçuk babasıyım.

• Aktif Visirli
  • *
selamun aleykum ömer kartesim  seni konuk olrak  görmem beni  cok mutlu etti inan  basarilarinin tevamini tilerim   hosta kal selamlar
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Değerli kardeşim ömer,
Haftanın konuğu olman dolayısıyla seni kutluyorum.Okul arkadaşlarımı haftanın konuğu olarak görmek ne güzel.Sınıf arkadaşlarıma soracağım ilk soru;sınıfta kaç kişinin numarasını unutmadın?Soru iki;İlk okul yılları ile şuan ki yaşamın arasındaki fark?Şimdilik bu kadar soru yeter.Ben soru sormasını pek beceremem de ondan.Ama sana iki türkü söyleyebilirim.

Bu türküyü yazarum
İfteriyon başından
Sana selamlar olsun
Mustafa kardaşundan

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
Aleykumselam Mustafa abi
Saol ALLAH razı olsun........

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
       selamlar ömer abi.haftanin konuk bölümüne hos geldin.

Bize sizin genclik yillarinizla bugunun trabzonunu olumlu ve olumsuz yönleriyle anlatirmisin.sosyal kültürel ve siyasi yönden bize bir trabzon analizi yaparsan senin gözünden memleketi görme imkanina sahip oluruz...

saygilar sunuyorum sayin abim.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
Değerli kardeşim ömer,
Haftanın konuğu olman dolayısıyla seni kutluyorum.Okul arkadaşlarımı haftanın konuğu olarak görmek ne güzel.Sınıf arkadaşlarıma soracağım ilk soru;sınıfta kaç kişinin numarasını unutmadın?Soru iki;İlk okul yılları ile şuan ki yaşamın arasındaki fark?Şimdilik bu kadar soru yeter.Ben soru sormasını pek beceremem de ondan.Ama sana iki türkü söyleyebilirim.

Bu türküyü yazarum
İfteriyon başından
Sana selamlar olsun
Mustafa kardaşundan

Canım ARkadaşım Mustafa;
Okul arkadaşlarımın numaralarını hatırlıyorum dersem yalan söylemiş olurum ama benim ki 55 olması gerekiyor galiba tam emin değilim.
İkinci soruna gelince;çok fark var en azından o zamanlar sorululuklarım yoktu sadece oyun oynamak ama şimdi öylemi...?

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
       selamlar ömer abi.haftanin konuk bölümüne hos geldin.

Bize sizin genclik yillarinizla bugunun trabzonunu olumlu ve olumsuz yönleriyle anlatirmisin.sosyal kültürel ve siyasi yönden bize bir trabzon analizi yaparsan senin gözünden memleketi görme imkanina sahip oluruz...

saygilar sunuyorum sayin abim.

Canım benim;
   Şöyle anlatmaya çalışayım, bizim zamanımızda hayat bugüne göre daha ilkeldi şimdiki gençlik bu konuda çok şanslı.Ama ben geleçek nesilden çok umutluyum gençler civil civil ve ellerindeki imkanları çok iyi kullanmasını biliyorlar bilinçli yaşamak çok önemli Burdan öncelikle köyümün ,Trabzonun ve Türkiyenin geleçeği olan bu gençlerimize başarılar diliyorum

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     E-Belediye (online belediye) sistemine gecen diğer iller gibi Trabzon Belediyesi de bu sisteme geçmiştir. Belediyenin bu sisteme geçmesi olumlu olmuşmutur sizce? Birde halk bundan ne şekilde tekilenmiştir? Belediye bu sisteme gerçekten daha kaliteli hizmet vermek için mi geçmiştir? Yoksa ek gelir elde etmek için geçmiştir?....
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Ömer abi haftanın konuğu köşesine hoş geldin. Üyelerimiz yaz rehavetine girmiş olmalı ki artık önemsemiyorlar haftanın konuklarını bazı konularda biraz daha özverili olmamız gerekli diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mıyım? Her neyse geçelim soru veya sorularıma şuanki ruh halima bağlı kaç tane soru soracağım bakalım neler çıkacak...

-Ömer Akyol köyünü ve köylüsünü ne kadar seviyor?Bunu nasıl ispat edebilir?Veya ispat etmek zorunda mıdır?
-Gülen köyü muhtarı olsanız yapacağınız ilk icraat nedir?
-İlçemizin gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz?
-Köylülerimizde yani biz insanoğlunda gördüğünüz en büyük eksiklik nedir?Nelerdir?
-Gulenkoyu.com sitesinin sahibi sizce kimdir?(Biz sadece yöneticisiyiz=yani amelesiyiz bundan da çok memnunuz)ben gerçek sahiplerini soruyorum...
-Üst soruya vereceğiniz cevaba göre bu soruyu da cevaplayabilirsiniz. Eğer gerçek sahibi bütün köylülerimizse yani sizlerseniz neden ilgi ve katılım çok az? Neden sahip çıklımıyor?

çenem parmaklarıma düştü abi hakkını helal et. Kolay gelsin. Trabzon'a o müthiş memlekete selam olsun..

Kalbi muhabbetlerimle...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Eyüp Güney (Hoca)
  • Aktif Visirli
  • *
    • eyupguney_61
SELAMUNALEYKÜM  ÖMER sizleri  sanal olarak  bile  olsa görmek heyecan verici. Her  konuda  olduğu gibi bu konuda da (HAFTANIN KONUĞU) başarılar  diliyorum.Orada  ben de konuk olmuştum . Benim için de  heyecan verici idi.
  Ama  eski dostlarla  buluşmanın mutluluğu tarif edilemez.
  Sorularla bunaltmak istemem ama yine de  duygu ve  düşüncelerinizi almak açısından birşeyler sorayım:
   1-Çocuklar açısından düşünürsek sizin okul yıllarınızı günümüzle  kıyaslar mısınız?
    2-Okul günlerinde unutamadığınız  neler var?
    3-Eyüp Öğretmenden razı mısınız?
  Hepinize selam ve  muhabbetler  sunar , mutluluklar dilerim.Çocuklara da ayrıca selam ederim.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Degerli abicigim, öncelikle haftanin konugu olmandan dolay seni tebrik ediyor ve hayatin boyunca ba$arinin devamini diliyorum.

Ne kadar tani$masak da soyadimizin ayni olmasi, bir yerlerde kesin bir aile bagi olduguna inandiriyor beni.

Site sayesinde cok insanimiz ile tani$ma ve tanima firsatimiz oluyor.

Depremi bire bir ya$ayanlardanmisin?
Böyle felaketler aileyi birbirine daha cok bagliyor mu? Aile degerleri daha cok ortaya cikiyormu? Maddiyat aslinda ne kadar önemsiz oldugu fark ediliyor mu?

ALLAHim bizleri böyle sinavlardan gecirmesin InsALLAH.....

Ailen ile beraber uzun, saglikli ve mutlu bir hayat diliyorum. Her$ey gönlünce olsun .

Saygi ve selamlarimla
Hatice
Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Aktif Visirli
  • *
Saygilar Ömer abi
Haftanin konugu sayfasina hosgeldin sefalar getirdin.

1. Yasadigin ülke degilde baska hangi ülkede yasamak isterdin. (varmi hayalettiginiz bir yer)

2. Ömer akyol hedefledigi herseye ulastimi?

3. Türkiyede avrupalasmak istegi olan insanlarimiz var. Siz bu konuda ne düsünüyorsunuz. (TR iyenin simdiki durumunu göz önüne alirsak)

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler eder Ailenizle MUTLU, SAGLIKLI, HUZURLU bir yasam dilerim

saygilar
Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
Saygilar Ömer abi
Haftanin konugu sayfasina hosgeldin sefalar getirdin.

1. Yasadigin ülke degilde baska hangi ülkede yasamak isterdin. (varmi hayalettiginiz bir yer)

2. Ömer akyol hedefledigi herseye ulastimi?

3. Türkiyede avrupalasmak istegi olan insanlarimiz var. Siz bu konuda ne düsünüyorsunuz. (TR iyenin simdiki durumunu göz önüne alirsak)

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler eder Ailenizle MUTLU, SAGLIKLI, HUZURLU bir yasam dilerim

saygilar

Saygı bizden Nagihan;
   Öncelikle bana soru sorman beni onure etti saol kardeşim ama üzülerek  ve sıkılarak söylüyorum ben , sizin kim olduğunuzu veya kimin kızı olduğunuzu hatırlayamadım sizden özür diliyorum......
    Sorularınıza gelince; ben ülkemi çok ama çok seviyorum başka bir ülke düşünemiyorum.En azından benim dedelerimbizler için bu ülke için kan döktüler ben atalarıma ihanet edemem...
    Çocukluğumda ve gençliğimde hedeflediğim yere gelemedim o zamanki hayalımle şimdi ki konumum arasında dağlar kadar fark var...
    Ben avrupalaşmak diye bir kelimeye mana veremiyorum insanlar yaşadığı ülkenin kültürünü , ve örf, ananelerini kendileri yaratır.Avrupa yaşam  bugünkü standartını bizim dedelerimizi örnek alarak bu duruma getirmiştir

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
Degerli abicigim, öncelikle haftanin konugu olmandan dolay seni tebrik ediyor ve hayatin boyunca ba$arinin devamini diliyorum.

Ne kadar tani$masak da soyadimizin ayni olmasi, bir yerlerde kesin bir aile bagi olduguna inandiriyor beni.

Site sayesinde cok insanimiz ile tani$ma ve tanima firsatimiz oluyor.

Depremi bire bir ya$ayanlardanmisin?
Böyle felaketler aileyi birbirine daha cok bagliyor mu? Aile degerleri daha cok ortaya cikiyormu? Maddiyat aslinda ne kadar önemsiz oldugu fark ediliyor mu?

ALLAHim bizleri böyle sinavlardan gecirmesin InsALLAH.....

Ailen ile beraber uzun, saglikli ve mutlu bir hayat diliyorum. Her$ey gönlünce olsun .

Saygi ve selamlarimla
Hatice

Temennilerinize teşekkür ederim bende sizlere sağlıklı mutlu bir yaşam diliyorum.Haklısınız mutlaka akrabayız Ama  tanışamamışız,inşALLAH oda olur bir gün . Hacı Mehmet Alı Torunu : ya Mustafa,Ahmet abilerin kızımısınız Tevfik ve Hasan olamaz çünkü onların çocuklarını tanıyorum ve çocukluğum onlarla aynı yerde ve mahallede geçmiştir akrabalarımdır onlar kendilerine buradan sagı ve sevgilerimi gönderiyorum.
         Sorunuza gelince;Marmara depremini birebir yaşadım belki Yalova ,Gölçük ve İzmit kadar yaşamadık ama bayağı bir hissettik.Tabii ki böyle olaylar da insan can ciğer akraba dost arıyor o anları hayal bile edmek istemiyorum
         Size ve ailenize mutluluklar dilerim....

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
SELAMUNALEYKÜM  ÖMER sizleri  sanal olarak  bile  olsa görmek heyecan verici. Her  konuda  olduğu gibi bu konuda da (HAFTANIN KONUĞU) başarılar  diliyorum.Orada  ben de konuk olmuştum . Benim için de  heyecan verici idi.
  Ama  eski dostlarla  buluşmanın mutluluğu tarif edilemez.
  Sorularla bunaltmak istemem ama yine de  duygu ve  düşüncelerinizi almak açısından birşeyler sorayım:
   1-Çocuklar açısından düşünürsek sizin okul yıllarınızı günümüzle  kıyaslar mısınız?
    2-Okul günlerinde unutamadığınız  neler var?
    3-Eyüp Öğretmenden razı mısınız?
  Hepinize selam ve  muhabbetler  sunar , mutluluklar dilerim.Çocuklara da ayrıca selam ederim.

ALEYKUMSELAM;
    Sizi ben bir başka sever ve sayarım , size saygım sonsuzdur,tarifi olamaz anlatılamaz veya ben anlatamıyorum.......
     Benim öğrencilik hayatım İlkokul ve ortaokul olarak okula giderdik sonra eve gelincede tarlada  yani o an ne iş yapılıyor ise ona katılırdık veya mecbur olurduk , şimdiki çocuklarda bu yok,en azından benim çoçuklarımda böyle bir sorun yok....
     Aslında çok şey var benim hayatımın en güzel günleridir unutamam her anı ve dakikası başka bir heyecandir unutamam o günleri ...
     Sizden razı olmamak mümkün mü ! Siz başkasınız......
     Yüce Mevlamdan dileğim daima mutlu huzurlu sağlıklı olman sayın  Ö Ğ R E T M E N İ M.....

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755

Ömer kardeşim selamun aleyküm.Haftanın konuğu olmandan çok memnun oldum.Ömer kardeşim sana bir sorum olacak sorum şu; trabzon belediyesinin çalışmalarından memnunmusun verceğin cevap için şimdiden teşekkürler.
      ömerciğim senin nezdinde cok değerli hocamın  (Eyüp Güneyin) sorusuna cevap vermek ihtiyacını hissettim.Sayın hocam bizler sizden razıyız ALLAHda  sizlerden razı olsun.Kalın sağlıcakla.selam ve dua ile.

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
Ömer abi haftanın konuğu köşesine hoş geldin. Üyelerimiz yaz rehavetine girmiş olmalı ki artık önemsemiyorlar haftanın konuklarını bazı konularda biraz daha özverili olmamız gerekli diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mıyım? Her neyse geçelim soru veya sorularıma şuanki ruh halima bağlı kaç tane soru soracağım bakalım neler çıkacak...

-Ömer Akyol köyünü ve köylüsünü ne kadar seviyor?Bunu nasıl ispat edebilir?Veya ispat etmek zorunda mıdır?
-Gülen köyü muhtarı olsanız yapacağınız ilk icraat nedir?
-İlçemizin gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz?
-Köylülerimizde yani biz insanoğlunda gördüğünüz en büyük eksiklik nedir?Nelerdir?
-Gulenkoyu.com sitesinin sahibi sizce kimdir?(Biz sadece yöneticisiyiz=yani amelesiyiz bundan da çok memnunuz)ben gerçek sahiplerini soruyorum...
-Üst soruya vereceğiniz cevaba göre bu soruyu da cevaplayabilirsiniz. Eğer gerçek sahibi bütün köylülerimizse yani sizlerseniz neden ilgi ve katılım çok az? Neden sahip çıklımıyor?

çenem parmaklarıma düştü abi hakkını helal et. Kolay gelsin. Trabzon'a o müthiş memlekete selam olsun..

Kalbi muhabbetlerimle...

Merhaba Kenan,
     Herhalde öyledir yaz rehavetine girdiler çünkü köyüm çok ama çok seviyorum ben 10 yıla yakın bir süre Bursa'da yaşadım o zamanlar köyüm burnumda düderdi.Çünkü ben orda doğdum çocukluğum oralada geçti arkadaşlarım hep oralardaydı....
     Öncelikle şunu belirtmek isterim benim muhtarlık gibi bir düşünçem yok ama zaman neyi gösterir bilinmez.Şayet öyle birşey olsa köyümün bütünlüğü huzuru ve mutluluğu için uğraş veririm....
      İlçemiz konusunda tek değişiklik benim öğrencilik zamanımda tek veya iki katlı ahşap binalrdan oluşan bir Dernekpazarı şimdi 4/5 katlı beton binalardan oluşan Dernekpazarı... Ama ilçe oluşu ve sayın Bakanımız Eyüp Aşık'ın yaptıkları ilçeyi daha yaşanılır bir mahal olmasına vesile oldu.
       İnsanlığımızda bana göre en büyük eksiklik ev sohbetleri ve büyükleri ziyaret küçükleri sevmek büyüklere saygı eskiye oranla azaldı ve azalmaya devam ediyor.
      Bana göre bu sitenin sahibi köylüler olmalı ve tüm köy halkını anlatmalı sevmeli kuçaklamalı gurbetteki Gülen Köylüler şu köyümüzün sitesin girelim köyümde neler olmuş bitmiş burdan öğrenmeli Tabiiki siz yönetiçilerinde imkanları belli...... Ama yine de çok başarılısınız sizleri tebrik ediyorum . Ben Kenan Yazıcı'yı bu site sayesinde tanıtım.....
      Katılımın az olması sanıyorum herkesin veya bir çoğumuzun evide internet olmayışındandır,başka bir olasılık internetli bilgisayar kullanan sayısı azdır herhalde
      Başarılarının devamını diliyorum   daima mutlu ol......!

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *

Ömer kardeşim selamun aleyküm.Haftanın konuğu olmandan çok memnun oldum.Ömer kardeşim sana bir sorum olacak sorum şu; trabzon belediyesinin çalışmalarından memnunmusun verceğin cevap için şimdiden teşekkürler.
      ömerciğim senin nezdinde cok değerli hocamın  (Eyüp Güneyin) sorusuna cevap vermek ihtiyacını hissettim.Sayın hocam bizler sizden razıyız ALLAHda  sizlerden razı olsun.Kalın sağlıcakla.selam ve dua ile.

E V E T T T T....!
      Bir can dostum,arkadaşım kardeşim ve eniştemmmm......
      Yaaaaaa   kimse kusura bakmasın ben bu zattı çok severim bir başkadir Hüseyinim, ALEYKUMSELAM kardeşim.....
    Trabzon belediyesinin çalışmalarından memnunum  maaşimizi tıkır tıkır ödüyor.Diğer memniyetleri Salih Hoca'ya soraçaksın...........
    Seni ve çocukları öpüyorum mutlu ve sağlıklı ol kendine iyi bak....

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
     E-Belediye (online belediye) sistemine gecen diğer iller gibi Trabzon Belediyesi de bu sisteme geçmiştir. Belediyenin bu sisteme geçmesi olumlu olmuşmutur sizce? Birde halk bundan ne şekilde tekilenmiştir? Belediye bu sisteme gerçekten daha kaliteli hizmet vermek için mi geçmiştir? Yoksa ek gelir elde etmek için geçmiştir?....

Belediyemiz öncelikle Trabzon halkının mutlu ve huzurlu olması için emek veriyor.Çünkü değerli bir başkanımız var.Sanıyorum su faturalarını öderken T.C Kimlik numarası ile ilgili soruyorsun.Bu belediyenin meclisinin almış olduğu bir karar değil,hükümetin yayınladığı genelgedir.Yani burdan bir para almak gibi bir art niyetli değil,prosüdür böyle her belediyede
       Belediyenin para konusunda problemi yok en azından hükümete her istediğini yaptırabiliyor.
       İsmail kardeşim seni seviyorum ......

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
          S.a , 
          Haftanın konuğu olamandan dolayı seni tebrik ediyorum,bu zamana kadar sorulara vermiş olduğun kısa ama öz cevaplar içinde teşekkür ediyorum.Ayrıca site yönetiçilerinede uzun zamandan beri senle görüşemenin hüznünü azda olsa haftanın konuğu yapmalarından dolayı giderme fırsatını bize verdikleri içinde  tebrik ve teşekkür ediyorum.       
          Ben sana şimdi nası soru sorayım,en iyisi sen bize öğrencilik yıllarında Trabzonda yaşadığın dönemleri kısaca anlatırmısın,başından geçen unutamadığın en önemli anılardan bahset.Sana misafirliğe geldiğimizde gece yarılarına kadar yapmış olduğumuz o eşsiz muhabbetleri ne kadar hatırlıyosun?taşbaşında dükkanda içtiğimiz çayları,sana tezkahtarlık yapmazdan ayakkabi satmanın hazzını hiç unutmadım,hele o sakin ama neşeli halin her zaman sana bir başka güzellik katmıştır,,

Ömerim benim.....!
Öpüyorum seni.....
Daima yüzün gülsün ve mutlu ol
Yaşamın boyu başarılar mutluluklar dilerim...
Kardeşim beniiimmmm......Saygılarımla  .!şahsında tüm Trabzondaki dostlara en kalbi duygularımla selam ediyorum.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
          S.a , 
          Haftanın konuğu olamandan dolayı seni tebrik ediyorum,bu zamana kadar sorulara vermiş olduğun kısa ama öz cevaplar içinde teşekkür ediyorum.Ayrıca site yönetiçilerinede uzun zamandan beri senle görüşemenin hüznünü azda olsa haftanın konuğu yapmalarından dolayı giderme fırsatını bize verdikleri içinde  tebrik ve teşekkür ediyorum.       
          Ben sana şimdi nası soru sorayım,en iyisi sen bize öğrencilik yıllarında Trabzonda yaşadığın dönemleri kısaca anlatırmısın,başından geçen unutamadığın en önemli anılardan bahset.Sana misafirliğe geldiğimizde gece yarılarına kadar yapmış olduğumuz o eşsiz muhabbetleri ne kadar hatırlıyosun?taşbaşında dükkanda içtiğimiz çayları,sana tezkahtarlık yapmazdan ayakkabi satmanın hazzını hiç unutmadım,hele o sakin ama neşeli halin her zaman sana bir başka güzellik katmıştır,,

Ömerim benim.....!
Öpüyorum seni.....
Daima yüzün gülsün ve mutlu ol
Yaşamın boyu başarılar mutluluklar dilerim...
Kardeşim beniiimmmm......Saygılarımla  .!şahsında tüm Trabzondaki dostlara en kalbi duygularımla selam ediyorum.

A.S. Ahmet'im;
       Can dostum o günleri , o yılları unutmak mümkün mü unutamam arkadaşım.Her anı her saniyesi hafızama kayıtlı....
       Bizim öğrençiliğimizde sizler bizlere , kendi adıma konuşayım bana çok ama çok desteklerinizi gördüm,gerek maddi ve manevi desteklerinizi unutamam.Hele senin güreş tutuğun o maçları unutmak mümkün mü? O zamanlar bir başkaydı arkadaşlık herhalde insanoğlu aile sorumluluğu alınca diğer aktiviteleri son plana atıyor .
       Beni unutmayıp yazma gereği duyduğundan dolayı sana teşekkür eder ailece sağlık ve mutluluklar dilerim
       Ahmetçiğim benim,
       Bende seni öpüyorum,
       Daima mutlu ol kardeşim benim........

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Evet abicigim, ben Haci Mehmet-Ali oglu Ahmet Akyol´un kiziyim.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Değerli Gulenkoyu.com dostları, sevenleri, yarenleri Ömer Akyol abimizle Haftanın konuğu programına yaz sezonuna girmemiz sebebiyle Eylül ayına kadar ara veriyoruz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

YANİ SEZON FİNALİNİ YAPMIŞ BULUNUYORUZ.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear