Haftanın Konuğu "ÖMER AKYOL"dur. - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Haftanın Konuğu "ÖMER AKYOL"dur.  (Okunma sayısı 11569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
          S.a , 
          Haftanın konuğu olamandan dolayı seni tebrik ediyorum,bu zamana kadar sorulara vermiş olduğun kısa ama öz cevaplar içinde teşekkür ediyorum.Ayrıca site yönetiçilerinede uzun zamandan beri senle görüşemenin hüznünü azda olsa haftanın konuğu yapmalarından dolayı giderme fırsatını bize verdikleri içinde  tebrik ve teşekkür ediyorum.       
          Ben sana şimdi nası soru sorayım,en iyisi sen bize öğrencilik yıllarında Trabzonda yaşadığın dönemleri kısaca anlatırmısın,başından geçen unutamadığın en önemli anılardan bahset.Sana misafirliğe geldiğimizde gece yarılarına kadar yapmış olduğumuz o eşsiz muhabbetleri ne kadar hatırlıyosun?taşbaşında dükkanda içtiğimiz çayları,sana tezkahtarlık yapmazdan ayakkabi satmanın hazzını hiç unutmadım,hele o sakin ama neşeli halin her zaman sana bir başka güzellik katmıştır,,

Ömerim benim.....!
Öpüyorum seni.....
Daima yüzün gülsün ve mutlu ol
Yaşamın boyu başarılar mutluluklar dilerim...
Kardeşim beniiimmmm......Saygılarımla  .!şahsında tüm Trabzondaki dostlara en kalbi duygularımla selam ediyorum.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0545 508 02 51
          S.a , 
          Haftanın konuğu olamandan dolayı seni tebrik ediyorum,bu zamana kadar sorulara vermiş olduğun kısa ama öz cevaplar içinde teşekkür ediyorum.Ayrıca site yönetiçilerinede uzun zamandan beri senle görüşemenin hüznünü azda olsa haftanın konuğu yapmalarından dolayı giderme fırsatını bize verdikleri içinde  tebrik ve teşekkür ediyorum.       
          Ben sana şimdi nası soru sorayım,en iyisi sen bize öğrencilik yıllarında Trabzonda yaşadığın dönemleri kısaca anlatırmısın,başından geçen unutamadığın en önemli anılardan bahset.Sana misafirliğe geldiğimizde gece yarılarına kadar yapmış olduğumuz o eşsiz muhabbetleri ne kadar hatırlıyosun?taşbaşında dükkanda içtiğimiz çayları,sana tezkahtarlık yapmazdan ayakkabi satmanın hazzını hiç unutmadım,hele o sakin ama neşeli halin her zaman sana bir başka güzellik katmıştır,,

Ömerim benim.....!
Öpüyorum seni.....
Daima yüzün gülsün ve mutlu ol
Yaşamın boyu başarılar mutluluklar dilerim...
Kardeşim beniiimmmm......Saygılarımla  .!şahsında tüm Trabzondaki dostlara en kalbi duygularımla selam ediyorum.

A.S. Ahmet'im;
       Can dostum o günleri , o yılları unutmak mümkün mü unutamam arkadaşım.Her anı her saniyesi hafızama kayıtlı....
       Bizim öğrençiliğimizde sizler bizlere , kendi adıma konuşayım bana çok ama çok desteklerinizi gördüm,gerek maddi ve manevi desteklerinizi unutamam.Hele senin güreş tutuğun o maçları unutmak mümkün mü? O zamanlar bir başkaydı arkadaşlık herhalde insanoğlu aile sorumluluğu alınca diğer aktiviteleri son plana atıyor .
       Beni unutmayıp yazma gereği duyduğundan dolayı sana teşekkür eder ailece sağlık ve mutluluklar dilerim
       Ahmetçiğim benim,
       Bende seni öpüyorum,
       Daima mutlu ol kardeşim benim........

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Evet abicigim, ben Haci Mehmet-Ali oglu Ahmet Akyol´un kiziyim.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Değerli Gulenkoyu.com dostları, sevenleri, yarenleri Ömer Akyol abimizle Haftanın konuğu programına yaz sezonuna girmemiz sebebiyle Eylül ayına kadar ara veriyoruz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

YANİ SEZON FİNALİNİ YAPMIŞ BULUNUYORUZ.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear