"İRAN" - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: "İRAN"  (Okunma sayısı 3175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Süper Moderatör
 • *
 • İleti: 668
 • Cinsiyet: Bay
"İRAN"
« Topic Start: 26 Ağustos 2010 - 04:47 »
 • Yayınlama
 •      SERVET IŞILDAR
       servetisildar@msn.com
       26 Ağustos 2010 Perşembe

       "İRAN"     

       İran’a özenti duymamak çok zor, helal olsun sana İran, dinsiz, imansızların gölgesinde yaşamanın çok zor olduğunu, yaşamamanın daha iyi olduğunu bilen bir Devlet anlayışının, nasıl daha sağlam bir başarıyla perçinlenebileceğini önceden görerek, çalışmalarını ona göre ayarlayarak bugünlere geldiğin için sana özenti duymamak, senin  anlayışında bir devlet yapısına sahip olma arzusunu gütmemek elde değil.

       1981 deki rehine olayını aylarca uzatarak, kendi lehine çevirerek, Bati medeniyetine boyun eğmeyerek, senin çıkarların doğrultusunda sonlandırabilmen bugünlerin habercisiydi.

       Bu büyük başarı senin hakkin çünkü bati âleminden gelen ziyaretçilerine bile ayakkabılarını çıkarttırarak! ve içki yerine su ikram ederek, ben buyum! Ya bana böyle gel ya da gelme! Diyerek misafir etmen, bu günkü başarılarının deliliydi.

       Bizler ki, Osmanlı gibi büyük bir cihan devletinin, İslamiyeti dünyaya yayan bir ecdadın torunları olarak, senin dik durusunu gösteremeyerek, bati medeniyetine boyun eğerek, gelen misafirlerimizi, dinimizi, kültürümüzü hiçe sayarak pis ayakkabılarıyla temiz halılarımıza bastırarak hatta su yerine dinimizde haram! Olmasına rağmen içkiyi ikram! Ederek hatta batılıya yaranmak uğruna onlarla beraber kadeh! Kaldırarak, eğile, eğile burnumuzu ayakkabılarına yaslayarak 50 yıldır bizi de aranıza alin diye, diye kalkınmayı, teknolojiyi bekledik! Durduk.

       Biz Avrupa birliğine girmek için Avrupalıya müracaat ettiğimizde, bugün Avrupa birliğinin içinde olan devletler ya komünizmin sefaletiyle inliyordu, ya da daha doğmamışlardı oysa bizler hala yalvarıyoruz, "varlığımız, varlığınıza armağan olsun" diye! Daha beklemeye de razıyız yeter ki kapıyı size kapattık demeyin ne olur!

       Biz bu aşağılık durumlarla uğraşırken, birileri bizleri "Alcak koltuk" lara oturtturarak kadeh üzerine kadeh! Kaldırırken yok olabileceklerinin! En büyük gücü-seni! nasıl fark edemedikleri için hayıflanıyorlar!

       Bugünlerde seni nasıl Irak`in durumuna düşürebileceklerinin hesaplarını yaparken, bizlere parmak işaretleriyle, Iran`a özel şirketlerinizden dahi bir tanesinin 1 Dollar lik ihracat yaptığını anlarsak yakarız! haa diyebiliyor ve sen atom reaktörü yakıtını dışarıdan alamayacağını anlayınca kendin üretme kararı aldığını Gazetelerden, TV haberlerinden okuyoruz, duyuyoruz.

       Senin bu dik duruşunla bati âlemi, seninle ticari alış-veriş de memnun kalırken, Onlara karşı biz, bizi unuttuğumuza artik arkamızdan değil! Yüzümüze bakarak alaylı, alaylı gülüyorlar ve Avrupa birliği için henüz olgunlaşmadığımızı! Söylüyorlar.

       Sen bütün bu olumsuzlukları Müslümanlara! Karşı bir oyun olduğunu anlayarak ve batılıya kulaklarını tıkayarak teknolojide ilerlerken, bizler haala Müslüman düşmanı batilinin kuyruğundan nasıl koparilamayiza!  Çözüm bulabilmek için kafa yoruyoruz.

       Ülken Iran`in  düşmanı-pjak! İçerden kafa kaldırınca, sen ağır bombardımanlarla kaldırılan kafaları patlatırken, bizler ülkemizi bölünmenin eşiğine getiren terör örgütüne karşı, şehit düsen evlatlarımıza! Ve yavruların, anaların, babaların dağlanan yüreklerine aldırmadan, haala itleri! Yola getirebilmek için "hoşgörüyü"! Oynuyoruz, kirkbin kişinin katiline de gözümüz! Gibi bakıyoruz, diş düşmanlarımız ve ülkemizi bölünmenin eşiğine getiren teröristler! Üzülmesin diye ve hatta Devletimizin en üsttekileri Gözyaşı döküyor ne olur bu terör bitsin! Artik diye.

       Sen Pakistan`dan sonra,Müslümanların ikinci yüz akısın,bizim öğrendiğimiz! Dört mezhebin dışında kalan "sia" olsan bile.

       Bizler, Ülkemizde komutanlarımızı tokatlayanlara ve başımıza torba geçirenlere ses çıkaramazken, SEN Basra körfezinde, bir teknede 7 İngiliz casusluk yapıyorlar diye esir alıp aylarca sorguya tabi tutabiliyorsun ya.

       Sana özenmemek elde değil, ileride bizim basımıza bela! Olacağını bilsek bile.

       Sana özenti duymamak elde değil, bizim öğrendiğimiz! Dört hak! Mezhebin dışında kalsan bile.

       www.gulenkoyu.com sitesini izleyen herkese, selam ve sevgilerimle.

       Servet Isildar


  "Dogruya dogru"

  Bes vakit loslugunda saf saftik
  Da`vetin vardi dün ezanlarda...
  Seni ey ma`bedim utansinlar,
  Kapayanlar da acmayanlar da!

  "Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

  "Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

  "Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

  "Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

  "Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

  "Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

  "Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

  "Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

  "Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman


  “Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

  "Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

  Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
  iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
  ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
  Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
     
  HACISERIFOGLU-
  MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 204
  • Cinsiyet: Bay
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • GSM: 0533 450 50 86
  "İRAN"
  « Yanıtla #1: 15 Eylül 2010 - 10:44 »
 • Yayınlama
 • Servetciğim, gerçek müslümanlar ALLAH dan bşkasına boyun eğmezler. Batılılara boyun eğenler ve uşaklık yapanlar utansın. Tarihden ders alınsaydı bugünkü durumlaramı düşerdık. Biz başkalarının beşinden gidecek bir millet değiliz. SALEMLAR....


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear