GÜLEN KÖYÜ MUHTARI DURSUN ALİ DÜZENLİ İLE ROPÖRTAJ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

Muhtarın Çalışmalarını Yeterli Buluyor musunuz?

Evet, Yeterli
12 (13%)
Hayır, Yetersiz
22 (23.9%)
Gerçekten Çabalıyor
14 (15.2%)
Daha Çok Çalışması Lazım
44 (47.8%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: GÜLEN KÖYÜ MUHTARI DURSUN ALİ DÜZENLİ İLE ROPÖRTAJ  (Okunma sayısı 7484 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Sayın muhtarımız Dursun Ali Düzenli'yi evinde ziyaret edip kendisi ile bugüne kadar yaptığı icraatları ve bundan sonra yapmak istedikleri hakkında ropörtaj yapmak istediğimi söyledim sağ olsun beni kırmayıp samimi cevaplarından dolayı kendisene sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum...

Sayın muhtarımızın Gülen köyü halkından da bir takım istekleri oldu. Yapacakları icraatlarda halkımızın büyük ölçüde desteğine ihtiyac olduğunu belirtti. Muhatarımıza bundan sonra yapacakları işlerde başarılar diliyoruz...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xevtmk_muhtarymyzla-roportaj_shortfilms" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xevtmk_muhtarymyzla-roportaj_shortfilms</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Evet, Değerli gulenkoyu.com sakinleri uzun zamandan beri Muhatrımızla ilgili bir çok olumlu ya da olumsuz eleştiriler aldık. Bizde bunları dikkate alarak bir anket düzenleyelim dedik ve bir nebze de olsa Köyümüze yardımda bulunmak isdedik.

Ankete oy vermekle bitmiyor iş, burada ankette hangi yönde neden oy kullandığınızı belirtip nelerin yapılması gerektiğini, nelerin yapılmamması gerektiğini veya önerilerimizi belirtelim ki hem muhtarımıza yardımcı olalım hem de Köyümüz kazansın...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
   Öncelikle Değerli Muhtarımız Dursun Ali Düzenli'ye selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
   Eylül ayında yapılan bu ropörtajla  kendisini, eleştiriye açık bir görüntü vererek toplumun önüne çıkmasındaki medeni cesaretinden dolayı da kutlarım.
   40 gün önce yayımlanan bu ropörtaja gelecek olumlu veya olumsuz tepkiler bekledim.Bir ALLAH'ın kulu ne bir eleştiri ne bir övgü yaptı ne de bir proje önerisi getirdi.
   Neden böyle olduk arkadaşlar.
   Yok mu bir önerisi olan.
   Köyün bütün sorunları halledilmiş mi de bizim haberimiz yok.
   Ki sorunlarımız halledilmiş olsa bile yöneticilere bi teşlekkür etme borcumuz yok mu?
   Marifet iltifata tabidir derler.Eğer muhtarımız çok olumlu ise buna bi teşekkür etme borcumuz yok mu?.
   Yok, eğer olumsuz bir tutumda ise; burası açık platform...
   Eleştirelim..
   Yol gösterelim.
   Kaynak önerelim..Yapılan yanlışları ve doğruları ortaya dökelim.Ki onlardan yöneticilerimiz de yararlansın..
   Nerede kaldı dostluklar,arkadaşlıklar..
   Hadi diyelim muhtarınızı sevmiyorsunuz.
   Peki köyünüzü de mi sevmiyorsunuz?
   Yapılan bunca hizmete karşı bi iltifat çok mu?.Veya yapılacak hizmetlerden eksik kalanları hatırlatma veya bir öneriniz olmaz mı?
   Güllük gülistanlık mı memleketimiz ALLAH aşkına.Bu duyarsız ve umursamaz insanımıza hizmet etme aşkı kalır mı yöneticide...
    Ropörtajın yayımlandığı ilk gün bazı konuları dile getireyim diye düşündüm.
    Sonra vazgeçtim.
    Bekledim.Bakalım kim bi şeyler önerecek?..
    Heyhat..
    Bekle de dur..Hala muma dönmüş dudaklar,sağır olmuş kulaklar ve lal olmuş diller ...Vaz geçtim..
    Hiç bir önerim de yok..
    Herkesin memnuniyeti benim de memnuniyetimdir...
    Sadece şunu diyeyim de içimde ukte kalmasın..
    Sevgili Muhtar,
    Sen yoıluna devam et.
    Denize at..Balıkların canı sağ olsun...
    Selam ve sevgilerimle...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Muhtarimiz sayin D.Ali Düzenlinin cali$malarini yerinde ve dogru buluyorum. Koy muhtarlari halkiyla bir butuntur iyi cali$a bilmesi icin halk muhtar devlet el ele cali$irsa  bir $eyler bekleye biliriz saniyorun mesele biraz anla$ilmi$dir. Herkese selam A.A.

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
evet alicim doğru söylüyosun neyi beğenmediğini sormaklazım bakalım neymiş ben de merak ettim hatasız kul olmaz herzaman daha iyisi için çalışmnasılazım her kim olursa olsun önemli olan ona hatalarını güzel bir dille söylemek  bazı şeyleri beraber paylaşmak herneyse herkese selamlar ALLAH yollarını açık etsin.

EZEL61

Facebook Yorumları

Twittear