"HEZEYAN" - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: "HEZEYAN"  (Okunma sayısı 2938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Süper Moderatör
 • *
 • İleti: 664
 • Cinsiyet: Bay
"HEZEYAN"
« Topic Start: 21 Aralık 2010 - 11:26 »
 • Yayınlama
 •      SERVET IŞILDAR
       servetisildar@msn.com
       21 Aralık 2010 Salı

       "HEZEYAN"     

       Hezeyanlar bitmiyor,

  Almanya Cumhurbaşkanı durup dururken İslam Almanya ya ait diyebiliyor, bunu diyen Almanya Cumhurbaşkanı Alman basını tarafından çok ağır bir şekilde eleştirilebiliyor.

  Almanya Başbakanı, Camii minaresi kilise kulesinden yüksek olamaz deme ihtiyacı duyuyor, Alman basını bu söylemi alkışlıyor.

  Bir gazete araştırma yapıyor ve sonuçlarını açıklıyor, Alman halkının yüzde 63’ü ülkelerindeki camii yapımlarına karşı olduğunu belirtiyor. Sarrazin diye bir adam çekiyor ve diyor ki, Müslümanlar bizi öldürmek istiyor, İslam insanları deli! Yapıyor, Türklerin cumhurbaşkanının isminin( Alman Cumhurbaşkanı) Christian Wulff olduğunu söylüyor, İslami sevmeyen Almanların, kendi cumhurbaşkanları tarafından aşağılandığını söyleyebiliyor ve Kuran in emrettiği gibi yasayan Müslümanların potansiyel katil! Olduğunu yazabiliyor.

  Bütün bu hezeyanların yaşandığı Almanya da, politikacıların, eğitimcilerin uyum (integration) adına Almanya da yaşayan ve okula giden Türk çocuklarının Teneffüs alanlarında bile Türkçe konuşmalarını önleyebilmek için Yabancılar yasalarına yeni maddelerinin eklenmesini önerebiliyor.

  Diğer taraftan bir Alman politikacı da çıkıp, Almancayı konuşabilen bir yabancı uyum sağlamıştır, dinini, dilini, kültürünü unutturarak uyumu asimileye çevirerek tehlikeli bir tutum içine girmenin yanlış olacağını belirtiyor.

  Ayrıca bir Alman gazetesinin (Kölner Express) Avrupalıların kökenlerinin Türk olduğunu okuyucularına bildiriyor. M.Ö. 7000 yılında Avrupa ülkelerine gelen Çiftçilerin Türk olduğunun bilimsel olarak kanıtlandığını yazıyor.

  Almanya`da yârim asırdan beri yasayan göçmen Ailelerinin çocuklarının okullarında ana dillerini konuşmalarına dahi tahammül edemeyen Alman politikacılar, bin yıldan! daha fazla Türklerle bir arada yasayan Türkiye’deki etnik kökenlerin(Almanya`dan, Almanlardan daha köklü ve asil bir devletin bölünmesine sebep olabileceğine aldırmadan!) anadillerini konuşmalarının, ana dilleriyle eğitim yapmalarının insanlık hakki olduğunu açıkça dile getirebiliyor ve politik olarak bu etnik kökenlere destek veriyor olduğunu açıklıyor.

  Hezeyanlar bitmiyor!

  Çocuklarını inançları gereği başları örtülü olarak okula göndermekte ısrar eden Ailelere TBMM insan hakları inceleme komisyonu başkanından uyarı geldi, uyarı aynen söyle, Çocukların öğrenim özgürlüğü aileleri tarafından engelleniyorsa aileler suç işliyorlar demektir ve bu durum karşısında devlet çocukları ailelerinden alır!

  Acaba kendi Milletine uygun bir Anayasa yapamayan bir devlet mi Halkına karşı Suç işliyor yoksa inançları doğrultusunda çocuklarını yetiştirmek ve okutmak isteyen aileler mi suç isliyor?

  Emsalleri içinde, halkına uymayan, eziyet çektiren bir anayasayı uygulamakta direten bir devlet daha var mı?

  Bu denli hezeyanlar içerisinde de olsa, Haklarını arayan insanlar bitmeyecektir ve insan haklarını yok eden beşeri kanunlara galip geleceklerdir, inşALLAH

  www.gulenkoyu.com sitesini izleyen herkese selam ve sevgilerimle

  Servet isildar


  "Dogruya dogru"

  Bes vakit loslugunda saf saftik
  Da`vetin vardi dün ezanlarda...
  Seni ey ma`bedim utansinlar,
  Kapayanlar da acmayanlar da!

  "Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

  "Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

  "Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

  "Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

  "Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

  "Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

  "Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

  "Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

  "Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman


  “Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

  "Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

  Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
  iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
  ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
  Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
     
  HACISERIFOGLU-
  MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 204
  • Cinsiyet: Bay
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • GSM: 0533 450 50 86
  "HEZEYAN"
  « Yanıtla #1: 24 Aralık 2010 - 13:03 »
 • Yayınlama
 • Servetciğim uşaklık devam ettikce İslam düşmanları ile işbirliği devam ettikce batılılara taşorenlık yapıldığı müddetce bu hezeyan devam edecektır. BOP başkanlığı yapanlar ülkeyi nerelere gedirtiklerini görüyoruz. SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 117
  • Cinsiyet: Bay
  "HEZEYAN"
  « Yanıtla #2: 26 Aralık 2010 - 10:45 »
 • Yayınlama
 • se al  ALLAH razi olsun  bole bazi gentini bilmezlere  biraz  tarihtenta biseler yazin  bunlar bizim insanlara nasil iyi niyetli  güzel  tavrantigimizi  görünce   tinimize  göre yasamimizi  onlarinta insanlara kizli teyil acik yureklilikle tost  görünmelerini insanlar  sen istetigin kibi teyil  insanligin  istetigi kibi  yasasin olmati  olmiyacak   insALLAH tüsüntüklerimiz olur  ama bu millet bize  hic bi zaman yasama  sansi  vermeti  onlar  ne katar  isterse  okatar  insaniz  onlarin gözünte  tabi insALLAH gencler  bizim kibi olmaz  arzu etilen  yasami  yasarler   ALLAH  yar ve yartimcilari olsun  ALLAHin selami üzerinize  olsun sofraniz  ömrünüz  ibatetlerniz  beregetli olsun insALLAHhhhhhhhh
  Gönül Gözü Görmeyen
  Cam Gözünü Neylesin
  Doğruya Dönmeyen Dil
  Mahşerde Ne Söylesin
  ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear