KAHVALTIYA DAVET 23 OCAK PAZAR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KAHVALTIYA DAVET 23 OCAK PAZAR  (Okunma sayısı 8313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     İstanbul Gülen Köyü Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı, 23 Ocak Pazar günü Derneğimizin Lokali´nde saat 10.00-12.00 arasında yapılacak.

23 Ocak Pazar Günü saat 10.00 da İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından kahvaltı verilecektir, tüm köylülerimiz davetlidir.

Toplantı Yeri: DKV / Gülen Köyü Derneği Lokali
                 Tarih: 23 Ocak Pazar
                 Saat: 10:00-12.00 Arası
                Adres: Haznedar Mah. Kınalı Cad. Seyran Sk. No:2 Kat:5
                    Tel: 0212 677 53 61
Başkan Cep Tel: 0554 363 80 92

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Kuymak varsa ben gelirim :D
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
Kahvaltı daveti sadece erkekleremi,hanımlarda davetlimi?
DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
      Önemli olan niyettur.Kaşar da 'Kuymak' niyetine yeyilur :D :D :D 

Yanlış bilmiyorsam,sadece erkeklere Günay Hanım.Artık abimiz senin yerine de yer ellam,bayan organizasyonlarımız daha sonra başlayacak inşALLAH.
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Zaten bayanlara yapsanız şaşardım..Negatif ayrımcılık var..

kaşarı sen ye, ben original kuymak alayım..:D

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Gülşen hanım oluşturulacak olan bayanlar komisyonunda senin de yer almanı istiyoruz. İnşALLAH bizleri kırmazsın...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36

Kuymaği yapan osa ben da yerum.'Gelu kuymak yapayim size' demeyisun da,'Kuymak varisa ben da gelurum' deyisun.Ne uyanuksun,kimlerdensun sen? :D :D

Bayanlar için de organizasyonlarımız var tabi.En baş organizasyonumuz da kendilerini,bizzat dümenin ucundan tutmaya yöneltmek olacak inşALLAH?Katkılarınızla Gülşen Hanım ve diğerleri....... >:( >:(
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Niye kızıyorsun ki! Hazırcı olduğum doğrudur :D

Burdan oraya elim ulaştığı kadar yardımcı olmaya çalışırım..Tabii biri de ufaklığa bakacak:D

Ama bence ilk iş olarak Mustafa Yılmaz önderliğinde, okuma günleri(haftanın bir günü bir saat)  düzenlenmeye başlansın.

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...

Gülşen hanım oluşturulacak olan bayanlar komisyonunda senin de yer almanı istiyoruz. İnşALLAH bizleri kırmazsın...

Benim ufaklığı sana bırakacağım.. Tabii başedebilirsen.. (çok fenadır kendileri.. :()

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• Aktif Visirli
  • *
Niye kızıyorsun ki! Hazırcı olduğum doğrudur :D

Burdan oraya elim ulaştığı kadar yardımcı olmaya çalışırım..Tabii biri de ufaklığa bakacak:D

Ama bence ilk iş olarak Mustafa Yılmaz önderliğinde, okuma günleri(haftanın bir günü bir saat)  düzenlenmeye başlansın.

Önderi kabul etmiyorum  :D  :D    Herkesde göz var ,kitapta buluruz evvelALLAH. Bu iş için öndere la-luzum:)
"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Sen gitmeyeceğin için, onu önerdim..yoksa bu iş tam sana  göre... Her işte bir baş olursa, işler daha düzenli yürür canım..Ben karşıda olsam hallederdim.. Ne de olsa mesleki yakınlık...Ama kitap seçimi, takibi, vb. birinin yapması iyi olur.

Ayrıca okumalar mütâlaa şeklinde olursa, çok da verimli olur kanaatindeyim..

Hatta dernekte güzel bir kütüphane de olursa, süper olur...Evde sıkılan gitsin dernekte kitap okusun..

Kanki, senin bu şahsa gıcığın mı var :D (bu arada seni burada görmek ayrı bir keyif..sık sık uğra)

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• Aktif Visirli
  • *
Sen gitmeyeceğin için, onu önerdim..yoksa bu iş tam sana  göre... Her işte bir baş olursa, işler daha düzenli yürür canım..Ben karşıda olsam hallederdim.. Ne de olsa mesleki yakınlık...Ama kitap seçimi, takibi, vb. birinin yapması iyi olur.

Ayrıca okumalar mütâlaa şeklinde olursa, çok da verimli olur kanaatindeyim..

Hatta dernekte güzel bir kütüphane de olursa, süper olur...Evde sıkılan gitsin dernekte kitap okusun..

Kanki, senin bu şahsa gıcığın mı var :D (bu arada seni burada görmek ayrı bir keyif..sık sık uğra)

Sevgili Lema;
"Gitmeyeceğin için" diyerek bir önyargı oluşturmuşsun ! Neye ve kime dayanarak ? Öndere mi :D   Nerden nasıl çıkacağım belli olmaz benim.. Sağını solunu bulamamış çocuklardanım ben ;) Şahsa gıcığım yok tabiki... Şiirleriyle çok barışık değilim hepsi bu  :D  Sadece sürü psikolojisine sokuyor bu "baş" olma hali . Hiç bir konuda sürü olmayı kabul edemiyorum . Kitap fikrin harika. Ama önder fikrin  ???  ???  :D
He bu arada sen gelmişsin az bişeee renk gelmiş buralara beee  &(
"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Kahvaltı'da ne yediniz, ne yaptınız anlatın bakalım. Kuymak var mıydı? En fazla kuymak kim yedi?

Facebook Yorumları

Twittear