11 ŞUBAT 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 11 ŞUBAT 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 4971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      Haftalık Yönetim Kurulu toplantımızı 11 Şubat Cuma akşamı saat 21.00'da başlamak sureti ile yönetim kurulumuzdan İhsan Erkan Yazıcı'nın şehir dışında olması münasebetiyle 1 eksikle yaptık. Yine herkesteki iştah görülmeye değerdi. Bu toplantımızın bir başka özelliği de Trabzon'da öğretmenlik yapan Cemal AKTÜRK hocamızın katılımı ve dernek yönetimine çok değerli tavsiyeler de bulunmasıydı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gelelim yönetim kurlu toplantımızın maddelerine;

- Hocamız Cemal Aktürk'ün değerli tavsiye ve önerilerini dinledik...

- Aidatların toplanmasıyla alakalı her yöneticiye 30'ar kişilik listeler verilip bu kişilerle ciddi bir çalışma yapılacak. Köylülerimizin duyarlı olması beklenmektedir.

- Cemal Aktürk Hocamızın Trabzon'da yaşamasına rağmen ilk aidat formunu doldurarak bütün köylülerimize olacak büyük bir destekte bulundu. Yönetim kurulu üyeleride formları doldurarak bu çalışmanın startını verdi. (Bu çalışma nasıl olacak diye sorarsanız aylık otomatik ödeme talimatı verir gibi kredi kartınızdan her ay 10 TL düşülerek derneğin hesabının bulunduğu bankada toplanacaktır.)

Cemal AKTÜRK hocamız MAİL ORDER (kredi kartı ile aidat ödeme) formunu dolduruyor...

- Kermesin 23 NİSAN - 1 MAYIS tarihleri arasında yapılması hedef olarak konulmuştur. II. Kermes için ise Eyüp Sultan'da 1 Haftalık süreyle düzenlenmesi hedeflerimiz arasındadır.

-  Kermes gelirlerinin Fakir aileler nakti, giyecek, yiyecek vs... yapılmak üzere Dernek bünyesinde GÜL-FAK(Gülen Fakir Fukara Fonu) adı altında birim kurulmasına karar verilmiştir.

- Darülaceze Ziyaret programı yapılacak. Okmeydanı Darülaceze  ziyaret edilecek!!! Başkan Abdullah Aktürk randevu alacak...

- Yetim çocukların ve İhtiyacı olan ailelerin çocuklarının giydirilmesi için çalışmalar yapılacaktır. Bu konuda bilgisi olanların Dernek yönetimine bildirmeleri rica olunur.

- Derneğimize 1 Adet bilgisayar yazıcısı ve 1 Adet faks alınacaktır. Bunlar için hayırsever aranmaktadır.

- 14 Şubat Mevlid Kandili münasebetiyle Derneğimizde saat 20.30'da proğram düzenlenecektir. Katılımlarınızı bekliyoruz...

Toplantımız gece saat 01.00 sularında sona ermiştir.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • TURKEY SPORT DESIGN
  • GSM: 0532 347 73 21
Yahu arkadaşlar bakanlar kurulu sizin gibi çalışmıyor nazar olacaksınız. Kendinize dikkat edin.  ALLAH yolunuzu ve işinizi rast getirsin sız böyle devam biz sizinle beraberiz ondan endişeniz olmasın                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 A.E.O

• Aktif Visirli
  • *
    • TURKEY SPORT DESIGN
  • GSM: 0532 347 73 21
Ha şunu unuttum yazmayı Maddi ve manevı yanınızdayız  tekrar ALLAHa emanet olun...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ALLAH şevkinizi kırmasın... Sizleri takip ediyoruz
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
  CEMAL AKTÜRK HOCAMIZA yapmış olduğu bu büyük jestten dolayı huzurlarınızda yönetim kurulu adına çok çok teşekkür ediyorum.bu davranışın herkese örnek olmasını temenni ediyorum....A.E.O

• Süper Moderatör
  • *
Sevgili Başkanım,
Bankaya verilecek talimatın formatını sitede yayımlarsanız aynı formatın çıktısı ile tüm üyelerin aidat ödemesine yardımcı olursunuz.Tüm yönetim kuruluna yapmış oldukları atılımdan dolayı teşekkür ediyorum.Değerli Abimin Yönetim Kurulu toplantısına katılarak yapmış olduğu fikri ve fiili  katkıdan dolayı  ben de  teşekkür ediyorum.Bundan sonra yapılacak işin "somut icraaat" olması temennisiyle herkese sevgilerimi sunuyorum.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61

çok değerli Ahmet Hocam;

bu konuyla alakalı çalışma yapıyoruz.teknik olarak yapılması gereken işler var.görevlendirmeyi yaptık arkadaşlar gerekli çalışmayı yapıyorlar...ayrıca göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ediyorum...

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
          Derneğimizin,Başkan ve  yönetim kurulu üyeleri,bu istekli,arzulu,şevkli çalişmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.Sizin bu çalimalarınızı görünce insanların derneğimize dahada ilgi gostereceğinden eminim.siz dernek yönetim kurulu arkataşların öyle istekli çalışmaları bizim iştahmızı kapartıyor,ALLAH yolunuzu açık etsin.Maddi ve manevi sizleri testekleyeceimize emin olun,sevgilerimle...

Facebook Yorumları

Twittear