GÜLEN KÖYLÜ GENÇLER EYVAH EYVAH'TA BİR ARAYA GELDİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLEN KÖYLÜ GENÇLER EYVAH EYVAH'TA BİR ARAYA GELDİ  (Okunma sayısı 9428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
    Görevi devralan yeni yönetimle birlikte kahvaltılar, toplantılar derken gençlerin bu hareketliliğe kayıtsız kalması düşünülemezdi. Malum birçok gencimiz okuyor. Hazır araya okulların sömestr tatili de girmişken bunu iyi değerlendirmek gerekirdi. Bu vesileyle hem sosyal bir aktivite yapmış, hem de gençlerimizde var olan potansiyeli göstermiş olduk. Şunu da belirtelim. Birçok arkadaşımız şehir dışındaydı. Bu nedenle mazeretlerini bildirerek gelemeyen arkadaşlarımızı da temsil etmiş olduk.

Başta organizasyonda emeği geçen köyümüzün,yöremizin yardımsever ve sıcakkanlı olma özelliklerini içinde fazlasıyla barındıran Hasan Bilal Düzenli kardeşimize çok teşekkür ederiz.

Ayrıca sinemadan önce bizlere tatlı ikramında bulunan Metroport AVM-Bereket Döner'in işletmecilerine ve çalışanlarına bu güzel jestlerinden ötürü teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Helal size gençler Resimler harika...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Eyvah Eyvah bu yönetim aldı başını gidiyor... :))
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• O Bir Visirli
  • *
    • Bedava Oyun İndirmenin En Kolay Yolu
Aferim size gençler...:)

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
Salih Aktürk e sesleniyorum....Kuzen ALLAH cızırtını versin emi :):):) yazdım bunu da kara defterine...
Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Başta Gençlik Kolları Başkanımız Sevgili Kardeşim Salih Aktürk'e göstermiş olduğu özveri ve genç kardeşlerimizle olan güzel diyaloğundan dolayı yönetimimiz adına teşekkürlerimi iletiyorum. Bunlar daha başlangıç diyoruz. Bu diyaloglar güzel işlerin göstergesidir. Bütün kardeşlerime selam olsun....

Kardeşlerimizi tanıtma babında benimde katkım olsun...
Sol baştan : Abdullah Say oğlu Muhammet Emin-Abdullah Biber oğlu Muhammet- Ahmet Aktürk oğlu Fatih Burak-Zeki Yazıcı Oğlu Halil İbrahim-Abdi Düzenli oğlu Hasan Bilal-Muharrem Akyol oğlu Zeki-Mustafa(Ali) Aktürk oğlu Salih-Muzaffer Güney-Abdullah Aktürk oğlu Abdülfettah-Abdullah Düzenli oğlu Mesut - Yavuz Biber oğlu Semih ve Remzi Düzen oğlu Ahmet

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
Gençler helal size. Bi taneyle kalmasın böyle organizasyonlar sürekli olmalı. İstanbul gibi dünyanın en güzel şehrindesiniz, yerinizde durmamalısınız. Hayden bakayım.  Trabzonun gururu Visirli gençler.

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
        Harikaya yakın;ama harika değil.Biz daha iyisini yapacaz.Üzerinizde Gülen Köyü'nü çağrıştıran hiçbir şey yok.İsrail'i de boykot etmemiş,aksine desteklemişsiniz.Çok ayıpsadım sizi çokkkkkkk ;D ;D  Bazılarınızda www.gulenkoyu.com  tişörtleri var.Onlar size maçlarda terinizi alsın diye verilmedi
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Moderatör
  • *
Tebrik,teşekkür ve desteklerini esirgemeyen herkese biz teşekkür ederiz. Sizlerin desteği ve motivesiyle var olan imkan ve potansiyelimizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bu gidişle İstanbul bize dar gelebilir. İlerleyen dönemlerde Başkent'e Visir Gençlik çıkarması bile yapabiliriz. (Kuzenim Zafer hazırlıklı ol Visirli Gençler her an anlamlı bir ziyaretle kapını çalabilir :)) İrfan abim önemli bir konuya parmak bastı. Köyümüzü simgeleyen bir materyal malesef üzerimizde yoktu. Bu eksikliğimizi gidermek için bu tip organizasyon ve ziyaretlerde takdim edilmek üzere bizlere has, köyümüzü simgeleyecek atkı çalışmamız var. İnanıyorum ki yakın bir zamanda bu çalışmamızı çeşitli dizaynlarda sitemizden sizlerin beğenisine ve oylamasına sunacağız. Atkı dizaynıyla ilgili çalışmamızda her türlü öneri,görüş ve fikirlerinizi bekliyoruz. Ortak bir çalışmayla en iyisini bulmak adına, herkesin beğenisini kazanacak bir model çıkartmış oluruz. Örneğin; beğendiğiniz bir atkı modeli varsa sitemiz aracılığıyla bunu paylaşabilirsiniz. (sanırım bunun için ayrı bir konu başlığı açmak gerekecek:)

Bu vesileyle tüm köylülerimin kandilini kutlarım.
asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• Aktif Visirli
  • *
Öncelikle tüm Gülenköyü ailesinin Mevlid Kandili mübarek olsun.
Bu organızasyonu düzenleyen Bilal abiye ve Salih 'e teşekkür ederim. Bizlerde onlara destek olup Gülenköyü gençlik olarak daha güzel organizasyonlarda buluşmak üzere ...
ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Moderatör
  • *
  • GSM: 05434567062

<a href="http://blip.tv/play/hscpgqSWKQA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://blip.tv/play/hscpgqSWKQA</a>

Facebook Yorumları

Twittear