17 ŞUBAT 6.YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 17 ŞUBAT 6.YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Yönetim kurulumuz her hafta olduğu gibi bu haftada önemli kararların altına imza atmak üzere bir araya geldi. Bu toplantımızda Saymanımız Ali Düzenli annesinin hastalığı nedeni ile hazır bulunamadı. Halamıza çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dernek sorumluuz sayın Hasan Akyol'da yoğun iş temposunun stresinden uzaklaşmak için Eskisehir kaplıcalarına dinlemeye gitmiştir. Bu nedenle kadroda 2 kişilik eksikle yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantımızda Gençlik Kolları Başkanı Sevgili kardeşimiz Salih Aktürk'te söz isteyerek olumlu mesajlar verdi. Şimdi toplantıda geçen konuları maddeler halinde sıralayalım..

- Aidat toplama çalışmalarına alternatifler üretilerek insanlarımızın en rahat şekilde ödeme seçenekleri geliştirildi.
   * Kredi Kartı ile
   * Nakit olarak
   * Cep Telefonları Mesajı ile

- Derneğimizin banka hesabı açılacak.. (Eskisi mail order sistemini kabul etmediği için yeni banka hesabı)

- Kermesle alakalı çalışmaları hızlandırmak üzere bir sonraki toplantıya Ebru Çobanoğlu davet edilecek.

- Bayanlarla ilgili yapılacak olan çalışmalardan Ahmet Aktürk sorumlu olacaktır.

- Derneğimize İhsan Erkan Yazıcı tarafından fax ve yazıcı yardımı yapılacak.

- İhsan Erkan Yazıcı tarafından söz verilen Buzdolabı derneğimize ulaştı.

- Turnuvanın yapılacağı Halı Sahada 7/24 asılmak üzere afiş reklamları alınacaktır. Turnuvaya sponsor olanların listesi yönetim tarafından yaptırılıp asılacaktır.

- Halı Saha Futbol turnuvası için isim hakkı açık arttırma ile satılacaktır. Teklifler beklenmektedir.

- Suluova derneği gecesi için İstanbul derneğimiz toplam 34 Bile satmıştır.

- Gençlik kollarından sorumlu olarak Kenan Yazıcı görevlendirilmiştir.

- Gençlik kolları başkanı Salih Aktürk'ün toplantıya kattıkları maddeler halinde;
Bilgilendirme, İstek ve Öneriler

*Yönetici abilerin de  tavsiyesiyle, gerçekleştirilecek etkinliklerde daha organize olabilmek için, bundan böyle iki genç kardeşimiz Halil İbrahim Yazıcı ve Semih Biber Gençlik Kolları ekibine dahil edildi. İlerleyen dönemlerde oluşturulacak 7 kişilik  ekiple Gençlik Kolları faaliyetlerine devam edecektir.

*Yönetimin yaptığı haftalık olağan toplantılarda olağanüstü bir durum olmadığı sürece ayda bir defa Gençlik Kolları toplantıda yer alacak. Genel değerlendirme ve fikir alış-verişinde bulunulacak.

*Şimdilik 28 kişilik bir Gençlik listesi oluşturuldu. Her gencimizin kendine ait bilgilerinin olduğu formlar oluşturulup, gençlerimizi daha yakından tanıma imkanı sağlanacak. Gençlerimize ait oluşacak bilgi formları yönetimle de paylaşılacak.

*Gençlerimizi daha iyi tanımak, daha sık görüşebilmek için; ayrıca duyurularımızı daha sağlıklı ve etkili yapabilme adına çağımızın imkanlarından yararlanmaya karar verildi. Bu sebeple gençlerimizin oldukça faal olduğu facebookta ''Visir Gençlik'' adıyla ortak bir platform kuruldu.

*İstanbul'da ikamet eden köyümüzün büyüklerini, esnaflarını, iş adamlarını ziyaret etmeyi düşünüyoruz. Ziyaret edilecek büyüğümüzün yönetim tarafından belirlenmesinin daha uygun olacağı kanısındayız. Her ay bir büyüğümüz ziyaret edilebilir diye düşündük. Ziyaret edilecek büyüklerimizden Gençlik Kollarımızın düzenleyeceği etkinlikler için destekerini esirgemeden, gençlere yapılacak faaliyetler hakkında yol gösterici olmalarını isteyeceğiz.

*Yönetimin organize ettiği yada düşündüğü bir atkı çalışması var mı? Varsa bu çalışmayla ilgili Gençlik Kolları olarak, dizaynı konusunda katkıda bulunmak istiyoruz.
Eğer böyle bir çalışmanız yoksa, Dernek Yönetiminin onayıyla, Gençlik Kolları olarak atkı çalışması başlatmak istiyoruz. Hatta Gençlik Kolları olarak önçalışmasını yaptık. Çeşitli atkı modelleri oluşturup, bu çalışmaları sitemizde paylaşarak köylümüzün beğenisine sunmak istiyoruz.

*20 Şubat Pazar günü saat 12:00'de Dernek Lokalinde Gençler kendi aralarında tanışma toplantısı yapacaktır. İkramın bol, muhabbetin doyumsuz olacağı bu toplantıya köyümüzün bütün gençleri davetlidir.

Çalışmalarımız devam ediyor... En iyiye ulaşmak için...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear