Zeynep & Muhammet Çobanoğlu'nun Kız Çocuğu Oldu. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Zeynep & Muhammet Çobanoğlu'nun Kız Çocuğu Oldu.  (Okunma sayısı 3471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        Zeynep ve Muhammet Çobanoğlu çiftinin 5 Mart Cumartesi günü saat 17.00'de Safa Hastesinde Zeynep Yağmur adında bir kız çocukları olmuştur.

Gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH analı babalı büyütmek nasip eylesin diyor, vatanına millatine hayırlı evlat olmasını temenni ediyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
  ALLAH analı babalı büyütsün,bahtı açık olsun kızımızın.muhammetciğim senide tebrik ediyorum..devamını bekliyoruz......hadi bakayım çalışmaya devam...

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Muhammatciğim tebrik ediyorum,ALLAH analı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı  evlat olması temennisiyle...durmak yok yola devam...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Hayırlı bir evlat olması dileğiyle, "gezegenimize hoşgeldin" diyorum..
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
sağlıklı uzun ömür versin Mevlam hoşgeldin zeynep yağmur........

Facebook Yorumları

Twittear