ZEKİ AKYOL KARDEŞİMİZE HAYIRLI TEZKERELER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ZEKİ AKYOL KARDEŞİMİZE HAYIRLI TEZKERELER  (Okunma sayısı 3319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
Değerli büyüğümüz Muharrem Akyol abimizin oğlu Zeki Akyol kardeşimiz, 12 Nisan Salı Günü BİLECİK 9. JANDARMA  EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI'nda kısa dönem vatani görevini yapmak için aramızdan ayrılıyor. İstanbul'da ikamet eden Zeki kardeşimiz, İşletme Bölümü mezunu olup, 2008 yılından bu yana muhasebe sektöründe çalışma hayatına devam etmektedir. Visirli Gençler olarak Zeki kardeşimize kutsal vazifesinde üstün başarı ve hayırlı tezkereler dileriz.

asla birilerinin umudunu kırma,belkide sahip oldukları tek şey odur.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Bıcır bıcır çocukluğunu hatırlıyorum.. Şimdi askere gidiyor.. ALLAH'ım şu zamanı eteğinden çekip durduracak biri yok mu?

Zeki kardeşim ALLAH'a emanet ol ve hayırla gidip- hayırla gel inşALLAH!
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Zeki kardeşim ,vatani görevinde sana üstün başarılar temenni ediyorum,ve şimdiden hayırlı teskereler diliyorum,,,,,yolun bahtın açık olsun
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Poşet diyecekler sana hazırlıklı ol... Hayırlı teskereler...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Hayırlı teskereler diliyorum
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

Facebook Yorumları

Twittear