İSLAMİN KALELERİ BİR BİR YIKILIYOR! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İSLAMİN KALELERİ BİR BİR YIKILIYOR!  (Okunma sayısı 2571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Süper Moderatör
  • *
  • İleti: 667
  • Cinsiyet: Bay
     SERVET IŞILDAR
     servetisildar@msn.com
     25 Mayıs 2011 Çarşamba

     İSLAMİN KALELERİ BİR BİR YIKILIYOR!     

     Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya, Pakistan sinirli Asya kıtasına, (Avrupa siniri Bosna’yı ilk önce hallettiler) İslamin kaleleri bir bir yıkılırken, bu günlere Kadar! İslam kalelerinin sahipleri, koruyucuları gibi görünen liderler, liderlikleri boyunca oluşturdukları kendi! Yüksek kazanç, çıkar!  Kalelerini korumanın pesindeler.

Hep eleştirdiğim, İslam ülkelerinde yönetimi eline geçiren bir aşiret, ilelebet! O ülkeyi idare etme yenlisini! Yetkisinide eline geçirmiş bulunması.

Bu yanlısı onlarda anlamış oluyorlar ki, idare ettikleri dönemlerde, ülkelerinin yeraltı, yerüstü bütün zenginliklerini, ülke sahipleri olan fakir, fukara, yetim hakki demeden yiyebildiklerini yemişler, arda kalanların bir kısmini kafirlere yedirmişler, diğer kısmini da „düşmeyen bir ALLAH“ dır misali olur ki bir gün düşersek (bugünlerdeki gibi) yurtdışına, düşman bankalarına yatırmışlar adeta düşmanları beslemişlerdir.

Ne yüce ALLAH in son “HAK DINI ISLAM“ için, nede soylarından gelen Yüce ALLAH in Resulü Hazreti Peygamberin kaleleri için bir zahmete girmemişler adeta İslam kalelerinin ve kendi olmayan! Özgürlüklerinin sonunu hazırlamışlardır.

Kendi aşiretlerinden başka ülkelerinde yasayan aşiretlere, insanlara hiç güven duymamışlar, kendi saraylarının güvenliklerini bile İslamin azılı düşmanları İngilizlere(GSG-9 komandolari) vermişlerdir.

Öyle ki Yüce ALLAH ü-tealinin Arap milletine yegâne verdiği petrol nimetinin kıymetini bilememişler, düşmanlarına çıkartmışlar, onlara satmışlar! Aldıkları dolarlarla da onlardan silah satın almışlar ve bu silahlarla da kendilerine kalan bir-kaç doları geri vermişler ve bu silahlarla bugünlerde birbirlerini yani kardeş kardeşini öldürüyorlar.

Ülke insanları sefalet içinde çalkalanırken, Krallar!  ALLAH vergisi petrol paralarıyla önce “BURJ EL ARAP“ gibi geceliği on bin dolarlara varan otellerde eğlenirlerken, bir gün kâfirler, “Büyük Ortadoğu Projesi“ diye bugünleri hazırlayabileceklerini hiç düşünme ihtiyacı duymamışlar ve çok sevdikleri, güvenliklerini dahi sağlattıkları kafirler tarafından ağır bombardımanlarla yok edilmektedirler tıpkı IRAK halkı gibi.

Koskoca Osmanlı Cihan imparatorluğu yadigârı olan Türkiye Cumhuriyeti, tarihi boyunca kendine bir türlü balans ayarı yapamamış, İslam kalelerinin yıkılmasında kâfirlerle ayni safta yer almış görüntüsü vermektedir.

Kâfirler tarafından bir-bir yıkılan İslam kaleleri lehine bir çalışmaya, savunmaya giremeyen ve son yıkım! Gelişmelerini iyi etüt edemeyen Türkiye Cumhuriyeti, kâfir yıkımının kendi sınırlarının içine girdiğini “can bedenden çıkmayınca“ anlamayacağa benziyor ya da durumu anlamış! Türk halkını uyutuyor!

Ey Müslüman toplumları, ne zaman sadece kendinizi, yakın akrabalarınızı ve yandaşlarınızı besleme! Bencilliğinden kurtulacaksınız? Tarih boyunca bu olumsuzluklardan, bencilliklerden çok açılar çekmenize, kayıplar vermenize rağmen hiç ibret! Almış görünmüyorsunuz.

Unutmayınız ki “yasamak için yaşatmayı başarmalısınız“ Hep kendinizi düsündünüz hic geleceginizi düsünmediniz,islam dinine,islam illerine,islamin kalelerine büyük zarar verdiniz,bu hatalarin cezasi bu dünyada bitmez,öteki dünyada daha agir cezalar sizleri bekliyor!!

Bune vampirlik ki, Rebbena demediniz hep bana dediniz,yillarca sömürdügünüz,servetinize servet kattiginiz sömürülükden,soyunuzun bitmesine razi oldunuzda,yeter diyerek halkinizin önünü acmaya razi olmayarak, vaz gecmediniz.

Türkiye Cumhuriyeti asil, çok büyük ve güçlü bir ülke olmasına rağmen (son 50 yıldır) “çok küçük,güçsüz ve soyuna özsüz“ yönetildiği için ateş çemberinin (BOP) içine girmiş bile!

Arap-islam ülkelerindeki bu ayaklanmalar,batililarin islam düsmanligina ve yillar önce kendi cikarlari icin hazirlatiklari,büyük ortadogu projesine ! hizmet ediyor.

bu ayaklanmalar,batililarin,israilin ortadoguda dahada güclenmelerine can simiti oluyor!

www.gulenkoyu.com sitesini izleyen herkese salam ve sevgilerimle

Servet Işıldar


"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman


“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
   
HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 204
  • Cinsiyet: Bay
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • GSM: 0533 450 50 86
Servetciğım suçu Araplarda veya diğer islam ülkelerinde değil kendimizde aramalıyız. Osmanlı varken bu dediklerin varmıydı? Vucutun başi kesilince diğer organlar ne işe yarar. İslam ülkelerinin haritalarinin değişmesi için bir proje yapılıyor ve başina bir işbirlikci müslüman gediriliyor. Biz şuurlu Müslüman olmadıktan sonra bu belalardan kurtulamayacağız. SEVGİ İLE KAL


 


Facebook Yorumları

         
Twittear