DERNEĞİMİZ - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEĞİMİZ  (Okunma sayısı 3985 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • GSM: 0533 450 50 86
DERNEĞİMİZ
« Topic Start: 06 Haziran 2011 - 19:54 »
                                                               DERNEĞİMİZ
•   Öncelikle derneğin gayesi nedir?
•   Dernekler niçin kurulur bunlara bakmalıyız?
•   Dernekler genellikle sosyal amaçlar için kurulur. Bunun için de fakir fukaraya yardım, okuyan öğrencilere destek ve toplumu geliştirecek, kaynaştıracak programlar yapmaktır.
•   Bizim derneğimiz şu ana kadar bunları yapamadı.
•   Sadece kato ile ilgilenebildi.
•   Tabii ki kato dernek üzerine alınınca ve yüz milyarın üzerinde de borç olunca dernek başkanı sevgili Dursun Ali kardeşim bütün gücünü katonun borcunu ödemek için harcamak zorunda kaldı.
•   Ben dahil hiç kimsenin yüklenemeyeceği bir yükün altına girdi.
•   Çok şükür şu anda borç bitmiş gözüküyor.
•   Bundan sonra dernek hem hizmet hem de sosyal konulara el atma durumuna gelmiş durumdadır.
•   Onun içindir ki başkanlığa adaylar artmış durumdadır.
•   Derneğin, köyde birlik getirecek yerde ayrılık getirmesi üzücü olur.
•   Bunun için de şu andaki yönetim gençlerle takviye yapılarak yönetime devam etmelidir.
•   Bu arada iki aday da bizlere denetim kurulu başkanlığı teklif ettikleri için bu güvenlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor seçilecek dernek yönetimine bu görevi üstleneceğimi belirtmek istiyorum.
•   Dileğim tek liste ile kongreye gitmektir. Bunun için de iki taraf bir araya gelerek, uzlaşarak birlik sağlanmalıdır.   
•   Önümüzdeki kongrenin köyün birliğine vesile olmasını diliyorum…
NOT: Sitedeki başkanlık yarışının yanlış olduğunu belirtmek istiyorum…

Sevgi ve Selamlarımla
                                                                                                      Ahmet YAKUPHAN

Twittear