ALLAH Rahmet Eylesin (Hüseyin Akyol Vefat Etmiştir) 02 Temmuz 2011 Cumartesi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Hüseyin Akyol Vefat Etmiştir) 02 Temmuz 2011 Cumartesi  (Okunma sayısı 14872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Köyümüzün çınarlarından Hüseyin Akyol amcamız bugün 02.07.2011 saat:13.00 sularında İstanbul'da oğlunun evinbde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze bu akşam yola çıkartılarak yarın öğlen veya ikindi namazına Gülen Köyünden kılınacak cenaze namazı ile defnedilecektir. Oğulları İshak ve Mustafa Akyol'a yakın akrabalarına, torunlarına ve sevenlerine  başsağlığı dileklerimizi iletiyor.

Merhuma ALLAH'tan rahmet diliyoruz...

Oğlu İshak Akyol Cep Tel     : 0 537 921 55 89
Oğlu Mustafa Akyol Cep Tel : 0 535 416 36 62

Merhum Hüseyin amcamızın cenaze namazını ilk olarak İstanbul-Güngören'de Akıncılar camisinde kılıp helallik verdikten sonra memlekete gitmek üzere belediye cenaze ambulansıyla yolladık... Tekrar mevladan rahmet diliyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
ALLAH rahmet eylessin.Rabbim taksiratını affeylesin...
Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• Aktif Visirli
  • *
      Hüseyin amcaya ALLAH'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekanı cennet olsun.
Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
hüseyinakyol amcamıza ALLAH'tan rahmet,oğulları ishak ve mustafa'ya da sabırlar dilerim.ALLAH sevenlerine sabırlar versin.mekanı cennet olsun.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
hüseyin amcaya ALLAH'tan rahmet yakınlarına  sabırlar dilerim.yillarca komsuluk yaptik ben kendisinden raziyim Rabbimde razi olur insALLAH
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• O Bir Visirli
  • *
hüseyin dayıya ALLAHtan rahmet geride kalanlara hayırlı ömürler diliyorum.ALLAH gani gani rahmet eylesin.

• Aktif Visirli
  • *
Hüseyin amcamiza ALLAHtan rahmet dilerim, mekani cennet olsun. Amin.
Bizlerin de basi sagolsun ailesine de sabirlar dilerim.

Saygilar
Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH   rahmet   eylesin  ailesine  ALLAH  sabirlar  versin...hakkinda  bildigim  tek  bir  kötü  anisi  yok  hafizamda  insALLAH  cenab-i  hak  bol  bol  rahmet  eyler  kendisine...

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
merhum hüseyin dayıya ALLAH dan gani gani rahmet yakınlarınada ALLAH dan sabır ihsan etmesini dilerim.ALLAH rahmet eylesin
mustafa genç

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
         Haci  Hüseyin  Akyol  ALLAHin rahmetine kavusdu.  Keterli  aile efradina bas sagligi dilerim. ALLAH rahmet  eylesin. Mekanin cennet olsun. DÜNYA FANI ALLAH  sonumuzu hayirli eylesin. AMIN.                                                   
                                                                                                                      Şerif  Akyol imamoglu   

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
Hüseyin AKYOL amcaya Rabbim rahmeti ile muamele etsin inşALLAH. Yeri mekanı cennet olsun..
34_61

• Muhammet Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulenkoyu Web Sitesi
huseyın dayıya ALLAHtan rahmet gerıde kalanlara sabırlar dılerım . yeri ve mekanı cennet olsun. Amin.

• Aktif Visirli
  • *
De§erli büyü§ümuz sayki de§er komsumuz Hüseyin amcamizin Ölüm haberini büyük üzündüyle o§renmi§ bulunuyoruz. merhume rahmet keriye kalan sevenlerine ba$sa§li§i diliyorum . A. Akyol

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet eylesin mekani cennet olsun ,yakinlarina sabirlar dilerim !

• Aktif Visirli
  • *
huseyin dayiya alahtan rahmat tilerim mekani cenet olsun butun ailesine bassagligi tilerim

• Süper Moderatör
  • *
Muhterem Hüseyin Dayımız,
Güzel insan,
Samimi bir mü'min,
Hayır hasanatta gizli yarışanlardan...Sana bu konuda şahitlik yapanlardanım..
Çok iyi bir komşu, komşuluk hak vehukukunun gereğini yapan insan...
ALLAH gani gani rahmet etsin sana.
Tüm aile efradına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Mekanı cennet olsun...

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
ishak ve Mustafa Agbi Öncelikle ALLAHin selami Üzerinize Olsun,Haci Hüseyin Amcamizin Vefat Haberini Büyük Bir Üzüntü ile Ögrendim,
Mekani Cennet Ruhu Saad Olsun, ALLAH iki cihanda aziz kilsin Ruhunu. Basiniz Sag Olsun Yüce Mevlam Sabirlar Versin.
Mezmuroglu Dursun-Ali Akyol
Mezmuroglu

• Aktif Visirli
  • *

• O Bir Visirli
  • *
hüseyin akyol amcamıza ALLAH'tan rahmet,oğulları ishak ve mustafa'ya da sabırlar dilerim.
dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz.!!ALLAH sevenlerine güc ve sabırlar versin, .mekanı cennet olsun

Almanyadan Mezmuroglu Adem  Akyol ailesi

tatli bela

• Aktif Visirli
  • *
 KOMSUMUZ  BÜYÜGÜMÜZ   SEVTIGIMIZ SAYTIGIMIZ  gentisininta sevgisine  mazhar oltugumuz huseyin amcamiz  Rabbimin  huzuruna alni acik  yuzu  nurlu  yolculugu cennet  olsun insALLAH  ailesine ve bizim basimiz sag olsun  Rabbim isak   mustafa  karteslerimize  bol sabir versin insALLAHhhhh
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Hüseyin dayiyi kayp etmek cok üzücü, cok aci verici bir durum, ALLAH rahmet eylesin mekani Cennet olsun.
ALLAHim sevdiklerine sabir versin.
Onun o gülen yüzünü cok özliyecegiz.
InsALLAH ordada yüzün güler....

Seni cok seviyoruz
Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
ALLAH rahmet eylesin yabilan dualar ismi hususuna teptil eylesun
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
cenabu Mevlam rahmed eylesin dum ailesinin basi  sagolsun mekani cenned olsun insALLAH

• Süper Moderatör
  • *
Merhum Hüseyin amcaya yüce ALLAH`tan rahmet,es,dost,yakin akrabalarina,sevenlerine bas sagligi ve sabir selamet dilerim. Yeri,Mekani Cennet olsun.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:servet isildar  -  "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlik"
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• O Bir Visirli
  • *
Hüseyin Dayıya ALLAH gani gani rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Tüm sevenlerinin başı sağolsun. Ailesine ALLAH sabırlar versin.

Nihat AKTÜRK.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Merhum Hüseyin amcamızın cenaze namazını ilk olarak İstanbul-Güngören'de Akıncılar camisinde kılıp helallik verdikten sonra memlekete gitmek üzere belediye cenaze ambulansıyla yolladık... Tekrar mevladan rahmet diliyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Hüseyin amcamiza ALLAHtan rahmet diliyorum, mekani cennet olsun,yakınlarının başı sağ olsun,
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
İnna Lillahi ve inne ileyhi raciun...

ALLAH rahmet eylesin  Mekani  cennet olsun Tüm Sevenlerinin  Ve   ailesinin  başı sağ olsun.
ALLAH ım ezan-ı muhammedi'nin okunmadığı işitilmediği yeryüzünde hiçbir köy kent şehir bırakma yaRabbim.AMİN.

• O Bir Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 039 06 45
ALLAHdan rahmet diliyorum mekani cennet olsun ailesine sabir diliyor orum

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN, YAKINLARININ BAŞI SAG OLSUN..

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
huseyın amcaya ALLAHtan rahmet gerıye kalanlarina basaglıgı dilerim........
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH rahmet eylesin  Mekani  cennet olsun Tüm Sevenlerinin  Ve   ailesinin  başı sağ olsun.
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

Facebook Yorumları

Twittear