Oy benim Cennet MemleketiM :) - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Oy benim Cennet MemleketiM :)  (Okunma sayısı 4862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• MemleketiM

• Ziyaretçi
Oy benim Cennet MemleketiM :)
« Topic Start: 13 Kasım 2007 - 10:24 »
  • Yayınlama
  • evet sevgili gülen (visir)köylü hemşerilerim..
    adım ilknur dernekpazarı holalıyım..
    sitenizin adresini kendi sitemizden aldım ve üye olarak destek olmak istedim... ayrıca amacımız dernekpazarı ve bağlı köylerin sorunlarını çözmek ve gençlerle yeni işlere imza atmaktır. yozlaşan ve kaybolmaya yüz tutmuş bir çok değerimize de sahip çıkmak için çabalıyoruz. Bu sebeple dileyenlere sitemizin adresini verebilirim. Çünkü birbirimize destek verirsek emin olun daha çok şeyler yapabilicez..

teşekkürler.

• Süper Moderatör
    • *
    « Yanıtla #1: 13 Kasım 2007 - 10:37 »
  • Yayınlama
  •       Değerli İlknur Hanımefendi,
          Duyarlılığınıza çok teşekkür ederim,Gülen Köyü adına...
          Yozlaştırılan ortak değerlerimizin güzel yönlerini ortaya çıkarıp yaşatmak hepimizin ortak amacı...Sizin sitenizin adresinı verirseniz paylaşımı kolaylaştırırız sanıyorum.
          Tekrar aramıza hoş geldiniz der,saygılar sunarım.

• MemleketiM

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #2: 13 Kasım 2007 - 10:51 »
  • Yayınlama
  • ilginiz ve temennileriniz için teşekkürler...

www.dernekpazarigenclik.net

ayrıca  sitemizin yanı sıra düzenli toplantılarımızda mevcut.. visir köyünü temsilen toplantılarımıza da katılıp görüş bildiriseniz ayrıca memnun olacağız....

hep beraber daha iyiye..

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    « Yanıtla #3: 13 Kasım 2007 - 10:58 »
  • Yayınlama
  • evet sevgili gülen (visir)köylü hemşerilerim..
    adım ilknur dernekpazarı holalıyım..
    sitenizin adresini kendi sitemizden aldım ve üye olarak destek olmak istedim... ayrıca amacımız dernekpazarı ve bağlı köylerin sorunlarını çözmek ve gençlerle yeni işlere imza atmaktır. yozlaşan ve kaybolmaya yüz tutmuş bir çok değerimize de sahip çıkmak için çabalıyoruz. Bu sebeple dileyenlere sitemizin adresini verebilirim. Çünkü birbirimize destek verirsek emin olun daha çok şeyler yapabilicez..

teşekkürler.

Gulenkoyu.Com olarak ayni amaca hizmet ediyoruz yozlaşan ve kaybolmaya yüz tutmuş bir çok değerimize de sahip çıkmak için çabalıyoruz.Bunun yoluda yerel sitelere destek vermekten geciyor bunu içindir ki dernekpazarigenclik sitesini sık sık ziyaret ediyorum.

Ayrica yazınızın altına sitenizin reklamını yapabilirisiniz bunun bizim için hiç bir sakıncası yok hatta memnun oluruz.Hatta anasayfada dost sitelere de ekleyebilisiniz.

Üye olduğunuz için tekrar teşekkürler.
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• özlemusta

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #4: 08 Aralık 2007 - 19:43 »
  • Yayınlama
  •        Slm ilknur hanım bahsediyorya değerlerimiz ve yapa bileceklerimiz evet katılıyorum samsunda oturuyorum ama ağustos ayı gelince 1 hafta  olsa bıle köye geliyorum  gördüğüm ve beni rahatsız eden belediyenin arabası kıyıda köşede çürümeye yüz tutmuşken  bız dahıl orada kalan yerlilerimiz neden bundan faydalanmayalım lütfen buna birisi el atsın zaten büyük bir yer değilki hizmette bunun altından kalkamasınlar lütfen dikkate alınsın   

• özlemusta

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #5: 08 Aralık 2007 - 20:17 »
  • Yayınlama

• Köyümün güzel saykı değer insanı lütfen buna 1 el atın dernek pazarındakı belediye oradakı insanlara ulaşımda yardımcı olsun   bu isteğim çokmu  teşekkür ederim  bu site için

• ALİŞ

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #6: 09 Aralık 2007 - 14:34 »
  • Yayınlama
  • ewet  doğru söylüyorsunuz bunabir el atmak gerekir  insanlara yardımcı olmak gerekir

• MemleketiM

• Ziyaretçi
    evet Özlem hanım, bu yaz güzel ilçemizin belediye başkanıyla görüşüp, istek ve şikayetlerimizden bahsedicez...

İstanbul daki iiş adamlarımızla da görüştüğümüzde her fırsatta bu durumlardan bahsediyoruz...

teşekürelr..

• ALİŞ

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #8: 21 Mayıs 2008 - 14:19 »
  • Yayınlama
  • BENCE DİLEKÇELER İÇİN BİR ARAYA GELİNİRSE DAHA İYİ OLURDU AMA MALESEF OLMUYOR

Facebook Yorumları

Twittear