2. ULUSLARARASI LİMONSUYU ŞENLİKLERİ HAVA MUHALEFETİNE TESLİM OLMADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2. ULUSLARARASI LİMONSUYU ŞENLİKLERİ HAVA MUHALEFETİNE TESLİM OLMADI  (Okunma sayısı 4165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • İleti: 3.117
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
2. ULUSLARARASI LİMONSUYU ŞENLİKLERİ HAVA MUHALEFETİNE TESLİM OLMADI

Pazar günü öğlen saatlerinde sisli havanın dağılması ile bağlayan programın sunuculuğunu Efsane Ali yaptı. İlk olarak kaval sanatçısı Yusuf Öztürk sahne aldı. Yakup Atalay, Seyfettin Çakıral, Cemal Kaygusuz, Gizem Kara, Hadiye Ölmez, Cengiz Selimoğlu, Metin Aydoğan yöresel türküler söyleyerek ve Türk Halk müziği türküleri ile orta yaş gurubun gönlünü alan Selahattin Danış finali yaptı.

Lmonsuyu şenliklerine gelenler sisli havada gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

ÇAYKUR’un stant açarak çay ikram ettiği şenliklere İl Genel meclisi üyesi Yüksel Coşkun, Çaykara belediye başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, Çaykara Karaçam belediye başkanı Dursun Ali Sevinç, Çaykara Ataköy belediye başkanı Mustafa Onat Of Eskipazar belediye başkanı Mehmet Ayaz, Sürmene Orman seven belediye Nejmi Kumaş, çay fabrikası müdürleri Yaşar Çakıroğlu, Bülent Reisoğlu, Şerafettin Öztel ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Dernekpazarı belediye başkanı Cevdet Cemal Cansız, şenlikleri bildiğiniz gibi televizyondan canlı yayınlamayı düşünüyorduk ve iki gün olarak tasarlıyorduk. Ancak hava muhalefeti dolayısıyla karakucak güreşleri yapılacaktı bunu iptal ettik. Sanatçılarımız hepsi iştirak ettiler. İki gün içinde sahne almalarını düşündüğümüz sanatçılara bir günde sahne verdik.

Şenliklerin yapılmasına katkı sağlayan işadamları yanı sıra bu olumsuz hava şartlarında buraya teşrif edenlere teşekkür ediyorum.

Haber: Gazeteci Yazar Harun YILMAZ
Kaynak: www.of61.comBiz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear