SAHURLUK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SAHURLUK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 3100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
    Değerli köylülerimiz İstanbul derneğimiz olarak yaz aylarında dahi derneğimizi yalnız bırakmıyoruz. Bu mübarek aylarda olmamız nedeniyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyor ve yaşatıyoruz. 17 Ağustos sahur akşamı yatığımız toplantı yaklaşık 03:00'a kadar devam etti. Bu toplantımızdan çıkan kararları sizlerle paylaşmak istiyoruz....

* Burs ihtiyacı olan öğrenciler internet üzerinden ya da telefonla müracat edebilecekler. İstanilen bilgiler ve belgeler yapılacak olan haberde duyurulacaktır. Bunun geniş çaplı duyurusu ayrı bir haber olarak yapılacaktır. Burs konusuyla ilgili görevi Bşk. Yrdm. Ahmet Aktürk üstlenmiştir. Telefon irtibat : 0 533 727 22 60 bu numaradan kendisiyle irtibata geçebilirsiniz...

* Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Dursun Ali Düzenli'nin göndermiş olduğu dilekçe üzerine İfteriyon yolu yapımı, bakımı ve genişletilmesi çalışmalarında kullanılmak üzere 1.500 TL köy derneği hesabına aktarılmıştır.

* Gülen Köyü Kur'an Kursu'na 2.000 TL para yardımı yapılması kararı alındı ve para gerekli hesaba yatırıldı.

* Gülen Köyü Merkez Camii'ne alınan Halı yıkama makinasının ücreti karşılanacak. Toplam 1580 TL. senetler halinde aylık 120 TL taksitinin verilmesine karar verilmiştir. Yönetim kurulu olarak 7 taksitini biz ödüyoruz. İlk olarak Başkan Abdullah Aktürk ve Erkan Yazıcı 2 aylık taksiti ödemiş oldular. Yönetim kurulu haricinde geriye 6 taksit kalıyor bunları da karşılamak isteyen olursa Yön. Kur. Üyesi Hasan Akyol'a 0 536 625 84 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirler.

* Köy girişine kemer tarzında güzel bir tabela yapımı için tasarım ve maliyet çalışması yapılacaktır. Bu konuda Trabzon'dan İsmail Düzenli görevlendirmiştir.

* Bayramda Bayramlaşma Bayramın 2.Günü 31 Ağustos 2011 saat 18.oo-22.oo arası Dernek Merkezinde yapılacaktır.

* Kermes'ten artan yaklaşık 10.000 TL değerindeki mal hayır kurumuna bağışlanmıştır.

* GÜLEN KÖYÜ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA GECESİ 22 EKİM 2011 tarihinde yapılacaktır.

* 26 AĞUSTOS 2011 KADİR GECESİ DERNEKTE İFTAR YEMEĞİ VERİLECEK. TERAVİH VE KADİR GECESİ PROGRAMI YAPILACAK.
     Not : İftar, Kadir Gecesi olacağı için ve proğram yapılacağından dolayı erkeklere verilecektir.

Şimdilik bu kadar bu organizasyonlarımızı yapalım daha sonra devam ederiz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Waww çok güzel hareket bunlar...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Facebook Yorumları

Twittear