ALLAH Rahmet Eylesin (Haceğun Muharrem Düzenli Vefat Etmiştir) 5 Ekim 2011 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Haceğun Muharrem Düzenli Vefat Etmiştir) 5 Ekim 2011  (Okunma sayısı 22958 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Gülen Köyü Trabzon taşbaşı en eski esnaflarından Hacı oğlu (Haceğun) Muharrem Düzenli (75) Kalp ve yüksek tansiyon şikayeti yüzünden 3 gün önce Trabzon İmperial Hastahanesine kaldırılıp Bu akşam 05 Ekim 2011 Çarşamba günü saat 23.00 itibarı ile vefat etmiştir.

Cenazesi 07 Ekim 2011 Cuma günü saat:14.00 de Yeni Camii (ifteriyon) mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Başta Oğulları İsmail, Ömer, Ali, Musa ve Osman Düzenli abilerimize tüm eş dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabırlar dileriz...

İrtibat Telefonları:
      İsmail Düzenli: 0543 653 11 28
      Ömer Düzenli : 0533 455 50 51
            Ali Düzenli: 00336 581 251 78
        Musa Düzenli: 0532 577 32 07
     Osman Düzenli: 0535 426 93 08

NOT: Gülen Köyü'ne 07 Ekim 2011 Cuma günü saat:10.00 da Trabzon Meydan (İskenderpaşa)Camii önünden araba kalkaçaktır. Cenazeye gelmek isteyenlere duyurulur.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Rabbim Hakk'a yürüyen kullarını merhametinden mahrum eylemesin. Geride kalan tüm sevenlerine sabırlar versin...
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
      Galu inna lillahi ve inna ileyhi raciun...Başımız sağolsun...

Çok değerli dostum Musa ve Osman kardeşimin, İsmail, Ömer ve Ali Abilerimizin sevgili babaları Muharrem amcamızın vefat haberini teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Tabiki çok üzgünüz...Tesellimiz Muharrem amcamızın manevi yaşantısı ile örnek bir görüntü çizmesi ve geriye bıraktığı birbirinden değerli evlatlarıdır. ALLAH gani gani Rahmet eylesin...Cenneti ile müjdelesin İnşaALLAH...

Öncelikle hacire halamıza ve evlatlarına olmak üzere tüm Düzenli ailesine sabr-ı cemiller temenni eder, bütün köyümüze baş sağlığı diliyorum.
desen 49

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
ALLAH rahmet eylesin .. Ailesine, eş ve dostlarına sabırlar diliyorum yüce Mevla'mdan .... ALLAH geride kalanlara uzun ömürler versin .....
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Süper Moderatör
  • *
Yüce Rabbim hakkin rahmetine kavusan Muharrem amca ya rahmet eylesin,yeri mekani cennet olsun,Aile efratina,degerli evlatlarina, yakin akrabalarina,  tüm sevenlerine yüce ALLAH`tan sabir selamet dilerim.ALLAH Muharrem amca`dan razi olsun.

YGKYD-2000-Dernegi`nin Fransa`da yasayan degerli üyesi, Ali kardesim, tüm YGKYD-2000-Derneginin üyeleri adina,  senin, tüm Ailenin basiniz sag olsun yüceALLAH`tan  sabir,selamet dilerim.

YGKYD-2000-Dernegi baskani: Servet Isildar - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 610 37 61
vALLAH ne söyleyecegımızı unutu verıyor ınsan böyle ölüm haberlerını alınca  şu 1 ay ıcınde kac kişi oldu köyümüz daha cok ıssızlesıyor sımdı de cok degerlı saygı deger muharrem amcamızıda ölüm haberını alınca bır kez daha ınsan ölümün ne kadar bıze yakın oldugunu daha cok anlıyor  gerckten  cok üzüntü yaşıyoruz belkı bızler uzakta oldugumuz ıcın cenazelere katılamıyoruz olmasakta ınanın ölenlerimizin arkasından hep kuran ı kerım okuyarak onların ruhlarına gönderıyoruz Rabbim muharrem amcamızın günahları varsa günahlarını affetsın kabrını nurlarla doldursun ahıret gununde  sırat köprüsünden bır şimşek gibi gecıp cennete gırmıyı muharrem amcamıza ve yakında ölen tüm ölen ınsanlarımıza da Rabbim gecmeyı nasıp etsın Rabbim muharrem amcamızın yakınlarına ve ali abımıze ömer abımıze musa abımıze  osman abımıze  tüm akarabalarına da allh sabırlar versın     hepımızın başı sag olsun   

www.mbektas.com haber 

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Amcamın Gülen Köyü merkez camiindeki hacca gitme munasebetiyle tertiplemiş olduğu hatmi şerifinden sonra hep beraber Trabzon' döndük. Muharrem amcanın hastahanede yattığını ve durumunun ağır olduğu haberini alır almaz hastahaneye koştuk bütün oğulları oradaydı 10 dk oturduk oturmadık içerden ölüm haberi gelmesiyle şok olduk... Muharrem amca mahallede sözüne itibar edilir, esnaflığı ile de dürüst bir kişiydi seveni çokdu sevmeyeni yokdu diyebilirim. Ölümü ile çok üzgünüm halen daha kabullenemiyorum. ALLAH gani gani rahmet eylesin... Başımız sağ olsun.
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
Rabbim ölenlerimizi, Peygamber efendimiz (S.A.V) in sancağı altında buluşturmasını niyaz eder, tüm ölenlerimize rahmet, geride kalanlara sabırlar temenni ederim.

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
Galü inna lillahi ve inna ilehi raciğun (topraktan yaratıldık ve yine toprağa gideceğiz). Rahmetli Ali abimin yasını tuttuğumuz bu zamanda değerli büyüğümüz Haci Muharrem amcanın bu ani vefat haberiyle sarsıldık. Evet muharrem amcayla ve değerli evlatlarıyla senelerce Trabzon'da beraber ticaretle meşgul olmamız birbirimizi çok daha iyi tanımamıza vesile oldu. Bizler kendisinden razıyız yüce ALLAH da razı olsun. ALLAH rahmet eylesin. İsmail abiye, Ömer'e, Ali'ye, Musa'ya, Osman'a ve torunlarına aynı zamanda tüm sevenlerine yüce ALLAH sabri celil niyaz eylesin. Yeri mekanı nur olsun.

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
ALLAH rahmet etsin. Ailesine sevenlerine sabır versin...
34_61

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
     :(   Hacı Muharrem  abimizin ölümünü  üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.ALLHIM merhumun mekanını  cannet eylesin.ALLAH rahmet eylesin,yakınlarına  başşağlığı dilerim,ALLAH sabirlar ihsan eylesin.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 05337352022
ALLAH (C.C.) rahmet eylesin, taksiratı af mekanı cennet olsun. Ailesi ve sevenlerine SABR-I CEMİL ihsan eylesin.

• Aktif Visirli
  • *
          Son zamanlarda bu tür vefat haberleri çok duyar olduk. Takdiri ilahi böyleymiş. Zaten Rabbimizin Kuran'da belirttiği gibi bir gün gelecek her nefis ölümü tadacaktır. Lakin insanoğlu bu geçici imtihan dünyasında Rabbinin rızasını kazandımı ebedi bir saadet kendisini bekler. Zira orada Rabbine kavuşur. Bir daha ayrılmamak üzere sevenlerine kavuşur. ALLAH cümlemize Cennette peygamberimizin sancağı altında kavuşabilmeyi nasip etsin.

Muharrem amcaya da ALLAH'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına sabırlar dilerim. Başınız sağolsun. Merhumun ve tüm ölmüşlerimizin ruhları şad olsun.
Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

• Aktif Visirli
  • *
İnna Lillahi ve inne ileyhi raciun. ALLAH rahmet etsin.  Mekânı cennet olsun güzel kardeşimizin yakınlarının ve sevenlerinin bası sağ olsun Rabbim bol sabır versin inşALLAH Rabbim taksiratını af etsin inşALLAH.

Başka bir şey yazamıyorum kusura bakmayın bu sene hep üzüntülü geçiyor.  ALLAH hepimize sabır versin ölmüşlerimize de rahmet etsin  amınnnnnnnnnnnnnnnnn
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
ALLAH rahmet eylesin,geride kalanlara sabırlar versin................

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
      ALLAH rahmet eylesin.Nur yüzlü,temiz kalpli ve sözü dinlenir  bir adamdı.Adam gibi adam.....
      Değerli arkadaşım Osman ve onun nazarında bütün aileye başsağlığı ve sabır içinde nice uzun ömürler diliyorum.ALLAH yâr ve yardımcıları olsun...
                                                                                               Yavriligot İrfan KORKMAZ                       
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
haci muharrem amcanin olum haberini duyarak derin uzuntuye bogtu bizi ALLAHtan rahmet diliyorum mekani cennet olsun mahle yakin komsumuz olarak cok iyi insandi basta ömer kardeşim olmak uzere gerı kalanlarina bassagligi diliyorum.........
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
ALLAH dan rahmet diliyorum... mekani cennet olsun
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• kemenceci-servet
  • Aktif Visirli
  • *
  • Kemenceci-servet
Rabbim cenetine nayil eylesin ALLAH rahmet eylesin ismayil abimizin ömer ali osman musa kartesimin basi sag olsun  ALLAH sabirlar versin ALLAH böyle aci kimseye yasatmasin tüm yakin akrabalarin basi sag olsun.
Servet Düzen

• DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH dan rahmet diliyorum... mekani cennet olsun ALLAH sabirlar versin  tüm yakinlarının,  akrabalarin basi sag olsun.
Enver DÜZENLİ

Facebook Yorumları

Twittear