ALLAH Rahmet Eylesin (Haceğun Muharrem Düzenli Vefat Etmiştir) 5 Ekim 2011 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Haceğun Muharrem Düzenli Vefat Etmiştir) 5 Ekim 2011  (Okunma sayısı 23012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• O Bir Visirli
  • *
  • GSM: 05355062303
ALLAH rahmet eylesin yeri mekanı cennet olsun ailesine ALLAH sabır versin

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
ALLAH Gani Gani Rahmet Eylesin Ruhu Saad Mekani Cennet Olsun,Tüm Yakin Aile Efratina Yüce Mevlam Sabirlar Versin.
Saygilarimla Mezmuroglu Dursun-Ali Akyol
Mezmuroglu

• Administrator
  • *
Muharrem amcamıza ALLAHtan rahmet, geride kalan ailesine sabırlar diliyorum. ALLAHım cennet ve cemalulahıyla müşerref eylesin inşALLAH.

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH dan rahmet diliyorum... mekani cennet olsun ALLAH sabirlar versin  tüm yakinlarının,  akrabalarin basi sag olsun

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun ...Geride kalanlara ALLAH sabır versin...
Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
muharrem amcaya ALLAHdan rahmet ailesıne sabır diliyorum ALLAH rahmet eylesın.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
merhuma ALLAHdan rahmet yakınlarınada ALLAHdan sabır ihsan etmesini dilerim.ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun yeri nur olsun
mustafa genç

• Aktif Visirli
  • *
İnna Lillahi ve inne ileyhi raciun

ALLAH rahmet eylesin  Mekani  cennet olsun Tüm Sevenlerinin  Ve   ailesinin  başı sağ olsun.
ALLAH ım ezan-ı muhammedi'nin okunmadığı işitilmediği yeryüzünde hiçbir köy kent şehir bırakma yaRabbim.AMİN.

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU
   ALLAH gani gani rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun..  İfteriyon camisine her gittiğimde   " hoca hoşgeldin "     diyen Muharrem amcayı  gözlerim çook arayacak.. yakınlarına ALLAH sabırlar ihsan eylesin... 
Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
| İnnaLillahi ve inna ileyhiraciun |
Hacı Muharrem abimizin ölümünü büyük üzüntüyle öğrendik.
ALLAH'tan rahmet dilerim; ruhu sàd mekani cennet olsun. Ailesine, akrabalarina ve tüm sevenlerine sabirlar temenni ediyorum.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• O Bir Visirli
  • *
Muharem amcama ALLAHtan gani gani rahmet diliyorum. ALLAH nur icinde yatirsin.amin.Kederli aile efratina bas sagligi diliyorum.ALLAH sabirlar versin amin.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH rahmet eylesin  Mekani  cennet olsun ailesinin  başı sağ olsun.
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• reis temel
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH gani gani rahmet etsin mekani cenet makami  Pegamberimiz (s.a.v) komşu olsun. Ailesinin başı sağ olsun...

• Aktif Visirli
  • *

• O Bir Visirli
  • *
ALLAH gani gani rahmet eylesin.Muharrem Amcanın tüm köyün üzerinde emeği geçtiği gibi bizim üzerimizde de emeği geçmiştir.Biz Muharrem amcadan razıyız, ALLAH ta bu mübarek insandan razı olsun.Toprağı bol mekanı cennet olsun.Geride kalan yakınlarının başı sağolsun.

• Aktif Visirli
  • *
muharrem ağabiye yüce mevladan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum mükemmel bir komşu cok iyi bir insandı Rabbim iyilerle haşretsin rahmetüllahi ğaleyh.
Hasan Aydin

• Aktif Visirli
  • *
Yüce Rabbim hakkin rahmetine kavusan Muharrem amca ya rahmet eylesin,yeri mekani cennet olsun,Aile efratina,degerli evlatlarina, yakin akrabalarina,  tüm sevenlerine yüce ALLAH`tan sabir selamet dilerim.ALLAH Muharrem amca`dan razi olsun

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
Bu en acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, yanımızda olan, olamayan, uzaktan ve yakından gelen veya gelemeyen, gerek telefonla taziyesini ileten, gerek sitemiz yoluyla mesaj bırakıp acısını bizimle baylaşan, herkesten ALLAH razı olsun. Bu gibi durumlarda insanoğlu yanında dostlarını görmek istiyor bu anlamda bizler (İsmail, Ali, Ömer, Musa ve Osman Düzenli) merhum Muharrem Düzenli’nin oğulları olarak dostlarımızdan ALLAH razı olsun. Herkesin ölülerine ALLAH gani gani rahmet eylesin.
Visirli Ziraat Mühendisi

Facebook Yorumları

Twittear