AHMET AKYOL ' A ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: AHMET AKYOL ' A ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ...  (Okunma sayısı 9505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Gülenköyü ailesinden Gülfidan oğlu Ahmet AKYOL önemli bir operasyon geçirmek için bu gün İstanbul Üniversitesi ÇAPA TIP FAKÜLTESİ Üroloji bölümü 5.kat 535 numaralı odaya yatırılmıştır. Kendisine ALLAH'tan "ŞAFİ" isminin hürmetine acil şifalar diliyoruz.

AHMET AKYOL tel:0505 385 3190
     YASİN AKYOL(oğlu):0530 4134920

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Ahmet kardeşim Çok geçmiş olsun ALLAHtan acil şifalar diliyorum,inşALLAH en kısa zamanda sağlığına kavuşursun,Rabbim yar ve yardımcın olsun...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
          Ahmet akyol arkataşımıza cok cok geçmiş olsun.ALLAHdan açil şifalar dilerim...

• Aktif Visirli
  • *
Ahmet akyol kardesimize acil sifalar diliyorum. insALLAH dez zamanda sagligina kavusur dekrar aramiza döner. Ah. Akyol Berlin.

• ** LaZiGo **
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize Her Yer TRabzon ;)
    • cnrdekorasyon
Rabbim şifa versin
TRABZON gibiyim işte... Gülmeyi  "Dernekpazar'ında " bıraktım, vefayı "Boztepe" de. "Ayasofya" kadar yorgun,"Orta hisar" kadar mağrur."Değirmendere " kadar vedalara gebe."Uzun sokak" kadar kalabalık,"Emperyal" kadar sıkıcı,"Ganita" kadar mutlu, dalgalar kadar yalnız.TRABZON gibiyim yani...Uzaktan bakınca ışıl ışıl ama aslında yorgun,bitkin,tükenmiş ama hala ayakta hala dimdik..!

By Lazigo

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
ahmet abi çok büyük geçmiş olsun en kısa zamanda eskisindede sağlıklı olarak aramızda görmek istiyoruz seni ALLAH'ın izniyle.........

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Çok geçmiş olsun ALLAH;tan acil şifalar dilerim..
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
Arkadaşım Ahmet Akyol'a ALLAH'tan acil şifalar diliyorum,dualarımız onunla ...

• Süper Moderatör
  • *
yüce Rabbim den acil sifalar dilerim ,  daha nice saglikli günlere dileklerimle
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
Çok geçmiş olsun ALLAH;tan acil şifalar dilerim..
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Hatice Düzenli YAZICI
  • Aktif Visirli
  • *
  • Her sıkıntı bir kolaylığa gebedir
 evlatlarından dün  öğrendiğime göre operasyon çok başarılı geçmiş odasına alınmış tekrar geçmiş olsun..
Akıllı sustuğu vakit tefekkür
Konuştuğu vakit zikreder
Baktığı vakitte ibret alır.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
ALLAH'tan acil şifalar diliyorum.Geçmiş olsun.
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Aktif Visirli
  • *
      Ahmet abiye ALLAH'tan acil şifa diliyorum. Büyük geçmiş olsun. Gene Ahmet abi gibi şifa bekliyen tüm site üyelerimiz, köylülerimiz, konu komşu, hısım akraba herkese yüce ALLAH'tan acil şifalar diliyorum. Hastalığı veren yüce ALLAH sağlığı da verendir. İmanın şartlarından biri de hayır ve şerrin ALLAH'tan olduğuna inanmaktı malumunuz. Lakin bizim ne yapmamız lazım; Rabbimizden duacı olmalıyız. Hele hele kişi kendisi için değil de başkası için böylesi bir dua ederse ALLAH indinde çok daha  makbuldür. O halde hemen her konuda birbirimiz için duacı olmalıyız.
               Bismillahirrahmanirrahim
      "Ve nünezzilu mine'l-Kur'ani ma hüve şifaü'v-ve rahmetü'l-li'l-mü'minine ve la yeziduzzalimine illa hasara" -İsra suresi 82. ayet
      Meali; "Biz Kuranı müminler için şifa ve rahmet olsun diye inanmayanlar içinse hüsran olsun diye indirdik"
      Bunun gibi başka şifa ayetleri daha vardır. O halde  gerek kendimiz gerek başkası için şifa istiyorsak bolca Kuran okumalı, bu tür ayetleri  kıldığımız namazlarda manasını düşünerek zammı sure yerine okumalı ve de Yüce ALLAH'a sağlık  için dua etmeliyiz. ALLAH cümlemizin yaptığı ve yapacağı duaları kabul etsin!
Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

• O Bir Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0536 416 55 97
VİSİR GENÇLİK KOLLARI olarak çok çok geçmiş olsun ALLAHtan açil şifalar dileriz.

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
                                                                                                                                                                                                                                                           Ahmet  akyol  cok cok  gecmis olsun  ALLAHtan  acilsifalar  dilerim           Haci serif  akyol  imamoglu  almanya

Facebook Yorumları

Twittear