SULUOVA KARADENİZLİLER DERNEĞİ 9. OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SULUOVA KARADENİZLİLER DERNEĞİ 9. OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI  (Okunma sayısı 4222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
31 Mart 2012 cumartesi saat 14.00’de derneğimizin 9.cu olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Genel Kurul Toplantısı için Ali Rıza Öztürk divan başkanı seçildi. Gündem gereği açılış, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marş’ı okundu.

Gündemdeki diğer madde gereği eski yönetimin raporları okundu. Raporların ibrası yapıldı.
Yeni yönetim kurulu için divan başkanına tek liste verildi. Seçime geçildi. Divan başkanına verilen tek listedeki üyeler oy birliği ile yeni yönetim kuruluna seçildiler.

Dilek ve temenniler bölümünde dernek faaliyet alanlarının genişletilmesi temennisinde bulunuldu. Birlik beraberliğimizin daha sıkı bir şekilde devam ettirilmesinde derneğin önemli rolü olduğu vurgulandı.

Yeni yönetim kuruluna seçilen eski başkan Rızvan KORKMAZ bir teşekkür konuşması yaptı. Eski yönetime yaptıkları katkılardan dolayı da teşekkür etti. Konuşmasını yapılan hizmetleri anlatarak sürdürdü. Hizmet yapılması için maddi desteğe gerek duyulduğunu yapılacak hizmetler için de yine üyelerimizden destek beklediklerini söyledi. İnşALLAH yeni dönemde siz üyelerimiz ile beraber güzel işler başaracağımıza inanıyorum.

Yeni yönetim kurulunu; derneğimiz için daha aktif çalışacak vefakâr, iş bilen üyelerimizden oluşturmaya çalıştıklarını söyleyerek yeni yönetime seçilen arkadaşlara başarılar diledi.

Genel Kurul Sonucu Oluşan Yeni Yönetim Kurulu

Rızvan KORKMAZ - Yönetim Kurulu Başkanı
    Sinan ÖZTÜRK - Başkan Yardımcısı
 Dursun SARIKAŞ - Sekreter
        Yalçın YİĞİT - Sayman
      Temel AYDIN - Üye

Kaynak: Suluova Karadenizliler Derneği

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
hayırlı vede ugurlu olsun başarılar dilerim yeni yönetime herkesınde yönetime destek vermesı lazım lakın dernekcilik yapmak vede yurutmek zor bir iştir.

mustafa genç

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • GSM: 0545 508 02 51
Rizvan Abimize başarılar diliyorum Gülen Köylüleri Suluovada biraraya toplayacak değerliğ kişiliklerden biri olduğunu inancım sonsuzdur,tekrar başarılı olmasını temenni ederim.

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
     Değerli Başkan'ımız ve Yönetim Kuruluna yeni seçilen arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum.Rızvan Başkan'ımız Yönetiminde Suluova'daki Dereneğimizin bu dönem çok başarılı işlere imza atacağına inanıyorum.Bize düşen bir görev olması halinde de Ben ve Yönetim Kurulum olarak yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim.A.E.O

• Aktif Visirli
  • *
  • 34 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
 Secilen yeni yönetime başarılar dilerim. Niyyet samimi ve ihlaslı oldumu ve öyle olduğuna inanıyoruz başarılar devam edecektır. Hayırlara vesile olur temennisiyle.

Facebook Yorumları

Twittear