ABDULLAH AYDIN'A ÇOK GEÇMİŞ OLSUN... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ABDULLAH AYDIN'A ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...  (Okunma sayısı 7624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Suluova'da ikamet eden köylümüz Abdullah AYDIN kalp rahatsızlığı nedeniyle 08 Temmuz 2012 Pazar günü SAMSUN MEDİCAL PARK Hastanesin’de anjiyo olarak  detavi altına alındı.

Ziyaret ettiğimiz Abdullah abinin sağlık durumun gayet iyi olduğunu gördük.

www.gulenkoyu.com ailesi olarak Abdullah AYDIN'a acil şifalar diliyoruz...

Abdullah Aydın İrtibat Telefon: 0542 341  02

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
       Abdulllah aydin kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi bildirir,mevladan acil şifalar dilerim.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN
mustafa genç

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Suluova da ikamet eden İş adamımız Abdullah Aydın 08/07/2012 Pazar günü Osmancık da Rahatsızlaşmış olup Osmancık devlet hastanesine kaldırılmış doktorların muayene sonrası aynı gün (ambulansla) Samsun özel Medicana Hastanesine sevk edilmiş gece saat:22:00 de 2 damardan anjiyo olmuştur. 10/07/2012 ikinci anjiyo yapılmış ve 11/07/2012 Çarşamba günü saa 10:30 da taburcu etilmiş tır. Şuan Suluova da evinde istirahatını yapmaktadır.

ALLAHtan acil şifalar diliyoruz bütün sevenlerden, dostlardan, dua etmelerini temenni ediyoruz.

Rabbim şifalar versin. MURAT ÇOBANOĞLU

ABDULLAH.AYDIN:Tlf:0542.341.69.02
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
abtullah aydın abimize cok gecmiş olsun ALLAH şifasını versin inşALLAH dez iyileşirde aramıza dez döner

• Aktif Visirli
  • *
gurbet arkadaşım abdullah aydının yeyeni abdullah aydına cok gecmiş olsun ALLAH acil şifalar versin.
Hasan Aydin

• Süper Moderatör
  • *
Cok gecmis olsun, ALLAH`tan acil sifalar dilerim.

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
Suluova Karadeniz Dernek Başkanı Rizvan Korkmaz, Erol Usta Murat Çobanoğlu, Adem Aydın İş adamımız Abdullah Aydını evinde ziyaret etmişlerdir.

Sağlığının gayet iyi olduğunu gören Rizvan Korkmaz ve ziyarette bulunanlar. Yanlarından mutlu bir şekilde geçmiş olsun diyerek ayrılmışlardır.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
Sevgili Abdullah kardeşim, ALLAH acil şifalar versin.Tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle esenlikler diliyorum.

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0 533 411 25 03
Abdullah Aydın abi geçmiş olsun......Acil şifalar temenni ederim....

• Aktif Visirli
  • *
Abdullah Aydın kardeşimize Rabbim açıl şifalar versin inşALLAH bu vesileyle bütün hastalara amınnnn selamlar
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ALLAH acil şifalar versin.
Abdullah Aydın kardeşimize

Facebook Yorumları