RAMAZAN COBANOĞLU'NA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN!!! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: RAMAZAN COBANOĞLU'NA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN!!!  (Okunma sayısı 13587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Dursun, Adem, Abdullah, Mustafa Çobanoğlu’nun Babaları Köyümüzde yıllarca ve değişik yerlerdeki camilerde hizmet veren bu yılda Limonsuyu Camisinde görevli Hocamız Hacı Ramazan Çobanoğlu 10.08.2012 Cuma günü sabah saatlerinde Limonsuyu yaylasında Kalp krizi geçirdi.

Limonsuyu yaylasına Ambülans çağrılarak Of devlet Hastanesine kaldırılıp muayene yapılarak Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek yoğun bakım servisine kaldırılmıştır.

Çocukları Dursun ve Adem Çobanoğlu’dan aldığımız bilgiye göre 13.08.2012 Pazartesi günü Anjiyo olacaktır.

Kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor onun vesilesiyle tüm hastalara ALLAHtan acil şifalar diliyoruz bütün sevenlerden, dostlardan, dua etmelerini temenni ediyoruz.

gulenkoyu.com ailesi olarak Hacı Ramazan Çobanoğlu’na Rabbim şifalar versin.

İRTİBAT TELEFONLAR:
 Dursun Çobanoğlu Telefon: 0532 632 45 07
    Adem Çobanoğlu Telefon: 0541 452 40 19

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        Hocamıza Rabbimizden şifa temenni ediyor, en kısa sürede sağlık içinde aramızda görmeyi umut ediyorum...Başta Çobanoğlu ailesine olmak üzere tüm köylülerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. ALLAH yardımcısı olsun...
desen 49

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
hocamıza gecmiş olsun der ALLAHtan acil şifalar dilerim...
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 05337352022
Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim....

• kemal algül
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
hocamıza cok gecmış olsun ALLAHdan acıl şifalar diliyorum.

• Şeker Oğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Mustafa Düzenli
ALLAH sifasini versin

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Çok geçmiş olsun,ALLAH acil şifalar ihsan eylesin,inşALLAH en kısa zamanda eski sdağlığına kavuşur...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
Değerli hocamiza yüce Rabbimden acil şifalar diliyorum. Kisa bir zaman dilimide olsa hocamizin önüne diz çöküp kendlerinden kur an öğrenimi gördük . Bir an önce sağlığına sihhatine kavüşmasini Rabbimden niyaz ederim.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Çok çok geçimş olsun Rabbim acil şifalar versin ...
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0 533 411 25 03
Hocamıza çok geçmiş olsun.... Bu günlerin yüzü suyu hürmetine Cenabı ALLAHIM dan ACİL şifalar temenni ederim.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
Çok çok gecmiş olsun ALLAH acil şifalar versın
mustafa genç

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
Ramazan Hocanin Kalp Kirizi Gecirdigi Haberini Yeni Ögrendim, cok cok Gecmis Olsun.
Gendisine Yüce Mevlamdan Acil Sifalar Niyaz Ediyorum.
Saygi ve Selamlarimla
Mezmuroglu

• Süper Moderatör
  • *
Ramazan hocamiza cok cok gecmis olsun, Yüce Rabbim acil sifalar versin, en kisa zamanda sagligina kavusmasi dileklerimle.

servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
Hey gidi koca çınar hey, Rabbim sana ve senin gibi tüm hastalara bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine acil şifalar dilerim.

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Çok çok geçmiş olsun Ramazan Hocama ALLAH acil şifalar versin amin...

• Aktif Visirli
  • *
Ramazan Hocama acil şifalar diliyorum en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşALLAH.
Hasan Aydin

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
 Çok çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versın
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
Sayın hacı Ramazan Çobanoğlu hocamıza çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin İNŞALLAH aile etrafına da selamlar hoca efendi seni seviyoruz kendine çok iyi bak eski haline dönersin inşALLAHhhh aminnnnnnnnnnnnnn
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Administrator
  • *

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HeFdwzr9HNc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=HeFdwzr9HNc</a>

• Aktif Visirli
  • *
Çok geçmiş olsun,ALLAH acil şifalar ihsan eylesin,inşALLAH en kısa zamanda eski sdağlığına kavuşur....

Facebook Yorumları

Twittear