ASLA! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ASLA!  (Okunma sayısı 3139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Süper Moderatör
 • *
 • İleti: 668
 • Cinsiyet: Bay
ASLA!
« Topic Start: 15 Ağustos 2012 - 23:04 »
 • Yayınlama
 •      SERVET IŞILDAR
       servetisildar@msn.com
       15 Ağustos 2012 Çarşamba

       ASLA!     

       Olması, ya da yapılması beklenen! oldu ve ülkemizin bir bölgesine it-sürüleri`nin bez parçası da çekildi.

  Hiç hesap edilmeden yürütülen ve arka kapılar! Ardında yapılan devlet adamlığına uymayan görüşmeler ve teröristi yok etmeden hiç bir yere varılamayacağını göz ardı edenlerin gelebileceği nokta işte bu alçakça girişimdi.

  Dünyanın hiçbir yerinde teröristle!  Terörün çözümü sağlanamamış, önce teröristler yok edilmiş ondan sonra yapılabilecek açılımlar varsa yapılmış ve sorunun çözümüne çalışılmış ve de başarılı olunmuştur.

  İyi niyet,“ alçak gönül“ belirtileriyle eli silahlı, ülke güvenlik kuvvetlerine ateş edebilecek kadar satılmış yüzsüzlerle mücadele edilmez!

  Dağlarda doğan ve devamlı Türk-Türkiye, insanlık düşmanı olarak yetiştirilen azılı teröristlerin hiçbir şekilde tedavi edilmesi ve halkın arasına dönmelerinin sağlanması mümkün görülmemektedir.

  Bu it sürülerinin anlayacağı dil, eline silahı alan ve güvenlik güçlerine çevirenlerin hayatla ilişkilerinin sonlandırılmasıdır!

  Mevcut hükümet son on yıllık iktidarı döneminde kesinlikle terörü bitirmek için kesin kararlı olmamış, geçmiş hükümetlerle bir farkı olmadığını ortaya koymuştur.

  Hâlbuki demokratikleşme adına gerekli acılımlar! Yapılmış, ancak teröristlerin yok edilebilmesi için gerekli kararlılık gösterilmemiştir!

  Yapılması gereken demokratik özgürlüklerin yanında terörün yok edilmesi içinde ayni cesaret ve kararlılıkla teröristin üzerine gidilebilseydi, terör bitecek, bugünkü ülke adına karanlık gelişmeler yaşanmayacak ve iktidarın oyları yüzde 70 leri zorlayabilirdi, maalesef tam dersi bir tutum sergilenmekte ısrar edilmiştir.

  Sayın Çiller`in kısa iktidarı döneminde, kardak kayalıklarına çekilen düşman bayraklarını yırtmış atmış yerine ay-yıldızlı bayrağımızı çekmiş, Kıbrıs`da ay-yıldızlı bayrağımıza uzanan kirli elleri kırmış bir daha cüret edilemeyecek şekilde toprağa gömmüş ve ülkelerin ayakta kalabilmesi için bazı değerlerle oynanılamayacağının örneklerini vermiştir!

  Ülkemizde iğrenç olayların yaşandığı bu günlerde ülkemiz,  Sayın Çiller`i Kararlılığıyla arar duruma gelmiştir.

  Ülkemizin bir bölgesi Teşebbüs filan değil adeta „işgal“ edilmiş, bu soysuz girişime hükümet zemin hazırlamış, it sürülerine ait yama parçalarının izleri Türk tarihine  „kara leke“  olarak geçmiştir. Türk Milletine, Askerine silah çeken ermeni-rum dölleri! ni Kurt`a yem etmeyen! Ve misak-i milli Haritamıza, ay yıldızlı bayrağımıza  „Kara leke“ sürülmesine zemin hazırlayanları Türk milleti „asla“ affetmeyecektir.

  www.gulenkoyu.com sitesini izleyen tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimle

  Servet Işıldar


  "Dogruya dogru"

  Bes vakit loslugunda saf saftik
  Da`vetin vardi dün ezanlarda...
  Seni ey ma`bedim utansinlar,
  Kapayanlar da acmayanlar da!

  "Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"A.N.A.

  "Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

  "Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

  "Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

  "Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

  "Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

  "Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

  "Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"Z.G.

  "Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman-1520-1566


  “Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

  "Yasama hakkin mücadele gücün kadardir"Oruc Reis-1470-1518

  "Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

  Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
  iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
  ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
  Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
     
  HACISERIFOGLU-
  MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 896
  • Cinsiyet: Bay
  ASLA!
  « Yanıtla #1: 18 Ağustos 2012 - 01:18 »
 • Yayınlama
 •      Sayın başkanım siz şundan emin olun ki ülkemiz terörle mücadele konusunda en çok  son AKP hükümeti döneminde mesafe katetmiştir. Vuralım kıralım türünden terörle mücadeleleri en çok gündeme getirenler ülkemize hep zararı dokunmuş kimselerdir. Şayet onların dediği gibi yapılırsa ne olur? Ateşe körükle gitmiş oluruz. Diyorsunuz ki terörle mücadelenin tek yolu askeri yöntemlerdir ve öteki yöntemler başarısız olur. Peki o halde size soruyorum dünyanın en büyük devletlerinden biri olan İngiltere onlarca yıl IRA (İrlanda Kurtuluş Örgütü) ile mücadele etti de askeri yollarla bir şey kazanabildimi? Aynısı gibi İspanya'da Bask bölgesi için mücadele eden ETA örgütü askeri yöntemlerle bitirildimi? Bunun gibi sayısız örnekler var. Siz birkaç kişiyi o dediğiniz yollarla ortadan kaldırabilirsiniz lakin o örgütlere gönül vermiş milyonları örgütten koparamazsınız. O sempatizanlar zamanla militan düzeyine bile çıkabilirler. O halde yapılması gereken nedir? Bataklığı kurutmaktır. Askeri yöntemlerle halledeyim derseniz kaş yapıyım derken göz çıkarmış olursunuz. Bugüne kadar askeri yöntemler hep denendi 80'li ve 90'lı yıllarda. PKK bittimi?  Aksine daha da büyüdü. Ortada kandırılmış bir cahil halk var ve onları yoldan çıkaranların önemli kısmı bugün Ergenekon'da yargılanıyorlar.
           Size isterseniz işin gerçeğini anlatayım. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur derler. Doğrudur. İster müslüman olsun ister gayrimüslim olsun hemen her milletin ihanetine uğrayıp bugünkü sınırlarımıza çekildik. Lakin bunun bir istisnası vardı o da Osmanlı'nın son yıllarına kadar bile Türk-Kürt çatışması hiç olmamıştı. Zira yüzlerce yıl aynı topraklarda yaşayıp, aynı havayı soluduğumuzdan, aynı kültürü paylaştığımızdan kardeş gibi olmuştuk. Siz Çanakkale'ye gidin şehitlikleri gezin, İstiklal savaşını araştırın bütün bunlarla Türk-Kürt kardeşliğini daha iyi anlarsınız. Zaten dinimizde de milliyeti ne olursa olsun her müslümanın kardeş olduğu söylenmiyormu? Peki ne oldu da son 30 yıldır PKK, Kürt sorunu, Kürt devleti gibi kavramlar duymaya başladık. Ülkemizin kötülüğünü isteyen dış güçler ve onlara çanak tutan içerideki hain güçler için Kürt halkı belki de son şanstı. Onlar da bunun bilinciyle bir zaman geldi özellikle de ordumuzun içindeki hainler (bunların çoğu şu an Ergenekon'da yargılanıyordur) vasıtasıyla kimi zaman köy bombalattılar, kimi zaman çoluk çocuk demeden katliamlar yaptılar kimi zamanda köylere gelip ağızımıza alamayacağımız türden işkenceler ettiler. Böyle olunca da ne oldu? PKK örgütüne taban oluşturdular ve ülkemiz madden ve manen çok büyük kayıplar verdi. Ben şimdi burada kürtçülük yapmıyorum yapmam da. Lakin bilinmesi gereken bir şey vardır ki hepimiz müslümanız ve kimseyi hakir göremeyiz. Ve de yukarıda verdiğim örneklere bakarsanız ortada kandırılmış cahil bir halk vardır. Siz de kalkıp silahlı mücadele yaparsanız boşa kürek sallarsınız. Zaten bu hep yapıldı ama 1 adım mesafe alınabildimi? Aksine terör örgütü daha da büyüdü. Çünkü bunların arkasında bize düşman olan batılı devletler ve onların yerli işbirlikçileri vardı.
           Bütün bunların bilincinde olan AKP hükümeti ne yaptı? Askeri tedbirleri de bırakmadan bataklığı kurutma yöntemini seçti. Tabi bunu yaparken de terör örgütünün siyasi uzantısı durumundaki DTP'yi hiç bir zaman muhatap almadı. Başbakanımızın bu parti ile alakalı yaptığı konuşmaların dozundan bunu anlarsınız. Öncelikle onları yoldan çıkaran başta askeriye olmak üzere devletin hemen her kurumundaki hainleri ortadan kaldırdı ve kaldırmaya devam ediyor. Artık şimdi böylesi bizim askerlerimizce bölge insanına yapılan katliam, işkence vb. şeyler duyabiliyormuyuz? Aksine hükümetimiz hemen her konuda diğer vatandaşlarımızdan çok geri kalmış bölge insanına daha çok hizmet getirerek hakiki Türk insanının ve Türk devletinin ne olduğunu göstermiştir. Haber bültenlerini takip edin, doğuda bir terör olayı olsa bölge insanı terör örgütünü kınayıp devletimiz lehine tezahurat eder olmuştur. Demek ki yavaş yavaş yola gelmeye başlıyorlar. Daha evvel isyancı olup da şimdi pişmanlık duyanlar hangi amaca hizmet ettiğini bilmeyen kandırılmış kimselerdi. Lakin artık hükümetimizin izlediği akıllı siyaset sonucu artık terör örgütü hem militan hem de sempatizan düzeyinde eriyip yok olmak üzeredir.
           Şu sıralar terör biraz artmış olabilir lakin bu balığın son çırpınışlarına benzer. Yaptıkları eylemlere bakın hemen herkesin yapabileceği türden molotof kokteyi atma, yürüyüş, polisi taşlama vb.  eylemler. Eskiden ne olurdu? Neredeyse şehirleri bile ele geçirebilecek terör girişimleri olurdu. Ne de olsa onlara destek veren asker-sivil çok hainler vardı. Şunu sayın başkanım iyi bilesiniz ki bugün hem terör örgütü Kürt halkının gözünden düşmüş yani tabanını kaybetmiştir hem de içeriden onlara çalışan hain güçler BALYOZ ya da ERGENEKON denilen hukuki süreçlerle tasfiye edilmişlerdir. Uzun lafın kısası siz ne derseniz deyin ülkemizin kötülüğünü isteyen bu hain örgüt tarihe karışmak üzeredir. Saygılarımla...
  Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
     Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear