TRABZON'DA TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 25 YARALI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: TRABZON'DA TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 25 YARALI  (Okunma sayısı 6201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Arsin Yeşilyalı'da Minübüs ile Çaykara'dan Trabzon'a giden Otobüs kafa kafaya çarpıştı. Minibüs sürücüsü Araklı-Değirmencik Köyü'nden İsmail Alpak olay yerinde vefat etti. Biri ağır 15 yaralı var.

Arsin Yanbolu'da Çaykara'dan Trabzon’a saat 17.00 da hareket eden 61 S 0081 plakalı Çaykara Tur’a ait  Otobüs ile İsmail Alpak yönetimindeki 61 AD 667 plakalı minibüs kafa kafaya çarpıştı. Kazada minibus sürücüsü Araklı-Değirmencik Köyü'nden İsmail Alpak yaşamını yitirdi. Ağır yaralanan 15 kişi çeşitli hastanelerde  tedavi altına alındı. Yaralanan bir kişinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Alınan bilgiye göre olay Arsin, Yeşilyalı, Yanbolu, Toki Evleri mevkiinde Trabzon yönünden Araklı yönüne giderken, direksiyon hakimiyetini kaybeden İsmail Alpak yönetimindeki araç orta refüjü aşarak karşı şeritten Trabzon’a giden Çaykara Tur’a ait araç ile kafa kafaya çarpıştı. Minübüs hurdaya dönerken, otobüs çarpmanın etkisiyle yola devrildi. Sürücü İsmail Alpak olay yerinde hayatını kaybederken, otobüste olan 29 kişiden 15'i yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans gönderildi.

Araklı’da pide salonu işleten 3 çocuk babası İsmail Alpak’ın akşam 18:30 sıralarında trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi üzerine, olay yerine gelen yakınları vefat ettiğini öğrenince sinir krizi geçirdiler. Aracın karşı şerite geçip otobüse çarpması konusunda bazı şüphelerin olduğu belirtildi. Aracın başka bir araç tarafından sıkıştırılmış olabileceği üzerine kuşkular var. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaza sonrası Yeşilyalı Beldesi’nde bulunan kaza yerinde bir saate yakın trafik tek şeritten verildi. Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen’in araçtan  Alpak'ın cesetinin çıkarılması yardım ettiği gözlendi.

İsmail Alpak'ın naaşı yarın Araklı'nın Değirmencik Köyü, Orta Mahalle Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecek.

Köyümüz işadamalarımızdan Salih Aktürk'ün de Çaykara Tur otobüsünde olduğu ve kazadan hiç bir şekilde zarar görmeden kurdulduğunu, kazadan sonra hastahanede ayakta detavi olduktan sonra evinde istirahata çekildi.

Salih Aktürk İrtibat Telefon: 0532 262 16 81

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1ylh9AbtO_Q" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=1ylh9AbtO_Q</a>

Haber Kaynağı: [İbrahim Kanlı Araklı Haber 29.10.2012]

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
KAZADA ÖLENLERE ALLAH RAHMET ETSİN YARALILARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

• Süper Moderatör
  • *
Kazada ölen kardesimize ALLAH`tan rahmet , Ailesine bassagligi ve sabir dilerim, yaralilara ALLAH`tan acil sifalar dilerim.

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• O Bir Visirli
  • *
Kazada ölen kardesimize ALLAH`tan rahmet , Ailesine başsağlı ve sabir dilerim, yaralilara CENABU ALLAH tan acil sifalar dilerim.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Salih Aktürk Hocadan Teşekkür Mesajı

29 Ekim günü köyden Trabzon'a gelirken geçirmiş olduğum kazayı duyup beni şahsen telefon ile arayan ve bizzat ziyaret eden, site de geçmiş olsun mesajları yazan değerli dostlarımıza ve köylülerimize şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Kaza ve beladan uzak sağlıklı uzun yıllar dilerim

Salih Aktürk
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear