VELİAHT - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: VELİAHT  (Okunma sayısı 3365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Süper Moderatör
 • *
 • İleti: 664
 • Cinsiyet: Bay
VELİAHT
« Topic Start: 04 Kasım 2012 - 22:49 »
 • Yayınlama
 •      SERVET IŞILDAR
       servetisildar@msn.com
       04 Kasım 2012 Pazar

       VELİAHT     

       Rahmetli Turgut Özal’ın naşı mezardan çıkartılıyor, acaba zehirlenerek mi öldürüldü? Yüzde yüz zehirlenerek öldürülmüş, Türk bayrakları ile sokaklarda yürüyen, vatanımıza ihaneti bedenine borç bilen ellerinde kan kırmızı al bayraklı! İç düşmanlar! Turgut Özal’ı öldürmüşlerdir.

  Öyle bir Özal ki “Büyük Türk milletinin önünde kimse duramaz” ve “Doğu Türkistan’dan Balkanlara Türk dünyası” ve “Ne mutlu Türküm diyene” yi içine sindirebilmiş, Kürt asilli olmasına rağmen büyük Türk siyasetçisi.

  Merhum Turgut Özal`in, Yukarda telaffuz ettiği sözleri Sayın Tayyip Erdoğan`dan hiç duymamışsınız! Güya Osmanlı anlayışını Ülkemize kurtuluş, Huzur gömleği olarak giydirmeye çalışan, Türkiye coğrafyasını, Türklerin, Türklüğün sesinin, gücünün yok olmasını ve bir Anadolu Halkları topluluğu!  Haline getirerek, Avrupa’nın, Amerika’nın, Israilin istediği bir kefeni Ülkemize, Türk milletine giydirmeye çalışan bir Parti yönetimi anlayışı ülkemizde hüküm sürüyor. 

  Bu anlayış ülkemizin temeline Nötron bombası yerleştirmek gibi tehlikeli, bölücülerin ve ihanetçilerin isine gelen! Bir anlayışın, ülkenin her bölgesine karış karış yayılmaktadır.

  Merhum Turgut Özal`i ve yerine kendisinden sonra Veliaht tayin ettiği Rahmetli Adnan Kahveciyi ayni ülkemiz hainleri katletmiştir. 

  Adnan Kahveci kişiliği ve zekâsıyla dikkat çekmiş ve güya kapalı, ters bir yöne arabasıyla girerek trafik kazası süsüyle! Özal ile birlikte tarihin derin! Sayfalarına gömülmüştür.

  Merhum Adnan Kahveci’nin gerçekten bir kaza sonucu ile öldüğüne öyle inanılmış ki, teröristlerin öldürülmüş olabileceği-faili meçhullerin bile araştırıldığı ülkede, Adnan Kahvecinin öldürülmüş olabileceği kimseyi ilgilendirmez!

  Adnan Kahveci yüzde yüz suikast ile öldürülmüş, akıbetinin araştırılması halinde katillerinin komsu şehirli devlette üst kademe idarecilik yapmış-yapiyor siyasetcilerinden çıkacağı endişesinden mi? İsmi bile telaffuz edilmez? Bilinmez.

  Amma tarih bu alçakça suikast planını bir gün ortaya çıkaracak yöneticilerini siyaset sahnesine sürecektir. Bekleyelim,  göreceğiz.

  www.gulenkoyu.com  sitesini ziyaret eden tüm kardeşlerime, selam ve sevgilerimle

  Servet Işıldar


  "Dogruya dogru"

  Bes vakit loslugunda saf saftik
  Da`vetin vardi dün ezanlarda...
  Seni ey ma`bedim utansinlar,
  Kapayanlar da acmayanlar da!

  "Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

  "Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

  "Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

  "Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

  "Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

  "Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

  "Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

  "Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

  "Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman


  “Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

  "Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

  Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
  iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
  ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
  Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
     
  HACISERIFOGLU-
  MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • İleti: 706
  • Cinsiyet: Bayan
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
   • antoloji
  VELIAHT
  « Yanıtla #1: 04 Kasım 2012 - 23:30 »
 • Yayınlama
 • İyi, güzelde SON OSMANLI Tayyip Erdoğan bu yazıya neden iliştirilmiş yine ?
  Evirdim çevirdim anlayamadım o yüzden gökten düşen üç elmanın birini size birini siteye attım?..
  "Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

  Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

  • Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 1.218
  • Cinsiyet: Bay
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
  VELIAHT
  « Yanıtla #2: 04 Kasım 2012 - 23:37 »
 • Yayınlama
 • Ne kadar evirib çevirsen bir şey anlayaçağını dahmin edmiyorum....
  Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
  Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
  Düşmanından uzaklaş...
  Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
  Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

  • Aktif Visirli
  • *
  • İleti: 896
  • Cinsiyet: Bay
  VELIAHT
  « Yanıtla #3: 05 Kasım 2012 - 02:41 »
 • Yayınlama
 •           Sayın başkanım size birkaç hususta katılıyorum. Gerçekten sizin de belirttiğiniz gibi Özal, Kahveci, Yazıcıoğlu gibi ülkemize büyük hizmetler vermiş ve yeni ufuklar açabilecek büyük devlet adamları bazı iç ve dış şer güçlerin hiç işine gelmediğinden komplolarla, faili meçhul türden cinayetlerle ortadan kaldırılmışlardır. Tarihin her döneminde büyük devletler kurmuş, çağlar açıp çağlar kapamış, islamın bayraktarlığını yapmış ve de engin devlet kültürüyle dünyaya sürekli hükmetmiş olan asil milletimizin yeni bir Osmanlı gibi olmasından çekinen dış güçler ve onlara çanak tutan içerideki hainler sürekli bunun mücadelesini vermişlerdir ve de ne yazık ki çok yakın bir zamana kadar da bunda hep muvaffak olabilmişlerdir. 
            Yukarıda ismini verdiğiniz büyük devlet adamları anlatırken çok doğru ifadeler kullandınız. Lakin gene bu kimselerle aynı dünya görüşüne sahip olan, "Halka hizmet Hakka hizmettir" anlayışıyla bu ülkeye çok şeyler katmış, bütün dünyanınn ekonomik krizlerle inim inim inlediği bir dönemde ülkemizi ekonomik, siyasal, toplumsal hemen her alanda adeta çağ atlatmış olan bugünkü AKP hükümetini bırakın övmeyi neredeyse o ismini verdiğiniz kimselerin katilleri olan iç ve dış güçlerle aynı kefeye koyuyorsunuz. Sizce burada bir çelişki yokmu? Bu telaffuz ettiğiniz kimselerle bugünkü AKP hükümeti şundan emin olun ki aynı davanın mücadelesini yapmaktadırlar. Nitekim  bugün itibarıyla bu ülkede yapılanlar bunun bir göstergesidir.
            Artık bugün ülkemizde müspet diyebileceğimiz büyük insanlarımıza karşı böylesi komplolar ve cinayetleri, halka mal olmuş ve halkın içinden çıkmış siyasi parti,dernek, toplum kuruluşu vb. oluşumlara karşı kapatmaları ya da sindirmeleri, özellikle  inançlı insanlarımıza karşı sırf inancından dolayı askeriye, devlet daireleri, üniversite vb. her alanda yapılan haksızlıkları duyabiliyormuyuz? Artık eskisi gibi bizleri her defasında onlarca yıl gerilere götürecek türden askeri darbeler ve siyasete karışmamaları gerekenlerin siyasete karışması gibi durumlar ülkemizde olabiliyormu? İşte bütün bunlar AKP hükümetinin izlediği akıllı siyaset sonucu ülkemizde askeriye, hukuk, bürokrasi gibi her alanda egemen durumda olan illegal örgütlerin ve  hain güçlerin tasfiye edilmesinin, etkisiz hale getirilmesinin bir sonucudur. Siz burada hükümetimize minnet duyacağınıza tuhaftır her zaman olduğu gibi çamur atmayı tercih ediyorsunuz. Lakin insanlarımızın bu tür boş sözlere karnı tok. Zira halkımız bugün gerçekleri daha iyi görebiliyor.Sayın başkanım öyle uzak memleketlerden yorum yazacağınıza ülkemize 1-2 aylığına gelseniz, gezseniz, görseniz, biraz araştırmalar yapsanız son 10 yıl içerisinde bu ülkede olumlu olarak ne kadar çok şeyin değiştiğini daha iyi görürdünüz. Nitekim bizim halkımız bunu gördünden AKP'yi bugün ülkenin rakipsiz partisi haline getirmiştir.
            Bütün bu saydıklarım nasıl oldu diye sorsanız diyeceğim odur ki AKP'nin izlediği akıllı siyasettir. Zira hükümetimiz sayesinde artık dış güçlerin adeta emir kulu gibi olan ve de sürekli ABD'ye gidip emir ve talimatları alan generallerimiz ve yüksek dereceli subaylarımız bugün artık ABD gibi dış güçlere değil halkımızın içinden çıkmış bir Cumhurbaşkanına ve Milli Savunma Bakanına itaat eder duruma gelmişlerdir. Sizce fenamı oldu? Demokrasinin gereği de budur zaten. Artık bugün gerek ERGENEKON gerekse BALYOZ hareketleriyle ülkemizde kötülüğümüzü isteyen yabancı devletlerle işbirliği halindeki hain güçler askeriye, hukuk, bürokrasi vb. her alandan tasfiye edilmişlerdir. Hükümetimizi ABD ve onun gibi kötülüğümüzü isteyen diğer dış güçlere çalışmakla suçluyorsunuz. Sizler şundan emin olun ki artık ülkemizde böylesi hainlerin değil de    %99'u müslüman olan milletimizin sözü geçiyor. Yani sizin iddia ettiğinizin tam tersi oluyor. Size tavsiyem ülkemizdeki son dönemlerde yaşanılanları iyi araştırmanız ve saplantılarınızdan kurtulmanızdır. Bunun içinde yapılması gereken sizin gibi düşünen herkesin tabiri caizse at gözlüklerini çıkarmasıdır.
             Sonuç olarak diyeceğim odur ki, tarihin her döneminde büyük devletler kurmuş ve çok kereler dünyayı  yönetmiş asil milletimiz 2-3 asırlık bir fetret döneminin ardından özellikle şu son dönemlerdeki başarılı yöneticilerimiz ve hükümetlerimiz sayesinde gerçek misyonunu tekrar üstlenecektir ve de 21. yüzyıl çoğu İslam aliminin de belirttiği gibi Türk-İslam asrı olacaktır. Yete ki biz buna inanalım ve de bunun için mücadele eden başta hükümetimiz olmak üzere hemen herkese elimizden geldiği ölçüde destek olalım. Hiç bir şey yapamıyorsak seçimlerde oy kullanırken iyi düşünelim. Saygılarımla.
  Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
     Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear