5.BAŞKAN VE YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 5.BAŞKAN VE YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ  (Okunma sayısı 6713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• GÜLENDER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 30 Mesajı Toplam
    76 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü
  • GSM: 0212 677 53 61
5 Ocak Cumartesi akşam saatlerinde bir araya gelen değerli Gülen Köylü hemşerilerimizle yeni yönetim kurulunu seçmiş bulunuyoruz. 

Öncelikle Cumartesi akşamından biraz bahsetmek istiyorum. Toplantı saati olan 19.00 a doğru yavaş yavaş herkeste bir heyecan uyanmaya başladı. Yeni yönetimi seçecek olan Divan Kurulu üyelerinin yerlerini almasıyla ve Erkan Yazıcı‘ nın konuşmasıyla beraber toplantı başlamış. 

Erkan Yazıcı bu geçen iki yıllık süre boyunca yönetim olarak neler yaptıklarından kısaca söz etmiştir. 
Ardından başkanlıkta son dakikalarını geçiren Abdullah Aktürk’ e sözü bırakmıştı. Abdullah Aktürk de yeni yönetimin eski yönetimin bir nevi devamı olduğunu, eski yönetimden ayrılan arkadaşların yeni yönetime her türlü yardımdan geri durmayacağını açıkladı.

Yapılan konuşmaların ardından Ahmet Aktürk başkanlığında hazırlanan aday yönetim kurulu listesine karşı başka bir liste çıkmamış ve seçime geçilmiştir.  Divan Kurulu Üyeleri ve Başkanlığınca “el kaldırma” yoluyla yaptırılan seçim sonucunda, Ahmet Aktürk ve Ekibi seçim zaferini ilan etmiştir. 

Öncelikle Ahmet Aktürk Başkanlığında seçilen yeni yönetim Kurulunda bu zorlu ve bir o kadar da heyecan uyandıran yeni görevleri için başarılar dileriz.

Yeni Başkanımız Ahmet Aktürk yaptığı balkon konuşmasında herkesin başkanı olacağının sözünü vermiştir :)
Yeni başkanımızın eski yönetimden ayrılan Abdullah Aktürk, Hasan Akyol ve Kenan Yazıcı arkadaşları için kendilerine Teşekkür Plaketi takdim etmeleri ise gecenin sürprizi olmuştu.

Eski Başkanımızın Yeni Yönetime başlarken destek olunması amacıyla Gülen Köyü Web Sitesinde Ana Sayfa da sol üst bölümden telefonla aidatlarının ödenmesi talimatıyla 10 TL lik bir destek olunmasını rica etmiştir.

Başkanlık konuşmasında herkesten yapılan organizasyonlara katılım bekleyen Yeni Başkanımız öğrenciler için burs çalışmalarının ana hedefleri olduğunu ve bunun için uğraşacaklarının sözünü vermiştir. 

Toplantının sonlarına doğru toplantıya katılan büyüklerimizin ve söz almak isteyenlerin konuşmaları da ufuk açan konuşmalardı. Kendilerine teşekkür ediyoruz

Yeni Yönetim Kadrosu….

-Ahmet Aktürk
-Ali Düzenli
-Yavuz Biber
-İhsan Erkan Yazıcı
-Adem Akyol
-Naci Say
-Şenol Aktürk

Geceye büyük bir katılım sağlayan siz değerli Köylülerimize gecemizin renkli geçmesine yaptığınız katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. 

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xwiptd_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-1_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xwiptd_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-1_news</a>

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xwipv4_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-3_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xwipv4_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-3_news</a>

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xwipvo_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-4_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xwipvo_05-01-2013-5-baykanlyk-secimi-4_news</a>

Toplantı sonunda çektirdiğimiz fotoğraflar ile "Biz Büyük Bir Aileyiz" dedirten pozlar ortaya çıktı.

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Photobucket

Editör 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: ZAFER DÜZENLİ (13 Ocak 2013 - 18:09), HALİL İ. YAZICI (07 Ocak 2013 - 23:14), Hasan AKYOL (07 Ocak 2013 - 12:53)
  • Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
Sayın başkanımı ve ekibini bu mubarek göreve talıp oldukları için kendilerine teşekkür ederek, ayrica seçildikleri için tebrik ediyorum...

Sayın Abdullah Aktürk'ün neden ayrildiğini da merak ettim doğrusu?

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
  • 28 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
Ahmet AKTÜRK başkanlığındaki derneğimizin yeni yönetim kuruluna başarılar dilerim.

34_61

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Istanbul`daki Gülenköylüler Dernegi baskanligina secilen degerli kardesim Ahmet Aktürk`ve tüm yönetim kurulu arkadaslarini,kardeslerimi, YGKYD-2000-Dernegi yk. üyeleri ve tüm Üyeleri adina gönülden tebrik ediyorum, "üstün basarili" , basarilarinin devamini diliyorum.  tüm yönetim kurulu üyesi kardeslerime,

Selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar - "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• O Bir Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
YENİ YÖNETİM KURLU SEÇİLDİ KÖYÜMÜZE KÖYLÜMÜZE HAYIRLI OLSUN FAZLA Bİ DEĞİŞİKLİK YOK Bİ ÖNCEKİ YÖNETİM BAŞARILIYDI AYNI BAŞARILARIN DEVAM EDECEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM YÜCE ALLAHIM YOLLARINI AÇIK ETSİN SAYGILARIMLA

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
İstanbul'daki Gülenköylüleri Dernegi başkanligina seçilen halaoğlu Ahmet Aktürkü`ve tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarimi, kardeşlerimi, canı gönülden tebrik ediyorum...

• Fahri Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 39 Mesajı Toplam
    56 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 504 22 26

Her yenilikte  yeni bir  heyecan olur. Bu heyecanla  güzel işlerin  gereçekleştirlmesi  dileğiyle  kutlarım.

Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...

• Administrator
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Koyumuzun yuz aki calismalarina imza atan Istanbuldaki Dernegimizin yeni baskan ve yonetimini kutluyor, sabik donemden gelen basarilarin ustine ekleyerek onumuzdeki donemde daha guclu ve ektin calismalara imza atmasini temenni ediyorum.

Bir onceki donemde onemli emekleri olan Baskan Abdullah Akturk, Hasan Akyol ve Kenan Yazici' ya da sonsuz tesekkurler. Tarih sizleri yazdi,  gayretleriniz icin sagolun, var olun.

• O Bir Visirli
  • *
Degerli kardesim Ahmet Aktürk ve ekibine yapacakolduklari hayirli islerinde basarilar diliyorum.ALLAH yar ve yardimciniz olsun,ALLAH utandirmasin insALLAH selamlar.

• O Bir Visirli
  • *
Sn.Ahmet Aktürk ve ekibini kutluyorum.Tüm köyülülerimize hayırlı olsun.

Facebook Yorumları

Twittear