GÜLENDER VİSİR GENÇLİK'TE KAN DEĞİŞİMİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER VİSİR GENÇLİK'TE KAN DEĞİŞİMİ  (Okunma sayısı 2398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• GÜLENDER
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü
  • GSM: 0212 677 53 61
DUYURU !

Yeni yönetimin gelmesiyle Visir Gençliğin başkanı Salih Aktürk görevini Hasan Düzenli'ye devretmiştir. Yeni görevinde Hasan Düzenli'ye başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun...

• Moderatör
  • *
  • GSM: 05434567062
Visir Gençlik Kolları olarak yeni yönetim kurulumuza başarılar diliyorum. Benide Gençlik Kolları başkanı olarak uygun gördükleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bana verilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğim İnşALLAH.

Bildiğiniz üzere Visir Gençlik'te bizden önce görev yapan Salih Aktürk kardeşimizi de başarılarından dolayı kutluyorum. Ama tabiki bu Salih kardeşimizin bizden koptuğu anlamına gelmiyor. Gerekli desteği ve katkıları devam edicektir.

Bizimle birlikte Gençlik Kolları kadrosunda olmak isteyen tüm gençlere kapımız her zaman açıktır. Saygı ve sevgilerimle

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
Hasan Bilal DÜZENLİ kardeşimi Gülender Gençlik kolları başkanı olmasından dolayı tebrik ederim. Faaliyetlerinin destekçisi ve takipçisi olacağım. Başarılar dilerim..
34_61

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0 533 411 25 03
Yönetimlerin devamı olan Gençlik kolları herkesin bildiği gibi organizasyonların çok önemli bir organıdır.Hele de bizim derneğimiz gibi asıl amacının gençlerine ve köylüsüne hizmet olduğuğu bir organizasyonda Gençlik kolları butür organizasyonların birlikteliğini, kaynaşmasını ve organizasyonların devamını sağlayan bir topluluktur.

Bunun bilinci içerisinde sevgili Gençlik kolları başkanımız sayın Hasan Bilal DÜZENLİ kardeşimin bu güzel görevi başarı ile yapacağından hiç şüphemiz yoktur. Sayın Başkanımız Ahmet AKTÜRK ve biz Yönetim Kurulu üyeleri adına kendisine başarılar diliyoruz.Yönetim Kurulu olarak yapacağı icraatların arkasında (Maddi ve Manevi) olduğumuzu tekrar vurgulamak isteriz.

Yönetime geldiği ilk günde yaptığı ,Semih BİBER kardeşimizin organizasyonuna da ciddi bir katılım ile destek verilmesini Yönetim Kurulu olarak canı gönülden rica ediyoruz.

Saygılarımla,
İhsan Erkan YAZICI
Yönetim Kurulu Sözcüsü ve Sayman

Facebook Yorumları

Twittear