GÜLENDER'den YAŞAM OTİZM SPORLA EĞİTİM MERKEZİ Eşofman Takımlar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER'den YAŞAM OTİZM SPORLA EĞİTİM MERKEZİ Eşofman Takımlar  (Okunma sayısı 3989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
GÜLENDER'den YAŞAM OTİZM SPORLA EĞİTİM MERKEZİ Eşofman Takımlar...

(GÜLENDER) GÜLEN KÖYÜ DERNEĞİ, YAŞAM OTİZM SPORLA EĞİTİM MERKEZİ'nde bulunan Otizmli çocuk ve yetişkinlere eşofman takımlarını teslim ettiler. Gülenköyü derneği başkanı Sayın Ahmet AKTÜRK ve üyelerine, hayırsever canım kardeşim Ihsan Erkan Yazici ya teşekkür ederiz.

Adem Kuyumcu; "Bu eşofmanların yapılması için çok büyük marka firmalara başvurulmuştur. Medya da şhow yapmayı seven bu firmalar ve kişiler "engellilerin yerlerde sürünmesini gösterip sonrada bakın biz bu konuya çözüm sağladık" demek için ajite edici sponsorlukları tercih etmektedirler.Bizim gibi acıma ve acındırmaya karşı olan kurum ve kişilere sponsor olmamaktadırlar. Yada klasik cevapları biz somaliye ve Afrika ya yardım ediyoruz diyorlar. İsimlerinin geçmesini istemeselerde örnek olması için yayınlamaktan gurur duyduğum, her zaman olduğu   gibi daha ilk söylememde konuya çözüm sağlayan hayırsever canım kardeşim Ihsan Erkan Yazici dan ve Gülen köyü derneği başkanı Ahmet AKTÜRK ve üyelerinden ALLAH razı olsun."

Yaşam Otizm Sporla Eğitim Merkezi Hakkında...

Yaşam Otizm Sporla Eğitim Merkezi, Beylikdüzü ilçesinin Yakuplu semtinde, şehir gürültüsünden uzak, doğayla iç içe, 350 m2’si kapalı alan olmak üzere; bahçesinde basketbol potaları ve çocukların oyun oynayıp dinlenebileceği yerlerin bulunduğu,  toplam 1000 m2 üzerine kurulmuş bir kurumdur.
İçerisinde;
     • Masa tenisi
     • Fitness salonu
     • Temel spor becerisi salonu
     • Koordinasyon salonu
     • Özbakım odaları
     • Akademik çalışma sınıfları
gibi spor becerilerinin verildiği alanlar ve bunların yanında; dinlenme salonu, yatılı öğrenciler için yatak odaları ve 4 adet banyo bulunan aynı bahçe içerisinde yan yana 2 tripleks binada eğitim verilmektedir. Ayrıca öğrencilerimizin öğle ve akşam yemeği kurumumuz tarafından verilmekte ve öğrencilerin rahat gidip gelmeleri için ailenin talebi üzerine servis imkânı sunulmaktadır.

Web Sitesi: www.yasamotizm.com

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (18 Mart 2013 - 15:59)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
Ben böyle bir konuda duyarlılık gösteren ve eşofmanları yapan köylümüzü, ayrıca vesile olan Erkan Yazıcı'yı duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyorum..

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Şafak YAZICI (19 Mart 2013 - 19:45)
  • Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • 40 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • GSM: 05337352022
Her zaman kişiliği ve güzelliği ile her işe ön ayak olma gayreti olan İhsan Erkan YAZICI ya gönülden teşekkür ederiz. Kişiliğimizi ve kimliğimizi dik tuttuğu için. ALLAH (CC) her zaman güzellik, bereket ve huzur versin... selam ve dua ile.

Şafak Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (18 Nisan 2013 - 11:40)

Facebook Yorumları

Twittear