ALLAH Rahmet Eylesin (Rüveyda Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mayıs 2013 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Rüveyda Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mayıs 2013  (Okunma sayısı 4220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490

Köyümüzün sakinlerinden Samsun'da ikamet eden Musa Çakmak’ın Hanımı Almanya’da ikamet eten Cengiz, Cevat, Celalettin’in anneleri Rüveyda Çakmak uzun zamandan beri yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayıp 22.05.2013 Çarşamba günü sabaha karşı saat 05.30 da Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde vefat etmiştir.

Cenazesi 23.05.2013 Perşembe günü Samsun Büyük cami’sinde kılınacak Öğlen namazına müteakip
Samsun Belediyesi Derecik Köyü Yeni Mezarlığı aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

gulenkoyu.com yönetim olarak ALLAH’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz mekânı cennet olsun.

Eşi Musa Çakmak Tlf: 0542 697 15 55

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun, yakınlarının başı sağ olsun...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet etsin   mekani  cennet  beykamberimize  komsu  olsun insALLAH  cakmak ailesininte sevenlerininte  basi  sag  olsun Rabbim  hebimize  sabir  versin insALLAH(( HAKKIN  EMANETI  OLAN BETENIN;;;RUHUNA MEKANTIR DÜNYATA  SENIN ;;;NE CIKAR CURUSE  TOBRAKTA  TENIN ;;; SON  NEFESTE BASLAR GERCEK  YASAMAK   ;;;;;;;;;;;;; SELAM VE  SEVGILERIMLE  ;;;;;;
Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet etsın yakınlarının başı sagolsun.......
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 05337352022

• Süper Moderatör
  • *
ALLAH Rahmet etsin, yeri, mekani , Cennet olsun. esi Musa agabey e , evlatlarina, dost ve akrabalarina sabir, selamet ve bassagligi dilerim.

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ALLAH Rahmet eylesin yeri ve mekani cenet olsun musa abiye ve cocuklarina ALLAH sabir versin....

Facebook Yorumları

Twittear