41 YIL ARADAN SONRA ÖĞRETMENLERİYLE OKULLARINDA BULUŞAN ÖĞRENCİLER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 41 YIL ARADAN SONRA ÖĞRETMENLERİYLE OKULLARINDA BULUŞAN ÖĞRENCİLER  (Okunma sayısı 1562 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • İleti: 296
  • Cinsiyet: Bay
  • GSM: 0532 504 22 26
Dernekpazarı Zincirli taş Köyü öğrencilerinden bir gurup öğretmenleri Fahri Düzenli ile okulda bir araya geldiler.

      Farklı yıllarda okuyup mezun olan Zincirli taş Köyü öğrencilerinden bir gurup bayram tatili nedeniyle geldikleri köylerinde çocukluk anılarını yaşamak için okullarında bir araya gelme kararı aldılar. Her biri yurdun ayr ayrı yerlerinde yaşayan bu öğrencilerden sadece biri devamlı köyünde yaşamaktadır.

      16 Ağustos Cuma günü okulda öğretmenleri Fahri Düzenli ile bir raya gelen: Hasan Hatayoğlu, Kamil Yıldız, Osman Çelebi, Tevfik Eraslan, Engin Kaban, Kibar Türk, Mustafa Pay, Kasan Korkmaz, Musa Pay, Osman Bozdemir, Metin Tak, Tuncay Yıldız, ve Konuk Arkadaşları: Süleyman Çam, Savaş Tokdemir, Mehmet Ali Yıldız, Emirhan Pay İlk ders gibi. Önce  yoklama yapıldı. Adı okunan herkes okul numarasını, mezun olduğu  yılı ve sonrası hayatını  kısaca  anlatarak kendisini  tanıttı. Konuklardan Süleyman Çam’ın okuduğu şiir ayakta alkışlandı.

      Öğretmenleri: Fahri Düzenli çok duygulandı. Gözyaşlarını tutamadı. Öğretmenlerin öğrencileri için düşüncelerini, başarılarından onur duyduğunu, üzüntüleriyle üzüldüğünü, mutlu olduklarında aynı mutluluğu yaşadıklarını belirtti. Karşılıklı anılar anlatıldı. Sınıfta ve bahçede toplu resim çekildikten sonra gelecek yıllarda bu organizasyonun geliştirilerek devam edilmesine karar verildi.Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...


 


Facebook Yorumları

         
Twittear