Kansiz! Tasfiye! - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Kansiz! Tasfiye!  (Okunma sayısı 2084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Süper Moderatör
 • *
 • İleti: 667
 • Cinsiyet: Bay
Kansiz! Tasfiye!
« Topic Start: 06 Aralık 2013 - 14:49 »
 • Yayınlama
 •                                                   Kansiz! Tasfiye!

  Kim nederse desin, Türkiye siyonistlerin istegi dogrultusunda kan akmadan, millet 2km Duble yol ve 3 Hastane rahatliginda uyutulup, türk devleti dünya haritasindan, Türklük Anadoludan tasfiye ediliyor.

  Üc kitaya hükmeden Türklerin hareket merkezi anadolu topraklari, her karis topragi Türk kaniyla yogrulmus yigitler diyari ,kala-kala 780 bin km2 lik kücücük toprak parcasi, alti oyulmus kirilmaya yüz tutmus ve devrilme safhasina girmistir.

  Öncelerden beri söylene gelen ve gülüp-gectigimiz Türklerin birgün anadoludan sürülecegi beklentisi, isbilmez ulke yöneticilerinin de gayretiyle adim-adim gercege ve endiseli bir gelecege dogru yüz cevirmise benziyor.

  Türkiye`nin düsmanlarinin pakti olan NATO ya alinmasi, NATO uydurmacasiyla Amerikanin emrine sunulan Incirlik! Gercegi bugünlere gelisi hizlandirmistir.

  Söylenen, Amerikanin incirlik üssünde 160 adet Atom bombasinin saklanmasi, 2013 yili icinde yenileriyle degistirilen bu bombalar ve bu üs Türkiye cumhuriyeti sinirlari icinde bulundugu sürece, Türkiye bagimsiz bir ulke olmadigi gibi, siyonist devletlerin arzusu Türkiyeyi bölmek, türkleri anadoludan tasfiye etmek özlemi süreci son hiziyla hedefe dogru  yaklasiyor.

  Adi bir terör örgütünü yok edemeyen ve azili-katil teröristlerle sarmas-dolas olan ve bu sürülerden baris mededi uman idarecilerimizin var olmasi kansiz-tasfiyeye destek oluyor.

  Bu tasfiye aslinda kanli basladi, kanli bitirilecekdi, BOP es baskanligi ihanet görevi cercevesinde kansiz bir sekilde halledilmesi ve kendi ipimizi kendimiz cekmemiz icin siyasetcilerimiz görev! almistir.

  Milletin vekilleri! olarak meclise sokulan azili katil-teröristler siyasetide kullanarak Milletimizin ve Türk siyasetcilerinin gözlerinin icine baka-baka hertürlü ihaneti-tahriki-bölücü söylemleri hic cekinmeden devletin kürsüsünden haykiriyor ve adeta Türkiye Cumhuriyetinin sahiplerine meydan okuyorlar.


  Ülkede hic kimsenin bilmedigi en ufak etnik kökenleri ortaya cikararak, haksiz bir sekilde, haksizliga ugratilmis gibi gösterilip, türklere yapmis olduklari ihanetin bedeli olarak mülklerine elkonulanlarin, onlarin diye mülk  iadeside yaparak cikacak bir kargasada onlarinda ellerini güclendiren zamanin Türk! Idarecilerimiz demokratik secimlerde oylarin yarisini asmalari(ülkemiz üzerine oynanan oyunlari bilerek! Verilen oylarin orani daha yukarilarda olmasi sorun deyil, amma bilerek!) , vatanimizin nekadar büyük tehlike icine girdigini acik-secik ifade ediyor.

  Suan kansiz bir sekilde yapilmaya calisilan tasfiyenin! Bicagin candamarina degdigi an nasil bir yön ve yol  alacagi, belki kanin oluk, oluk akacagi bir büyük ölüm-kalim savasina dönüsecegi insaALLAH kacinilmaz olmaz!

  Ülkemiz icinde besledigimiz! düsmanlarimizin, ulke disindakilerden kat-kat fazla oldugu bu günlerde üstün zekali siyasetcilere, politikacilara acilen ihtiyacimiz oldugu kesin!

  Tarihde Kürtlerin yasadigi yerler-kürt bölgeleri kesin olarak simdiki Iran topraklari icinde olup, isbilmez,tarih bilmez yönetenlerimiz sayesinde Türk topraklarina yönelmis ve terör belasini tek ulke olarak üstlenmis-kabullenmisiz.

  Yillardan beri süren terör belasini, kendi sorunu gören ve bölgedeki diger üc ülkeye de yayarak, dört ülkeyi tehdit eden teröre karsi,  ortak mücadeleyi basaramayan keskin politikacilarimiz malesef olmadi, insaALLAH keskin politikacilarimiz? bu zor günlerimizde saklandiklari köselerinden  cikarlar ve tarihdeki yerlerini alirlar.

  Kansiz bir sekilde halledilmesi yönünde yön degistirmis görünen ve cok büyük kanli olaylara gebe, Türklüge  ihanet plani, umarizki “Büyük Türk birliginin” olusumuyla neticelenir ve plan sahipleri aradigi “Bela” yi bulurlar,zamanla görecegiz.   

  Arkadas, yurduma alcaklari ugratma sakin; siper et gövdeni, dursun bu hayasizca akin. Dogacaktir sana va`dettigi günler Hakk`in, Kim bilir belki yarin, belki yarindan da yakin.


  www.gulenkoyu.com sitesini izleyen tüm kardeslerime, salam ve sevgilerimle

  Servet Isildar          


  "Dogruya dogru"

  Bes vakit loslugunda saf saftik
  Da`vetin vardi dün ezanlarda...
  Seni ey ma`bedim utansinlar,
  Kapayanlar da acmayanlar da!

  "Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

  "Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

  "Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

  "Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

  "Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

  "Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

  "Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

  "Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

  "Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman


  “Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

  "Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

  Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
  iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
  ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
  Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.
     
  HACISERIFOGLU-
  MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear