ALLAH Rahmet Eylesin (Seyare Yiğit Vefat Etti) 27 Mayıs 2014 Salı - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Seyare Yiğit Vefat Etti) 27 Mayıs 2014 Salı  (Okunma sayısı 3613 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490

Köylülerimizden Bursa Orhangazi Örnek Köyde de ikamet eden Rahmetli Cemal Yiğit’ın eşi Ramuz, Ahmet, İzzet, Fuat, Murat Yiğit’ın Anneleri Seyare Yiğit 27 Mayıs 2014 Salı günü saat 11.30 vefat etmiştir.

Cenazesi 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü Orhangazi Örnek Köyde Öğlen namazına müteakiben Örnek Köy aile mezarlığına defnedileceğini Fehmi Yiğit’en öğrenmiş bulunmaktayız.

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH dan rahmet kederli ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz
Mekanı cennet olsun.

OĞULLARI
Ramuz Yiğit Tlf: 0537 364 41 61
Ahmet Yiğit Tlf: 0533 459 36 86
  Fuat Yiğit Tlf : 0536 299 96 51

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet edsin mekanı cennet olsun ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun 

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH rahmet edsin mekanı cennet olsun sevenlerinin başi sağolsun DR.Neşat yiğit kirazlık mahallesinden (zahamiyatan)

• Süper Moderatör
  • *
Seyyare-Halamiza ALLAH Rahmet eylesin, yeri mekani Cennet olsun, Oglu-YGKYD-2000-Dernegi üyesi Ramuz kardesimize ve diger evlatlarina, tüm aile efratina, sevenlerine ve yakin akrabalarina bassagligi ve sabir dilerim. yüce ALLAH ondan razi olsun.

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
Rabbim Seyare Halamız rahmet etsin. Mekanı cennet, yaptığı iyi ameller tüm seyyiatını hasenata tebdil etsin. Çocuklarına ve tüm iyaline sabr-i cemil ihsan etsin... Amin...

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH RAHMET ETSİN MEKANI CENNET OLSUN AİLESİNİN BAŞİ SAĞOLSUN

• Aktif Visirli
  • *
ALLAH RAHMET EDSİN MEKANI CENNET OLSUN SEVENLERİNİN BAŞİ SAĞOLSUN  DR. NEŞAT YİĞİT KİRAZLIK MAHALLESİNDEN (ZAHAMİYA)

Facebook Yorumları

Twittear