SOKAK OLUMLU KARŞILADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SOKAK OLUMLU KARŞILADI  (Okunma sayısı 1967 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
SOKAK OLUMLU KARŞILADI
« Topic Start: 03 Temmuz 2014 - 11:45 »
  • Yayınlama
  • Oğuzhan Gedikli ( Üniversite Öğrencisi): Başbakan’ın adaylığı çok sürpriz olmadı. Beklenen bir durumdu. Bir vatansever olarak eğer görevini kötüye kullanmadan, gereklerini yerine getirecekse benim için bir mahsuru yok. Ayrıca siyaseti bilen birisi olduğu için ve bu konuda köklü bir geçmişe sahip olduğundan dolayı Tayyip Erdoğan ismine çok kötümser bakmıyorum.  Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte ilk kez halk oylamasıyla seçilecek olan cumhurbaşkanının vatana ve millete hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum.  Umarım ülkece bu karanlık günlerden kurtulup aydınlık günler görürüz.

Enver Dilber (Esnaf): Tayyip Erdoğan kişiliği itibariyle Türkiye’yi geren, sivil toplum örgütlerini hedef göstererek itibarsızlaştırmaya çalışan ve toplumda düşmanlık hislerini körükleyen birisi. Bunca yıl başbakanlık yaptıktan sonra birde cumhurbaşkanlığı için aday olmasını ben talihsizlik olarak görüyorum.

Nurettin Dursun (Esnaf): Başbakan olması Türkiye için daha iyi olurdu. Fakat tüm yetkiyi kendisi alacaksa bu daha iyi olur. Bence doğru bir karar olmuş. Ben şahsen Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı olarak görmek isterim. Sayın başbakanımızın hakkıdır. Kendisine Cumhurbaşkanlığı da yakışır padişahlıkta yakışır.

Kemal Zengin (Emekli): Cumhurbaşkanı olmasını istiyorum. Bu memleketin başından bir yere gitmesin. Ben 78 yaşındayım Turgut Özal’dan sonra başa gelen en iyi adam o. ALLAH başımızdan eksik etmesin. Onu sevmeyenleri ALLAH ıslah etsin. Milletimizi güldürdü. ALLAH ömrünü uzun etsin. Eskiden böyle rahatlık var mıydı. Bolluk var şuan memleketimizde onun sayesinde. Eskiden açtık, paramız yetmiyordu.  Dediğim gibi ALLAH ömrünü uzun etsin.

İbrahim Öge (Aşçı): Bence Atatürk’ten sonra gelen ikinci en iyi cumhurbaşkanı. Ülkenin geleceği için en hayırlı karar oldu. Çünkü halkın benimsediği saydığı bir adam. Dünyada da öyle itibar gören lider olarak görülen bir insan. Bizi biz gibi yansıtabilecek bir insan. Şuanda cumhurbaşkanı olabilecek tek adam.

Ahmet Saka (Esnaf): Mübarek olmuş hayırlısı olmuş bizim için. Şuan ki ekonomik durumdan memnunuz, istikrar var,  piyasa canlı. Daha ne olsun. Başbakanlığı yapmışsa cumhurbaşkanlığını da yapar. Ülkemiz için hayırlısı olsun.

Orhan Güven (Emekli): Cumhurbaşkanı olmasının Türkiye’nin menfaatine uygun olacağını sanmıyorum. Çünkü hala 17 ve 25 Aralıktaki yolsuzluk durumlarında henüz kendini aklayamadı.  4 bakanı hala şaibeli. Bu yüzden cumhurbaşkanı olması halinde Türkiye’nin komşularıyla olan ilişkileri daha da kötüye gidecek. Çok vaatleri var ama yapılan hiç bir şey yok. Başbakanlıkta, belediye seçimlerinde desteklendi umarım cumhurbaşkanlığın da desteklenmez.

Dursun İmamoğlu (Emekli): Çok isabetli bir karar oldu memleketimize hayırlı olsun. Memleketimiz için en hayırlısı bu oldu. Yarı başkanlık sisteminin gelmesi, halkın cumhurbaşkanını seçecek olması çok iyi olacak demokrasi var işte burada.

Adem Düzenli (Serbest Meslek): Başbakan Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adayı olacağını zaten beklenen bir şeydi. En doğru kararda bu oldu zaten. Çok memnunuz bu durumdan. Ülkeye birçok katkısı oldu olacakta.

İbrahim Yılmaz (Esnaf): Cumhurbaşkanı adayı olacağı zaten belliydi, şaşırmadık. Bir vatandaş olarak düşüncem Türkiye için hayırlısı ne ise o olsun. İnşALLAH öyle olur.

İsmail Düzenli (Esnaf): Şahsen doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Türkiye’nin iradeli bir başkana ihtiyacı vardı ve şuanda bunu yapabilecek tek Kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Doğru bir karar oldu. Umarım Cumhurbaşkanı olarak görürüz.

Haber: Günebakış Gazetesi

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear