"TEFRİKA" - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: "TEFRİKA"  (Okunma sayısı 3016 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Süper Moderatör
  • *
  • İleti: 677
  • Cinsiyet: Bay
"TEFRİKA"
« Topic Start: 29 Ağustos 2014 - 12:01 »
     SERVET IŞILDAR
     servetisildar@msn.com
     29 Ağustos 2014 Cuma

     "TEFRİKA"     

     Bugünlerde insan aklinin alamayacagi olaylara sahit oluyoruz, mesela lanetlenmis bir toplulugun, lanet din! adami diyorki, bize kitabimiz emrediyor, sizden olmayanlari öldürün, yok edin! O toplulugun kadinlari diyorki, hamile kadinlari öldürün, bir hamile öldürmek iki filistinlinin ölümü demektir! Cocuklarini öldürünki nesilleri kesilsin!

Güya dinleri, kitaplari emrediyor, isin icinde ALLAH yok! Yani ticarete ve dünya hayatina dayantirdiklari kendilerinin hazirladiklari güya Din! Ve emirleri, dünya sizin baska kimseye hayat hakki tanimayin! diyor.

Eger inanislari anlattiklari gibi ise? aslinda bu toplulugun kökünü kazimak icin “Hitler”in geri gelmesine gerek yok, eger bu dünyada hasaplanan müslüman nüfüsü birbucuk milyarin!  üzerindeyse olduklari yerde protesto ve yahudi mallarini atese verme, poykot etmeye hareket ve islemine baslamalari bu soykirimim, katliamin hemen bitmesine ve akabinde hesap sormak icin yetki alinmasina yetecekdir.

Acaba? Gercekden birbucuk milyarin üzerinde müslüman halk varmi? Yoksa bu uydurma dünyanin yalani mi!?  bu birbucuk milyarin üzerindeki insanlar yatmis, yatmis uyumus gavurun bombalariyla uyaninca, yine gavur amerika dan medet umar,”EY Amerika nerdesin”  Ey ingiltere nerdesin, ey Fransa nerdesin, ey Almanya nerdesin???

Alman-sansölye tarafini coktan acikladi, taraf olacaksak zalimden yanayiz! Cünkü bizide o zalimler yönetiyor! Sizin birbucuk milyarin üzerindeki nüfüsünüz nasil ise yaramiyorsa, bizim de Futbol da, ekonomide, üretimde, dünya pazarlarindaki sampiyonluklarimiz ise yaramiyor, bizi biz yönetmiyoruz diyor!

Amerika, ingiltere, Fransa bu zalimlerin babasi zaten, yani “denize düsen yilana sarilir” ata sözü anlatmak istedigini bu günlerde yasiyoruz!

Mesele Gazze degil, mesele Bati-seria degil, mesele Filistin halkini olusturan bir avuc insan! Sadece bir avuc! olmamalarina ragmen, iki yakalari bir araya gelmiyor, zaten GAZZE ve BATI-SERIA karadan birbirine bagli degil, Gazze adeda zalime yem olmus bitisini  bekliyor, ha gitti, ha gidiyor, iste Filistini yönettigini sananlarin! olan hamile kadinlara ve görbecik bedenlere oluyor!

Bugün! yüksek teknolojiye gerek yok! Birbucuk milyarin birligi, tek agizdan haykirisi zalimin zulmünün önüne “set” cekmeye yeter de artar bile amma malesef,birbirimizden uzaklastik ve tefrikaya düstük!

Müslüman alemi her zaman, zalimin, müslüman topraklari ve kanlari üzerinde yattigini, tek cözümün zalimin bu cografyayi derk etmesiyle gelecegini haykirmalidir.

Türkiye Cumhuruyeti Devleti, 1948 yilinda kurulan ve “Sinirlari belli olmayan” sözde! Yahudi Devletini tanimakla büyük hata yapmis, Halkin oylariyla  yeni secilen  Cumhurbaskanimizin bu yanlis tanimayi gözden gecirmeyi gündemine almalidir diye düsünüyorum.

www.gulenkoyu.com sitesini izleyen tüm kardeslerime, selam ve sevgilerimle

Servet Isildar


"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"A.N.A.

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"Z.G.

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman-1520-1566


“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Yasama hakkin mücadele gücün kadardir"Oruc Reis-1470-1518

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.


Bu Vatan Kimin,

Ardına bakmadan yollara düşen
Şimşek gibi çakan, sel gibi coşan,
Huduttan hududa yol bulup koşan
Cepheden cepheyi soranlarındır…O.F.G.
   
HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Almanya


 

         
Twittear