GÜLENDER DERNEĞİNİN YENİ YÖNETİMİ ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER DERNEĞİNİN YENİ YÖNETİMİ ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI  (Okunma sayısı 3218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Gülender Dernek Başkanı
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0533 470 23 93

İstanbul Zeytinburnu Seyit Nizam Mahallesi muhtarı Köylümüz Ömer Algül abimiz mekanında ziyaret ettik...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi

Zeki Yazıcı ve Oğulları Kenan ve Kemalettin Yazıcı'yı iş yerinde ziyaret ettik...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Ali Ayazoğlu başkanlığındaki yeni yönetim esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ziyaretleri ve taziye ziyaretinde bulunan yönetim faaliyetlerine devam edecektir. Orhan Düzenli ve Ali Düzenli'yi iş yerinde ziyaret ederek taziyede bulunduk...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
İstanbul Bahçelievler Soğanlı da Market işletmecisi köylümüz Dursun Ersin Biber'i dernek başkanımız Ali Ayazoğlu ziyeret etmiştir. Köylümüz esnafı Dursun Ersin Biber'e Köylülerimiz adına Yönetim Kurulu olarak sağlıklı, bol kazançlı yıllar dileriz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Dernek başkanı Ali Ayazoğlu ve yardımcısı Yavuz Biber ile hız kesmeden Esnaf ziyaretlerine devam ediyoruz. Şimdide Güneşli, Bağcılarda yıllardır esnaflık yapan Mustafa Biber amcamızı ve oğlu Mümin Biber'i ziyaret ettik...

Facebook Yorumları

Twittear