GÜLENDER FATMA AYAZOĞLU TEYZEMİZİ ZİYARET ETTİ... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER FATMA AYAZOĞLU TEYZEMİZİ ZİYARET ETTİ...  (Okunma sayısı 1507 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • Süper Moderatör
  • *
  • İleti: 44
  • Cinsiyet: Bay
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     GÜLENDER hasta ve yaşlı ziyaretlerinin bu haftaki 2. adresi,dernek başkanımızın da yengesi olan 87 yaşındaki Fatma AYAZOĞLU teyzemizdi. Misafir olarak kaldığı, eniştesi Necmi Usta ve kızı Ayşe Ayazoğlu Usta'nın Ispartakule Bizim Evlerdeki içeri yarım saatte girilebilen evinde gerçekleşen ziyaretimiz oldukça neşeli anlara sahne oldu..

     Ev ahalisinin Fazlı USTA hariç hazır bulunduğu ziyaretimizde Ahmet AYAZOĞLU sonradan resen, Hacı Hilmi BİBER amcamızda telekonferans sistemiyle katılarak bizlere eşlik etti. Daha çok Samsun merkezli konuşmalarla zenginleşmiş muhabbetimizde, Fatma teyzemiz ara ara Rumca sözleri tercüme ederek ve eski kıssalardan kesitler anlatarak yemek sonrası bir şöbiyet ortamı oluşturdu. Değerli kardeşimizin güzel servisleriyle de ayrıca tatlanan ziyaretimiz kural ihlali yapmamızla gecenin ilk saatlerine kadar uzadı.

     İzin isteyip kalktığımızda saat 12:00 oldu. Vedalaşırken Necmi abimizi ve oğlu Fazlı'yı derneğimize davet ettik ve abimiz de bize bulduğu ilk fırsatta geleceğini beyan etti. Zor girdiğimiz evden, yanımızda bilen biri (Ahmet AYAZOĞLU) olunca çok rahat çıktık. Bizim evlerin gölgesinden, otobanın sızan ışıklarına doğru küçük bir Sobibordan Kaçış oynadık ve 'Geniş bir otopark mı, üç sokak arkada park mı?' sorusu eşliğinde hayırlı sabaha doğru yol aldık...

 


Facebook Yorumları

         
Twittear